Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Podziel się:

Podziel się:

Zaniedbane miejsca w Olsztynie

Dlaczego Miasto nic z tym nie zrobi

Mieszkam w tej okolicy (Kołobrzeska - Dworcowa) i to co widzę za Biedronką i Mediaexpert odstrasza od spacerów w tym rejonie.
Zaniedbane trawniki i skarpy na których chaszcze sięgają po 1,5 metra. Brak zejścia z parkingu za Biedronką na ulicę wewnętrzną.
Gałęzie z drzewa, które mieszkańcy sami usuwają z drogi (swoją drogą widać, że to drzewo stwarza zagrożenie dla ludzi i mienia ale chyba trzeba tragedii żeby ktoś z tym zrobił porządek) i ta dziura w drodze. Jest już od kilku lat ale jest postęp, postawiono znak ostrzegawczy. Stoi od kilku miesięcy, a ruch tam jest niemały - garaże, wjazdy na posesję i kilka firm.
Spacer wieczorem to też niemała przygoda. Nie działające latarnie od wielu lat. Grupki ludzi różnego wieku pijące alkohol i hałasujące. I oczywiście widok osób załatwiających swe potrzeby naturalne pod śmietnikami, murkami i w krzakach.
Ile znacie jeszcze takich miejsc ?
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Olsztyniak oraz opublikowany na portalu Olsztyn: Zaniedbane miejsca w Olsztynie. Dlaczego miasto nic z tym nie zrobi?
Oceń artykuł:

(0)