Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Bandyci napadli na personel polikliniki

2010-03-05 00:00:00

Na szczęście były to tylko ćwiczenia samoobrony, które odbyły się w olsztyńskim szpitalu. Pracownice placówki uczyły się jak skutecznie bronić się przed bandytą. Tę przydatną lekcję zafundowała kobietom pracującym w szpitalu dyrekcja. Był to prezent z okazji 8 marca. Obejrzyj film i naucz się kilku przydatnych technik.

Dyrekcja olsztyńskiej Polikliniki dzięki pomocy policji, zafundowała swoim pracownicom lekcję samoobrony. Paniom ten nietypowy prezent z okazji Dnia Kobiet tak się spodobał, że niektóre z nich już chcą zapisać na kursy samoobrony.

Najpierw była teoria. Policyjny psycholog tłumaczył pracownicom szpitala, które przyszły wczoraj na naukę samoobrony, że nie są słabe, że potrafią się same obronić. Muszą tylko uwierzyć w swoje siły. Potem przyszedł czas na praktyczne ćwiczenia. Na chwyty, na dźwignie, na ciosy. Na lekcję samoobrony.

Szkolenie zaproponowała szpitalowi Komenda Miejskiej Policji. To miał być praktyczny prezent zamiast przysłowiowego goździka, pary rajstop.

Obejrzyj film i naucz się kilku przydatnych technik


am

Jaka był reakcja kobiet, czy zajęcia przypadły im do gustu i co jest najważniejsze podczas niespodziewanego ataku? Tego dowiesz się z weekendowego wydania Gazety Olsztyńskiej
Uwaga! To jest archiwalny artykuł. Może zawierać niaktualne informacje.