Popularne artykuły

Głosuj na Gimanzjum nr 5 w Olsztynie!

2011-09-29 16:56:48

Gimnazjum nr 5 w Olsztynie walczy o nagrody. Szkoła bierze udział w konkursie na najlepszy reportaż z imprezy sportowej. To fragment tego materiału!

Głosuj na Gimanzjum nr 5 w Olsztynie!

Autor: Archiwum szkoły

Gimnazjum Nr 5 w Olsztynie w piątek, 23 września zorganizowało i przeprowadziło imprezę integracyjno – sportową dla młodzieży uczącej się w tej szkole. Wzięła w niej udział cała społeczność szkolna czyli około 300 osób. Podobne imprezy organizujemy rokrocznie we wrześniu i weszły one już na stałe w tradycję i kalendarz imprez szkolnych. (...)

W tym roku zawody lekkoatletyczne przeprowadziliśmy pod hasłem: „Czysty Sport w Każdej Szkole”. Celem ich przeprowadzenia było propagowanie czystej sportowej rywalizacji wśród młodzieży oraz wyrobienie nawyku kulturalnego kibicowania wszystkim startującym zawodnikom. Celem szkoły jest zachęcenie młodzieży do uprawiania różnych dyscyplin sportowych, a w szczególności tak pięknej dyscypliny sportu jaką jest lekkoatletyka. Jest to przecież królowa sportu i dlatego to ją propagujemy szczególnie w roku przedolimpijskim. (...)

Bawiliśmy się trzy godziny dzięki dużemu zaangażowaniu wszystkich nauczycieli. Szczególnie wyróżnili się pedagodzy pracujący w komisjach sędziowskich i skrutacyjnych, wychowawcy, którzy aktywnie angażowali swoich podopiecznych do jak najlepszego udziału w zawodach oraz prowadzący poszczególne konkurencje nauczyciele w-f: panie Irena Podolak i Katarzyna Dębowska oraz Pan Krzysztof Bielski. Wszystkie klasy bardzo aktywnie i z wielkim zaangażowaniem podeszły do rywalizacji w następujących konkurencjach: bieg na 60m. bieg na 300m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, rywalizacja na torze przeszkód oraz bieg sztafetowy 4x100m.

UWAGA!
Głosować mogą wszyscy, którzy zechcą oddać swój głos i mają adres poczty elektronicznej. Jak to zrobić? Klikamy na link: http://www.czystysport.pl/reportaz/366. W górnym prawym rogu znajduje się napis: ZAŁÓŻ KONTO. Klikamy. Pojawia się okienko: SPORTOWIEC, klikamy DALEJ. Dokonujemy rejestracji, a następnie głosujemy na reportaż!


Komentarze 0 pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj swój komentarz