Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

JEDYNA TAKA WYSTAWA – RAZ NA 60 LAT!

2020-10-06 13:45:35 (ost. akt: 2020-10-06 14:44:03) Artykuł sponsorowany

Zapraszamy Państwa na niezwykłą i niepowtarzalną wystawę, podwodną podróż w czasie. Aktualnie w Zajezdni Trolejbusowej MOK przy ul. Knosały można obejrzeć wyjątkową, jubileuszową wystawę małżeństwa z Sząbruka pt. „Oceaniczne ogrody. 60 lat podwodnej podróży Alicji i Janusza Dramińskich”

Państwa Alicję i Janusza Dramińskich połączyła woda i tak już to trwa 60 lat…
Wystawa, przez pryzmat ich historii życia, wspaniale pokazuje olsztyńskie środowisko nurkowe, czasy gdy Olsztyn był potęgą w orientacji podwodnej, a zawodnicy Klubu Koral zdobywali puchary i medale na skalę europejską.
Z nurkowania zrodziła się wielka pasja życia Państwa Dramińskich – fotografia podwodna. Najbardziej ukochane rafy koralowe w Indonezji, o których mówią, że są najpiękniejsze na świecie. A zwiedzili niejedną rafę, w różnych rejonach świata…
Fotografia podwodna jest taka sama jak tradycyjna, tylko 100 razy trudniejsza… Otwiera wymiar Matki Ziemi, którego normalnie nie widzimy. Podwodny świat jest czymś tajemniczym i magicznym. Wszystko jest inne. Nie ma zdefiniowanej przestrzeni. Grawitacja prawie nie istnieje. Światło rozchodzi się inaczej, czasem zupełnie nieprzewidywalnie.
Niezwykłe, oszałamiające wielkoformatowe zdjęcia z raf koralowych robią ogromne wrażenie i przenoszą widza w inny wymiar.

To koniecznie trzeba zobaczyć!
Wystawę można oglądać do 20.10.2020


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages