Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Nowy Bartąg... Twoje miejsce na ziemi

2020-12-17 10:00:00 (ost. akt: 2020-12-17 10:48:12) Artykuł sponsorowany

Kiedy podczas swoich wakacyjnych wędrówek zobaczysz to i owo, wróć do swojego miejsca na ziemi... czy masz już takie?


uzupełnij tabelę

Znane porzekadło mówi, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Sentencja ta pada często z ust tych, którzy po swoich wojażach wracają na Warmię. Wyjątkowo piękne lasy, urocze jeziora, rzeki, pola... można wymieniać bez końca. Ostatnie miesiące pokazały, że kiedy okoliczności zatrzymają nas w miejscu, warto mieć swój własny kąt. Miejsce dobrze skomunikowane a jednocześnie gwarantujące bliskość łona natury.
Na skraju Olsztyna powstaje osiedle Nowy Bartąg. Widać stąd urokliwe warmińskie domy z wybijającą się ponad nie wieżą historycznego kościoła. Wokół mnóstwo zieleni, lasów, pól i królująca pośród nich meandrująca rzeka Łyna. Lokalizacja wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom przyszłych mieszkańców łącząc zalety szybkiego dojazdu do centrum Olsztyna oraz bliskość jeziora Bartąg, która sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. Inwestycja znajduje się przy ulicy Bartąskiej, w odległości zapewniającej komfort życia.

Już po wakacjach, we wrześniu do użytkowania zostanie przekazany kolejny, czwarty już budynek. Tak, jak poprzednie, architektonicznie wpisuje się w krajobraz Warmii. Uroku dodają im spadziste dachy i wykusze doświetlające wnętrza. Mimo, iż budynki mają tylko po trzy piętra, z każdego poziomu można korzystać z cichobieżnych wind.
Wszystkie mieszkania cechuje funkcjonalność oraz bardzo korzystne nasłonecznienie o południowo-zachodniej ekspozycji. Mają powierzchnię od 28 do 90 metrów. Do mieszkań parterowych przynależą duże tarasy, zaś do mieszkań zlokalizowanych na piętrach – balkony. Część lokali położonych na najwyższej kondygnacji ma dodatkową powierzchnię w postaci antresoli oraz poddasza nieużytkowego.
Warto wspomnieć również o murowanych piwnicach. Każdy z mieszkańców może wybrać jedną z trzech opcji parkowania. W budynkach znajdują się indywidualne, zamykane garaże o powierzchni od 18 do aż 30 metrów! Można korzystać z powstającej właśnie, zadaszonej hali parkingowej lub z miejsc parkingowych w pobliżu budynków. Przy osiedlu znajduje się również plac zabaw.

Osiedle Nowy Bartąg jest realizowane przez znane i cenione na rynku Przedsiębiorstwo Budowlane ANGO. Firma na olsztyńskim rynku działa już od dwóch dekad i ma bogate doświadczenie w realizowaniu wielu projektów – od domów jednorodzinnych, po duże zespoły mieszkalno-usługowe. Wizytówką firmy są m.in. olsztyńskie inwestycje: Browary Park, Versal czy Nowe Jaroty.
kontakt:
Ango Development
Biuro Sprzedaży Olsztyn
ul. Bartąska 172/1
tel. 575 304 306
e-mail: sprzedaz@angodevelopment.pl

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ahs #2995323 | 10.10.*.* 28 paź 2020 10:42

  @Ango - co zamierzacie zrobić z brakiem miejsc parkingowych dla gości i społecznikiem, który co chwila wzywa policję, co skutkuje mandatami dla ludzi, którzy nie mają gdzie postawić auta i stawiają je wzdłuż wewnętrznej uliczki?

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Ursynów xxx #2961686 | 10.10.*.* 19 sie 2020 18:45

   Nic nie nauczyło deweloperów, prezesów spółdzielni i wydziałów budownictwa zabetonowanie Ursynowa. Klony nadal powstają.

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. hahahaha #2960618 | 176.221.*.* 17 sie 2020 14:27

   Niezwykle urokliwa betonowa pustynia z jedną wąską wiecznie zakorkowaną ulicą dojazdową do miasta, a na sielankę i spokój można sobie popatrzeć przez okno póki widoku nie zabudują kolejne betonowe klocki :D

   Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages