środa, 8 lipca 2020. Imieniny Arnolda, Edgara, Elżbiety

Bezpłatna Akademia Instalatora w Olsztynie – sprawdź, gdzie i kiedy

2020-06-22 14:37:03 (ost. akt: 2020-06-22 14:39:54) Artykuł sponsorowany

W czerwcu pracownicy firmy TECH Sterowniki po raz kolejny przeprowadzają darmowe, specjalistyczne szkolenia dla instalatorów w terenie. Jednym z miast, w których odbędzie się wydarzenie, jest Olsztyn. Jeśli jesteś instalatorem, właścicielem hurtowni lub sprzedawcą elektroniki do sterowania ogrzewaniem, to zapisz się na spotkanie. Kiedy odbędzie się szkolenie w Olsztynie? Gdzie jeszcze planowana jest organizacja akademii? Sprawdź poniżej.

O Akademii
Akademia Instalatora to bezpłatne szkolenie, które aktualnie jest organizowane zarówno w siedzibie firmy w Wieprzu koło Andrychowa, jak i w terenie. Inicjatywa jest realizowana cyklicznie od kilku lat, a w samym szkoleniu udział wzięły już setki osób z branży instalacyjnej z całego kraju, a także z zagranicy. Dzięki temu, że spotkania organizowane są w różnych miejscach w kraju, to każdy chętny może wziąć w nim udział bliżej swojego miejsca zamieszkania i poznać specyfikę urządzeń do sterowania ogrzewaniem. Szkolenie asortymentowe dotyczy różnych typów sterowników do zarządzania ogrzewaniem, w tym podłogowych, grzejnikowych oraz instalacyjnych.

Na wydarzenie można się zapisać na stronie: https://www.techsterowniki.pl/onas/akademia-instalatora
Gdzie odbędzie się Akademia?
W najbliższym czasie szkolenia są planowane w Olsztynie (24.06) i w Brodnicy (25.06).
Wcześniej Akademia Instalatora odbyła się w następujących miejscowościach:
5.06. – Zakopane,
9.06. – Mielec,
10.06 – Żywiec,
17.06 – Lublin,
18.06. – Łódź.
Szkolenie w Olsztynie rozpocznie się o godzinie 10.00. Dokładna lokalizacja spotkania zostanie podana na stronie: https://www.techsterowniki.pl/onas/akademia-instalatora

Podczas szkolenia odbędzie się prezentacja regulatorów pokojowych, systemów do ogrzewania podłogowego, strefowego, nowych modułów internetowych, a także sterowników instalacyjnych. Szkolenie prowadzą doświadczeni pracownicy firmy. Jego uczestnicy na zakończenie otrzymają certyfikat, materiały drukowane oraz drobny upominek.

Poznaj lepiej produkty firmy TECH Sterowniki
Podczas szkolenia będzie można poznać budowę i funkcjonalność sterowników do zarządzania ogrzewaniem, a także dowiedzieć więcej na temat ich działania i montażu w pomieszczeniach. Wszystkie oferowane urządzenia zostały zaprojektowane i wyprodukowane w kraju. Ścisła współpraca między projektantami urządzeń, programistami, testerami oraz pracownikami działu produkcji sprawia, że do Klienta trafia najwyższej jakości urządzenie skrojone na miarę jego potrzeb, które pozwoli mu utrzymać doskonałą temperaturę w pomieszczeniach każdego dnia, a także zredukować koszty ogrzewania.

Sterowanie ogrzewaniem dla zdrowia i oszczędności
Elektroniczne urządzenia, jakimi są sterowniki do zarządzania ogrzewaniem, wpisują się w działania na rzecz ograniczenia zużycia energii i wody. Ich montaż pozwala rozsądnie gospodarować ciepłem dostarczanym przez urządzenia grzewcze do budynków i ograniczyć niepotrzebne straty energii. Właśnie dlatego warto ich instalację zaplanować jak najwcześniej, najlepiej już na etapie budowy domu. Specjalistyczna wiedza na temat sterowników przekazywana w czasie szkolenia pozwoli dobrać rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb inwestora.

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages