Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Pchli targ w Olsztynie zawieszony

2020-05-15 13:34:29 (ost. akt: 2020-05-15 14:08:48)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

W związku z panującą epidemią COVID 19 i braku niezbędnych zabezpieczeń sanitarnych wycofano zgodę na organizację „Pchlego targu" w Olsztynie.

Radość z ponownego otwarcia flumarku na olsztyńskim Zatorzu nie trwała długo. Administrator terenu podjął właśnie decyzję o zawieszaniu działalności targu.

— W związku z panującą epidemią COVID 19, wobec braku niezbędnych zabezpieczeń sanitarnych oraz zagrożeń wynikających z nieprzestrzegania zasad zachowań wynikających z reżimu epidemiologicznego, administrator terenu stadionu KKS Warmia Olsztyn przy ulicy Sybiraków 36 podjął decyzje o cofnięciu zgody na organizacje „Pchlego targu" na w/w terenie do odwołania — poinformował Zbigniew Szymula, rzecznik prasowy OSIR Olsztyn.

I dodał: — Wznowienie działalności „Pchlego targu" będzie możliwe po zapewnieniu niezbędnych urządzeń sanitarnych oraz przedstawieniu koncepcji właściwej organizacji targowiska w czasie trwającej epidemii.


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W czwartkowym (14 maja) wydaniu m.in.

Rafał SzczepańskiNikt nie odwołał wakacji
Jesteśmy regionem turystycznym, a przynajmniej takie mamy aspiracje i ambicje. Dlatego trzeba wyciągnąć lekcję z pandemii. I może zabrzmi to okrutnie, ale musimy poszukać swojej szansy w tym, co zgotowała nam pandemia koronawirusa.

Wirus u dentystów podwyższa ceny
Koronawirus drenuje kieszenie Polaków. Teraz doszły podwyżki wizyt u stomatologów, którzy naliczają opłatę za „ochronę przed koronawirusem”. W Olsztynie nie jest jeszcze najgorzej, ale też są dopłaty za środki ochronne.

szpital wbiskupcuNowy tomograf dla szpitala w Biskupcu
Dzięki środkom unijnym będącym w gestii marszałka województwa oraz wsparciu sponsorów już niedługo Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu może wzbogacić się o nowy, nowoczesny tomograf komputerowy.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (31) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Halyna #2921676 | 79.185.*.* 16 maj 2020 21:16

  Jo ni wim czymu to zamkli, zawszo ja sobie majtków nakupywała a i starymu jake pantalony zakupiła...normalno konic świato. Co tu tero w niedziele po kościole robić

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. flumark #2921596 | 82.31.*.* 16 maj 2020 17:54

  a po jakiemu to? chyba po kurpiowsku?

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. vis #2921498 | 88.156.*.* 16 maj 2020 14:33

   W czasie pandemii uruchamia się pseudotargowisko bez podstawowego zaplecza? Wirus na przedmiotach utrzymuje się kilka dni. O omijaniu podatków nic nie wspomnę. Działalność gospodarcza bez kas fiskalnych. Większość ludzi sprzedaje te same barachlo.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. Mm #2921351 | 81.190.*.* 16 maj 2020 10:02

    I po co. Bezsens i nic więcej. Otworzyć i kropka. Władza już sama nie wie co robić. Życie jest po to aby się cieszyć z niego a nie siedzieć tylko w domu. Ludzie potrzebują spotkań z drugim człowiekiem a nie odstęp tu odstęp tam. Porąbało się w głowach już nieźle. Tak jak z maseczkami nosić a teraz ,że już nie długo,że nie .. Życie jest takie piękne a my tylko korona i korona. Nuda i po co to nam. Wychodzmy i cieszmy się życiem i róbmy to samo co było przed. Życie ma wracać do normalności i tyle a nie wbijanie ludziom strach. Dość już tego.

    Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   2. EWA #2921297 | 83.9.*.* 16 maj 2020 08:40

    Zamiast przerabiać Zatorze na tzw. "trzeci świat", uważam, że na miejscu czynnego tylko jeden dzień w tygodniu bałaganu , powinien być porządny parking przez 7 dni w tygodniu.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

   Pokaż wszystkie komentarze (31)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages