środa, 8 lipca 2020. Imieniny Arnolda, Edgara, Elżbiety

Ruszyły rezerwacje na drugi etap osiedla Gruszowe Sady. Specjalna oferta mieszkań na czas zapowiadanego kryzysu

2020-05-08 11:37:56 (ost. akt: 2020-05-11 09:22:46) Artykuł sponsorowany

Duży sukces jeśli chodzi o sprzedaż mieszkań oraz wciąż niesłabnące zainteresowanie inwestycją sprawiły, że deweloper PM Development rozpoczął przedsprzedaż drugiego etapu osiedla Gruszowe Sady. Proces ten zbiegł się w czasie z wymurowaniem pierwszego budynku, który powstaje przy ul. prof. Nowaka. Od kilku dni można już rezerwować mieszkania w drugim – bliźniaczym do niego budynku. Ceny mieszkań są bardzo atrakcyjne i zaczynają się od 5690 zł/m2. - Nie ma co się czarować, wyprzedzamy rynek i obniżamy nasze oczekiwania finansowe, dostosowując je do wieszczonego kryzysu i realnych możliwości finansowych nabywców. Nie zwalniamy tempa, nawet w tym specyficznym czasie chcemy wypełniać misję firmy – klientom dawać komfortowe mieszkania, na które ich stać, a naszym wykonawcom pracę - mówi Piotr Kaczmarczyk, Dyrektor Sprzedaży Osiedla Gruszowe Sady.

Pierwszy etap osiedla Gruszowe Sady na olsztyńskich Pozortach spotkał się z wielkim zainteresowaniem. Zapewne ze względu na lokalizację osiedla, stanowiącego miejską enklawę spokoju, w jednoczesnej bliskości Galerii Warmińskiej i tramwajów oraz położenie samych budynków na wzniesieniu terenu - co zapewnia czystsze powietrze i lepsze doświetlenie mieszkań.
Dużym atutem okazała się również kameralna, dwupiętrowa zabudowa, oraz pełna dostępność miejsc parkingowych i komórek lokatorskich położonych w dwupoziomowych halach garażowych (tu przy okazji warto dodać, że na wszystkie kondygnacje zabiorą mieszkańców cichobieżne windy).

http://m.wm.pl/2020/05/orig/img-4213-1-625793.jpg

CENY DOSTOSOWANE DO ZAPOWIADANEGO KRYZYSU

To wszystko Deweloper Marek Powązka zapewnia w bardzo konkurencyjnej wobec innych inwestycji cenie. Nie ma się więc co dziwić, że w ofercie budynku nr 1, który właśnie osiągnął stan surowy, zostały już tylko dwa mieszkania. Z tego też względu, przy odnotowywanej przez biuro sprzedaży wciąż dużej (nawet w trakcie stanu epidemii) ilości zapytań klientów o kolejne mieszkania, dział sprzedaży zdecydował się przedstawić projekt budynku nr 2 i umożliwić rezerwowanie mieszkań. W dobie zapowiadanego kryzysu, oferta cenowa mieszkań została ponownie przeanalizowana i dostosowana do nowych realiów z korzyścią dla nabywcy.

- Nie ukrywajmy, że rynek nieruchomości się zmieni i klienci będą szukać okazji. Po sukcesie sprzedaży pierwszego etapu, drugi etap tej pożądanej inwestycji planowaliśmy sprzedawać w okolicach 7 tysięcy złotych za m2. Wobec zaistniałej sytuacji obniżyliśmy cennik praktycznie do poziomu pierwszego etapu - i okazyjne ceny rozpoczynają się już od 5690 zł/m2! To nie koniec udogodnień przewidzianych dla klientów. Osoby które podpiszą umowę w przedsprzedaży, mogą liczyć na elektroniczne zawarcie umowy i bezpłatne zmiany ścianek i instalacji w swoim upatrzonym mieszkaniu - mówi Koordynator Sprzedaży, Anna Celmer.

SZEROKI WYBÓR ROZKŁADÓW MIESZKAŃ I BEZPŁATNE ZMIANY LOKATORSKIE

Jeżeli chodzi o projekt, budynek nr 2 powiela założenia architektoniczne budynku nr 1 w zakresie kameralnej wysokości i ilości zaledwie 3 kondygnacji naziemnych. Łącznie przygotowanych zostało aż 18 układów aranżacji mieszkań (o metrażach od 35 do 68 m2), przy czym na wczesnym etapie budowy, osobom zainteresowanym większą powierzchnią, Deweloper umożliwia łączenie sąsiadujących ze sobą lokali w większe mieszkania. Do tego osobom, które zarezerwują mieszkania na etapie przedsprzedaży, zagwarantowano możliwość BEZPŁATNEGO wniesienia zmian lokatorskich w zakresie układu ścian działowych i przebiegu instalacji elektrycznych i hydraulicznych w lokalu.

http://m.wm.pl/2020/05/orig/gruszowe-sady-pzt-1-625794.jpg

Dokumentacja projektowa budynku jest już kompletna i złożona w magistracie, gdzie oczekuje na wydanie pozwolenia na budowę.

- Biorąc pod uwagę komplikacje w pracy urzędów spowodowane koronawirusem, wydanie pozwolenia i rozpoczęcie prac spokojnie szacujemy na sierpień, natomiast już można oglądać projekty mieszkań i dokonywać ich rezerwacji. Notarialne umowy deweloperskie będziemy zawierać dopiero we wrześniu i dopiero wtedy rozpoczną się wpłaty na rachunek powierniczy, zgodnie z ustalonym harmonogramem – informuje Piotr Kaczmarczyk, Dyrektor Sprzedaży PM DEVELOPMENT.

PIERWSZE UMOWY JUŻ SPISANE. NIE CZEKAJ!

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą mieszkań na stronie https://gruszowesady.pl/lista-mieszkan/ i do kontaktu z Koordynator Sprzedaży Anną Celmer (tel. 661 662 611, e-mail anna.celmer@rynek-pierwotny.net). Pani Anna jest też wieloletnią specjalistką w zakresie kredytów mieszkaniowych, odpowie i pomoże Państwu także w jego pozyskaniu.

W bardzo dobrej, bezpiecznej lokalizacji, tak odpornej na wszelkie kryzysy jak Gruszowe Sady, nieruchomości sprzedają się bardzo szybko, czego potwierdzeniem jest fakt, że w ostatnich dniach podpisano już umowy rezerwacyjne na pierwsze mieszkania z drugiego etapu. Radzimy więc nie zwlekać z rezerwacją mieszkania.

http://m.wm.pl/2020/05/orig/gruszowe-sady-dron-1-625795.jpg

ZAWIERAMY UMOWY NA ODLEGŁOŚĆ!

Nowością, znakiem naszych czasów, jest opcja zawarcia umowy na odległość. W trosce o bezpieczeństwo i spokój nas wszystkich, biuro sprzedaży opracowało możliwość składania wiążących rezerwacji także drogą elektroniczną, zgodnie z przewidzianymi dla tego trybu przepisami ustawy o prawach konsumenta.
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages