Wtorek, 31 marca 2020. Imieniny Balbiny, Kamila, Kornelii

Warmia urokliwa jak greckie Santorini?

2020-03-26 11:34:00 (ost. akt: 2020-03-26 11:33:47) Artykuł sponsorowany

Czy można korzystać z uroków warmińskiego krajobrazu żyjąc w mieście? Można. Przykładem jest osiedle Nowy Bartąg. Urocze zakole Łyny i niezbędna infrastruktura. Wszystko dla osób poszukujących spokojnego, praktycznego i przestronnego miejsca do zamieszkania w otoczeniu natury.

Mówi się, że miejsce do zamieszkania jest najważniejsze. Jeżeli byśmy prześledzili najpiękniejsze krajobrazy na świecie, to wśród nich znalazłoby się między innymi greckie Santorini z białymi ścianami budynków i niebieskimi kopułami cerkwi. Ta wulkaniczna wyspa na Morzu Egejskim słynie z najpiękniejszych zachodów słońca.
Czy ktoś miał okazję podziwiać turecką Kapadocję z balonu? Pełna jest niezwykłych labiryntów i skalnych miast. W księżycowy pejzaż wtopione są klimatyczne domki, hotele, sklepy i restauracje. I jeszcze jeden przykład unikatowego krajobrazu. Norweskie fiordy prezentują się wyjątkowo nie tylko z pokładów promów pasażerskich. To jedne z najbardziej tajemniczych i zachwycających miejsc na świecie. Rzesze turystów od lat przyciągają ich majestat i malowniczość. A czy nasz region ma coś do zaoferowania w temacie pięknych widoków?

Warmińskie krajobrazy z urokliwymi polami, lasami oraz jeziorami również nie odstają swoim urokiem od światowej czołówki. Krajobraz z meandrującą Łyną i widokiem na Bartąg z widoczną kopułą historycznego kościoła kryje w sobie wyjątkową magię. Takie widoki mogą podziwiać ci, którzy zdecydowali się zamieszkać na powstającym osiedlu Nowy Bartąg.
Obecnie realizowane są trzy budynki z drugiego etapu inwestycji. Powstaną miejsca postojowe w kondygnacji podziemnej, miej­sca­ par­kin­go­we zewnętrzne, dro­gi we­wnętrz­ne, oraz pla­c za­baw dla dzie­ci.
- Wszystkie mieszkania cechuje bardzo korzystne nasłonecznienie o południowo-zachodniej ekspozycji - mówi Monika Dmitrzak z biura obsługi klienta. - Na właścicieli czekają więc urokliwe zachody słońca.
Do mieszkań zlokalizowanych na piętrach przynależą balkony. Wszystkie mieszkania na najwyższej kondygnacji mają dodatkową powierzchnię w postaci nieużytkowego poddasza. Z większości mieszkań można podziwiać piękny widok na tereny zielone oraz meandrującą Łynę.

W budynkach znajdują się mieszkania o powierzchni od 28 do 90 metrów kwadratowych. - Na uwagę zasługują szczególnie mieszkania o większym metrażu - mówi pani Monika. - Zapewniają przestrzeń i dogodne warunki życia. Można je zaaranżować wedle własnego uznania. Na parterze nowopowstającego budynku, na użytkowników czekają praktyczne lokale usługowe o powierzchni od 50 do 260 metrów.
Lokalizacja wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom przyszłych mieszkańców łącząc zalety szybkiego dojazdu do centrum Olsztyna oraz bliskość jeziora Bartąg, która sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. Inwestycja znajduje się przy ulicy Bartąskiej, w pewnym oddaleniu od głównej ulicy, w głębi powstającego osiedla. Stąd niedaleko do osiedlowych sklepów i szkoły.
Osiedle Nowy Bartąg jest realizowane przez znaną i cenioną na rynku markę - Przedsiębiorstwo Budowlane Ango. Firma na olsztyńskim rynku działa już od dwóch dekad i ma bogate doświadczenie w realizowaniu każdego typu projektów – od domów jednorodzinnych, po duże zespoły mieszkalno-usługowe. Jego inwestycje można zobaczyć w Olsztynie i okolicach, a ponadto także w Gdańsku. Ango cechuje rzetelność i terminowość.
kontakt:
Biuro Sprzedaży Olsztyn
ul. Bartąska 172/1
tel. 575 304 306
e-mail: sprzedaz@angodevelopment.pl

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages