Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Uwaga! Można zawiesić bilety

2020-03-18 13:39:50 (ost. akt: 2020-03-18 13:51:25)

Autor zdjęcia: D

ZDZiT w Olsztynie informuje, że — w trybie awaryjnym — wprowadza dla osób korzystających z biletów długookresowych, możliwość ich zawieszenia. Wniosek w tej sprawie należy przesłać na adres bilety@zdzit.olsztyn.eu, umieszczając w tytule wiadomości treść „zawieszenie biletu”.

Wniosek w tej sprawie należy przesłać na adres bilety@zdzit.olsztyn.eu, umieszczając w tytule wiadomości treść „zawieszenie biletu”. Warunkiem koniecznym do spełnienia jest podanie we wniosku numeru Olsztyńskiej Karty Miejskiej.

Zobacz także: Koronawirus: Czy piesi w Olsztynie wciąż muszą dotykać przycisków przy przejściach? Koronawirus: Czy piesi w Olsztynie wciąż muszą dotykać przycisków przy przejściach? — W niektórych miastach urzędnicy zdecydowali o wyłączeniu przycisków przy przejściach dla pieszych, które odpowiadają za zmianę światła. Czy w Olsztynie...
— Po ustaniu utrudnień w przemieszczaniu się i zgłoszeniu się do Punktu Obsługi Klienta ZDZiT, pasażerowie będą mogli przekodować niewykorzystany czas ważności biletu na inny termin. Przekodowywany okres ważności będzie liczył się, od dnia złożenia wniosku drogą mailową. Każdy bilet będzie „odwieszony” na okres liczony, od dnia złożenia wniosku drogą mailową do ostatniego dnia jego pierwotnej ważności — informuje Michał Koronowski, rzecznik Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie.

W związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego ZDZiT będzie prowadził też dezynfekcje wszystkich biletomatów stacjonarnych na terenie miasta.


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Wszystkie informacje nt. koronawirusa SARS-CoV-2 znajdziecie Państwo w specjalnym serwisie Gazety Olsztyńskiej.

Za sprawą Gazety Olsztyńskiej na Facebooku pojawiła grupa wsparcia: Grupa Wsparcia, Koronawirus - Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (6) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Sąsiedzka dezynfekcja #2895656 | 31.0.*.* 29 mar 2020 10:31

  W klatkach schodowych budynków mieszkańcy sami umieszczać mogą torebki z samochodowymi ściereczkami do szyb. Przeciąć na pół, nasączyć je mocnym alkoholem i do samoobsługowej dezynfekcji przez przetarcie dotykanych powierzchni, np. w trakcie wchodzenia do budynku. Naukowiec mówił w tv, że nawet zimowy płyn do spryskiwaczy ma wystarczającą moc. Dwie odmiany denaturatu są do nabycia w OBI. Spirytus etylowy pojawił się w RAŚCIE. Niema co czekać aż któś z zewnątrz za mieszkańców choćby to zrobi.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. eska #2889498 | 195.136.*.* 19 mar 2020 09:06

  Napisałam i wysłałam wczoraj wniosek i... nic. Żadnego odzewu, żadnej reakcji. Nie wiem, czy to rzeczywiście działa.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. ekonomia się kłania #2889057 | 83.0.*.* 18 mar 2020 14:27

  Skoro autobusy jeżdżą i tak prawie puste, to czemu nie zmieniono rozkładów jazdy? Mogłyby jeździć jak w soboty albo w niedziele...Byłyby mniejsze koszty i mniejsze ryzyko dla kierowców...

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-7) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages