Piątek, 22 listopada 2019. Imieniny Cecylii, Jonatana, Marka

Olsztyn głosuje. Sprawdź, gdzie oddasz głos w wyborach parlamentarnych [LISTA LOKALI WYBORCZYCH]

2019-10-13 05:00:00 (ost. akt: 2019-10-12 13:14:03)

W Olsztynie, tak jak w całej Polsce, lokale wyborcze zostaną otwarte o godz. 7, a zamknięte wieczorem o godz. 21. W Olsztynie będzie 101 miejsc, w których będzie można oddać głos w wyborach parlamentarnych. Dla tych, którzy nie są pewni, gdzie mogą zagłosować, mamy ściągawkę.

1. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 II Liceum Ogólnokształcące Im. K. I. Gałczyńskiego, ul. Roberta i Karola Małłków 3, 10-113 Olsztyn
ulice: Roberta i Karola Małłków, Feliksa Nowowiejskiego, Partyzantów /od nr 87 wzwyż/, Ratuszowa, Franciszka Sarnowskiego, Marii Curie-Skłodowskiej, Wyzwolenia

2. I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza sala nr 112 (parter), ul. Adama Mickiewicza 6, 10-551 Olsztyn
ulice: Mikołaja Kopernika /od nr 1 do nr 7/, Dąbrowszczaków /od nr 1 do nr 7 i od nr 41 do nr 44/, Jerzego Lanca /od nr 6 do nr 8/, Bogumiła Linki, Jana Liszewskiego, 1 Maja, Krzysztofa C. Mrongowiusza, Adama Mickiewicza /str. parzysta od nr 2 do nr 18/, Warmińska /od nr 13 do nr 18B/, aleja: Marszałka Józefa Piłsudskiego /str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 16/, place: Jana Pawła II, Konsulatu Polskiego /nr 1, 1A, 2, 4/, Trzech Krzyży

3. I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza, sala gimnastyczna (oddzielny budynek obok głównego budynku szkoły), ul. Adama Mickiewicza 6, 10-551 Olsztyn
ulice: Michała Kajki, Mikołaja Kopernika /od nr 8 do nr 13 i od nr 40 wzwyż/, Tadeusza Kościuszki /str. parzysta od nr 38 do nr 56/, Dąbrowszczaków /od nr 8 do nr 39/, Jerzego Lanca /od nr 2 do nr 4/, Mazurska /od nr 8 wzwyż/, Adama Mickiewicza /str. nieparzysta od nr 1 wzwyż/.

4. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, im. Kornela Makuszyńskiego, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 42, 10-450 Olsztyn
ulice: Bartosza Głowackiego /str. nieparzysta nr 17 i str. parzysta od nr 12 do nr 22/, Józefa Grotha, Ernesta Kościńskiego, Gabriela Narutowicza, aleja: Marszałka Józefa Piłsudskiego /str. nieparzysta od nr 7 do nr 53 i str. parzysta od nr 40 do nr 42/, place: Ignacego Daszyńskiego, Solidarności

5. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. J. Dąbrowskiego, ul. Tadeusza Kościuszki 70, 10-553 Olsztyn
ulice: Bartosza Głowackiego /str. nieparzysta nr 13/15 oraz od nr 21 wzwyż i str. parzysta od nr 26 wzwyż/, Tadeusza Kościuszki /str. nieparzysta od nr 55 wzwyż i str. parzysta od nr 58 wzwyż/, Nowa Niepodległości, Emilii Plater, Mikołaja Reja, aleja: Marszałka Józefa Piłsudskiego /str. parzysta od nr 32 do nr 38/, plac: Xawerego Dunikowskiego, Andrzeja Wakara

6. Wojewódzka Biblioteka Publiczna Wypożyczalnia Główna i Międzybiblioteczna, ul. Stare Miasto 33, 10-026 Olsztyn
ulice: Adama Asnyka, Św. Barbary, Bolesława Chrobrego, Jana Długosza, Gazety Olsztyńskiej-rok założenia 1886, Hugona Kołłątaja, Joachima Lelewela, 11 Listopada, Jana z Łajs, Mieszka I, Okopowa, Piastowska, Seweryna Pieniężnego, Podwale, Prosta, Marii Rodziewiczówny, Stare Miasto, Staromiejska, Stanisława Staszica, 22 Stycznia, Leona Włodarczaka, Św. Wojciecha, Zamkowa nr 1, 2 i 3, aleja: Gelsenkirchen, place: Jedności Słowiańskiej, Targ Rybny

7. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Studium Języków Obcych, Al. Obrońców Tobruku 3, 10-718 Olsztyn
ulice: Dywizjonu 303, Stefana Grabowskiego, Marii Grzegorzewskiej, Marcina Kasprzaka /str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 4 do nr 16/, Romualda Mielczarskiego, Niepodległości /str. parzysta od nr 46 wzwyż i str. nieparzysta od nr 85 wzwyż/, Romualda Traugutta, Wincentego Pstrowskiego /str. nieparzysta od nr 1 do nr 5A i str. parzysta nr 10/, aleje: Generała Władysława Sikorskiego /str. nieparzysta od nr 1 do nr 5/, Obrońców Tobruku /str. parzysta/, plac: Lotników

8. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauk Społecznych, ul. Żołnierska 14, 10-561 Olsztyn
ulica: Żołnierska /str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 16C/.

9. Szkoła Podstawowa Nr 29 im. J. Liszewskiego, sala gimnastyczna korekcyjna nr 35 (parter), ul. Jarosława Iwaszkiewicza 44, 10-089 Olsztyn ulica: Jarosława Iwaszkiewicza /str. parzysta/.

10. Szkoła Podstawowa Nr 29 im. J. Liszewskiego stołówka (parter), ul. Jarosława Iwaszkiewicza 44, 10-089 Olsztyn
ulice: Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego /bez nr 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/, Jarosława Iwaszkiewicza /str. nieparzysta/, Edwarda Martuszewskiego, Aleksandra Rymkiewicza, Stefanii Sempołowskiej, Tadeusza Stępowskiego

11. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie, Al. Warszawska 89, 10-083 Olsztyn
ulice: Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego /nr 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/, Polna, Profesorska, aleje: Warszawska /str. nieparzysta od nr 59 do nr 105/, Obrońców Tobruku /str. nieparzysta/.

12. Szkoła Podstawowa Nr 10 im. W. Broniewskiego, ul. Walentego Barczewskiego 11 A, 10-061 Olsztyn
ulice: Ks. Tadeusza Borkowskiego, Janusza Korczaka

13, Szkoła Podstawowa Nr 10 im. W. Broniewskiego, ul. Niepodległości 18, 10-045 Olsztyn
ulice: Walentego Barczewskiego, Ryszarda Knosały, Michała Lengowskiego, Waleriana Łukasińskiego, Mariańska, Maurycego Mochnackiego, Niepodległości /str. nieparzysta od nr 53 do nr 65 i str. parzysta od nr 16 do nr 44/, Władysława Orkana, Ks. Wacława Osińskiego, Feliksa Szrajbera, Alojzego Śliwy, aleja: Warszawska /str. nieparzysta od nr 5 do nr 57/, plac: Franklina D. Roosevelta

14. Szkoła Podstawowa Nr 14 sala gimnastyczna (parter), ul. Marii Konopnickiej 11, 10-168 Olsztyn
ulice: Grunwaldzka /str. nieparzysta od nr 1 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 18A/, Górna, Na Skarpie, Smętka, Mikołaja Trąby, aleje: Warszawska /str. parzysta od nr 2 do nr 36/, Chateauroux

15. Szkoła Podstawowa Nr 14 stołówka (parter), ul. Marii Konopnickiej 11, 10-168 Olsztyn
ulice: Artyleryjska nr 1, 3 - 3z , Bohaterów Monte Cassino, Grunwaldzka /str. nieparzysta od nr 21 wzwyż i str. parzysta od nr 20 wzwyż/, Władysława Jagiełły, Marii Konopnickiej, Marka Kotańskiego, Marcina Kromera, Królowej Jadwigi, Jacka Kuronia, Zamkowa nr 5, Zyndrama z Maszkowic, Natalii Żarskiej

16. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, Mistrzostwa Sportowego im. Mariana Grzegorza Bublewicza, ul. Kazimierza Jagiellończyka 32, 10-062 Olsztyn
ulice: Jana Bażyńskiego, I Dywizji Wojska Polskiego, Kazimierza Jagiellończyka, Juranda ze Spychowa, Armii Krajowej, Księcia Witolda, Lipowa, Saperska, Szarych Szeregów, Zawiszy Czarnego, Jana Żiżki, aleja: Warszawska /str. parzysta od nr 38 do nr 96/.

17. Szkoła Podstawowa Nr 7 im. L. Kruczkowskiego, al. Przyjaciół 42, 10-148 Olsztyn
ulice: Bursztynowa, Koralowa, Leśna, Morska, Rybaki, aleje: Przyjaciół, Róż.

18. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika, ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn
ulice: Akacjowa, Bałtycka /str. nieparzysta od nr 41 do nr 95 i str. parzysta od nr 16 do nr 100/, Brzozowa, Dębowa, Grabowa, Jagodowa, Jodłowa, Kajakowa, Kasztanowa, Klonowa, Krańcowa, Letniskowa, Limbowa, Łabędzia, Olimpijska, Pływacka, Rakowa, Sosnowa, Świerkowa, Wakacyjna, Wczasowa, Wędkarska, Wierzbowa, Wioślarska, Wodna, Żeglarska

19. Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 19, im. Mikołaja Kopernika stołówka, pomieszczenie nr 10 (parter), ul. Bałtycka 151, 11-041 Olsztyn
ulice: Bałtycka /str. nieparzysta od nr 103 wzwyż i str. parzysta od nr 116 wzwyż/, Bażantowa, Bociania, Cietrzewia, Drozda, Głogowa, Heleny, Husarii, Jaskółcza, Jastrzębia, Jerzyka, Kanarkowa, Kmicica, Krucza, Oleńki, Orla, Pawia, Przepiórcza, Sikorki, Skowronka, Słowicza, Sokola, Szpakowa, Wilgi, Wróbla, Zagłoby, Zięby

20. Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 19, im. Mikołaja Kopernika sala gimnastyczna, ul. Bałtycka 151, 11-041 Olsztyn
ulice: Basieńki, Bohuna, Stefana Czarnieckiego, Gołębia, Ketlinga, Kiemliczów, Kresowa, Księcia Jaremy, Księdza Kordeckiego, Młodzieżowa, Podbipięty, Poranna, Rocha, Rzędziana, Skrzetuskiego, Sowia, Stokowa, Wachmistrza Soroki, Wołodyjowskiego, Wronia, hetmana Stanisława Żółkiewskiego, Żurawia /str. parzysta od nr 22a wzwyż i str. nieparzysta od nr 21 wzwyż/.

21. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Wydział Teologii, ul. Kardynała Stefana Hozjusza 15, 11-041 Olsztyn
ulice: Dziewanny, Fiołkowa, Hiacyntowa, Kardynała Stanisława Hozjusza, Irysowa, Jemioły, Kocanki, Konwaliowa, Krokusowa, Lawendowa, Liliowa, Macierzanki, Narcyzowa, Ostróżki, Poziomkowa, Rumiankowa, Sasankowa, Stokrotki, Storczykowa, Św. Arnolda, Tulipanowa, Żbicza, Żonkilowa

22. Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Orła Białego sala ćwiczeń korekcyjnych pomieszczenie nr 032, ul. Żytnia 71, 10-822 Olsztyn
ulice: Bartnicka, Bławatna, Chłopska, Chmielna, Dożynkowa /str. nieparzysta od nr 41 do nr 83 i str. parzysta od nr 44 do nr 82/, Miła, Kąkolowa, Okrągła, Rzepakowa /str. nieparzysta od nr 1 do nr 35 i str. parzysta od nr 2 do nr 20/, Siewna /str. nieparzysta od nr 1 do nr 61 i str. parzysta od nr 2 do nr 74/, Widok, Włościańska, Żytnia /str. nieparzysta od nr 1 do nr 69 i str. parzysta od nr 2 do nr 70g/, Sielska

23. Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Orła Białego sala gimnastyczna pomieszczenie nr 031, ul. Żytnia 71, 10-822 Olsztyn
ulice: Chabrowa, Cyranki, Czajki, Czapli, Dożynkowa /str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 42/, Jęczmienna, Łubinowa, Makowa, Mewy, Nasienna, Ogrodnicza, Owocowa, Perkoza, Pługi, Pszenna, Rolna /str. nieparzysta od nr 1 do nr 105 i str. parzysta od nr 2 do nr 64/, Rybitwy, Siewna /str. nieparzysta od nr 63 wzwyż i str. parzysta od nr 76 wzwyż/, Strąkowa, Traktorowa, Żurawia /str. nieparzysta od nr 1 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 22/, Żytnia /str. nieparzysta od nr 71 wzwyż i str. parzysta od nr 72 wzwyż

24. Miejska Biblioteka Publiczna Biblioteka Ekonomiczno-Techniczna, ul. Żytnia 71, 10-823 Olsztyn
ulice: Dożynkowa /str. nieparzysta od nr 85 wzwyż i str. parzysta od nr 84 wzwyż/, Działkowa, Gronowa, Gryczana, Kłosowa, Konopna, Oliwkowa, Słonecznikowa, Sojowa, Rolna /str. nieparzysta od nr 107 wzwyż i str. parzysta od nr 66 wzwyż/, Rzepakowa /str. nieparzysta od nr 37 wzwyż i str. parzysta od nr 22 wzwyż/, Zbożowa, Żniwna

25. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauk Ekonomicznych, ul. Michała Oczapowskiego 4, 10-719 Olsztyn
ulice: Józefa Dubiskiego, Tomasza Dziamy, prof. Eugeniusza Grabdy, Jana Heweliusza, Chrysto Izworskiego, prof. Stefana Poznańskiego, Kazimierza Kalinowskiego, Czesława Kanafojskiego, prof. Wiesława Krautforsta, Jana Licznerskiego, prof. Wacława Minakowskiego, Tadeusza Młynka, Michała Oczapowskiego, Przemysława Olszewskiego, Romana Prawocheńskiego, Adama Szostkiewicza, Roberta Towarnickiego, Juliana Tuwima /str. nieparzysta od nr 15 wzwyż/, Gen. Mariusza Zaruskiego aleje: Generała Władysława Sikorskiego od ul. Obrońców Tobruku do projektowanej trasy NDP na granicy z os. Jaroty /str. parzysta/, Warszawska /str. nieparzysta od nr 107 wzwyż i str. parzysta od nr 98 wzwyż/ place: Cieszyński, Łódzki

26. Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk, ul. Juliana Tuwima 10, 10-748 Olsztyn
ulice: Tadeusza Bloka, Gruszowe Sady, prof. Haliny Karnickiej, prof. Kazimierza Markiewicza, prof. Aleksandra Martyniaka, prof. Grzegorza Nowaka, Stanisława Sakowicza, Włodzimierza Szczekin-Krotowa, Juliana Tuwima /str. nieparzysta nr 1, 3, 9, 11 i str. parzysta od nr 6 wzwyż/, Stanisława Wadowskiego, Wiktora Wawrzyczka, Janiny Wengris, prof. Bohdana Wilamowskiego, Piotra Znanieckiego

27. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauki o Żywności, Katedra Żywienia Człowieka, ul. Słoneczna 45 F, 10-718 Olsztyn
ulice: Astronomów, Benedykta Dybowskiego, Gwiezdna, Księżycowa, Kurta Obitza, Promienista, Słoneczna, Świetlista, Tęczowa, Zodiakalna

28. Warmińsko-Mazurski Urząd Celno-Skarbowy w Olsztynie, ul. Dworcowa 1, 10-413 Olsztyn
ulice: Budowlana, Cementowa, Dworcowa /str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 8/, Magazynowa, Lubelska, Przemysłowa, Składowa, Sprzętowa, Stalowa, Towarowa, Żelazna, Mariana Bublewicza, place: Konstytucji 3 Maja, Ofiar Katynia

29. Państwowe Liceum Plastyczne, im. E. Mendelsohna, ul. Partyzantów 85, 10-527 Olsztyn
ulice: Mazurska /od nr 1 do nr 7, 7A, 7B/, Partyzantów /od nr 1 do nr 32 i od nr 73 do nr 85/, Andrzeja Samulowskiego, Warmińska /od nr 1 do nr 12 i od nr 19 wzwyż/, plac: Konsulatu Polskiego nr 5, 5A, 6

30. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych, ul. Tadeusza Kościuszki 46/48, 10-959 Olsztyn
ulice: Bartosza Głowackiego /str. parzysta od nr 4A do nr 6/, Mikołaja Kopernika /od nr 14 do nr 39/, Tadeusza Kościuszki /str. nieparzysta od nr 13 do nr 45 i str. parzysta od nr 2 do nr 36/, plac: Kazimierza Pułaskiego

31. Szkoła Podstawowa Nr 15 im. W. Kętrzyńskiego, ul. Wojciecha Kętrzyńskiego 10, 10-507 Olsztyn
ulice: Dworcowa /str. parzysta od nr 10 do nr 14/, Grażyny, Jasna, Wojciecha Kętrzyńskiego, Partyzantów /od nr 33 do nr 72/, plac: Generała Józefa Bema

32. Szkoła Podstawowa Nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi stołówka (parter), ul. Kołobrzeska 9, 10-444 Olsztyn
ulice: Kołobrzeska /str. nieparzysta od nr 11 do nr 13M/, Wschodnia

33. Szkoła Podstawowa Nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi hol (parter), ul. Kołobrzeska 9, 10-444 Olsztyn
ulice: Bartosza Głowackiego /str. nieparzysta nr 11/, Kołobrzeska /str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 30/, Westerplatte

34. Szkoła Podstawowa Nr 3, im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kołobrzeska 13M, 10-445 Olsztyn
ulica: Dworcowa /str. nieparzysta od nr 7 do nr 23 i str. parzysta od nr 16 do nr 26/.

35. Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących im. J. Śniadeckiego, ul. Kołobrzeska 29, 10-431 Olsztyn
ulica: Kołobrzeska /str. nieparzysta od nr 15 wzwyż i str. parzysta od nr 32 wzwyż/.

36. Przedszkole Artystyczno-Teatralne „Dorotka”, ul. Świtezianki 2, 10-465 Olsztyn
ulice: Władysława Leonharda, Pana Tadeusza /str. nieparzysta od nr 1 wzwyż/, Jacka Soplicy, Świtezianki

37. Przedszkole Miejskie Nr 37, ul. Pana Tadeusza 12A, 10-461 Olsztyn
ulica: Pana Tadeusza /str. parzysta od nr 2 wzwyż/.

38. Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych im. T. Kościuszki, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 61, 10-449 Olsztyn
ulica: Dworcowa /str. nieparzysta od nr 25 do nr 41A i str. parzysta od nr 28 do nr 32/, aleja: Marszałka Józefa Piłsudskiego /str. nieparzysta od nr 55A do nr 71/.

39. Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 59 A, 10-950 Olsztyn
ulice: Żołnierska /str. nieparzysta od nr 19 do nr 37/, Dworcowa /str. parzysta od nr 34 do nr 36/, aleja: Marszałka Józefa Piłsudskiego /str. parzysta od nr 44 do nr 52A/, plac: Inwalidów Wojennych

40. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 56, 10-450 Olsztyn Stały nie ulice: Dworcowa /str. nieparzysta od nr 43 do nr 47/, Kardynała Stefana Wyszyńskiego /str. parzysta od nr 2 do nr 4/, aleja: Marszałka Józefa Piłsudskiego /str. parzysta od nr 54 do nr 58/.

41. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego hol (parter), ul. Żołnierska 39, 10-561 Olsztyn
ulice: Dworcowa /str. parzysta od nr 38 do nr 58/, Żołnierska /str. nieparzysta od nr 39 do nr 41b/.

42. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego stołówka (parter), ul. Żołnierska 39, 10-561 Olsztyn
ulice: Dworcowa /str. parzysta od nr 60 wzwyż/, Wincentego Pstrowskiego /str. nieparzysta od nr 9 do nr 19/.

43. Przedszkole Miejskie Nr 38, ul. Żołnierska 24, 10-561 Olsztyn
ulice: Dworcowa /str. nieparzysta od nr 49 do nr 63/, Żołnierska /str. nieparzysta od nr 43 do nr 47/.

44. Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych, sala nr 1 (parter), ul. Żołnierska 49, 10-560 Olsztyn
ulice: Kardynała Stefana Wyszyńskiego /str. parzysta od nr 6 do nr 20/, Żołnierska /str. nieparzysta od nr 49 wzwyż/.

45. Szkoła Podstawowa Nr 22 im. M. Dąbrowskiej, ul. Żołnierska 26, 10-561 Olsztyn
ulice: Kardynała Stefana Wyszyńskiego /str. parzysta od nr 22 wzwyż/, Żołnierska /str. parzysta od nr 18 wzwyż/.

46. Przedszkole Miejskie Nr 17, ul. Wincentego Pstrowskiego 17a, 10-601 Olsztyn
ulice: Dworcowa /str. nieparzysta od nr 65 wzwyż/, Wincentego Pstrowskiego /str. nieparzysta od nr 21 do nr 31 i str. parzysta od nr 12 do nr 28b/.

47. Szkoła Podstawowa Nr 6 im. K. I. Gałczyńskiego, ul. Gdyńska 17, 10-608 Olsztyn
ulice: Stefana Banacha, Bankowców, Bielska, Bieszczadzka, Biskupińska, Elbląska, Gdyńska, Koszalińska, Kręta, Krótka, Ludowa, Łęczycka, Łódzka, Masztowa, Niborska, Obrońców, Olecka, Pasymska, Piękna Góra, Piska, Pogodna, Przydziałowa, Mariana Rejewskiego, Rzeszowska, Skierniewicka, Franciszka Stefczyka, Szczytnowska, Synów Pułku /od ul. Wincentego Pstrowskiego do ul. Ignacego Krasickiego/, Władysława Trylińskiego, Walecznych, Wąska, Wesoła, Wileńska, Zakopiańska, Wincentego Pstrowskiego /str. nieparzysta od nr 33 wzwyż i str. parzysta od nr 30 wzwyż/, Agnieszki Osieckiej, Elizy Orzeszkowej, Wisławy Szymborskiej, place: Mazurski, Aliantów

48. Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych, sala nr 24 (parter), ul. Żołnierska 49, 10-560 Olsztyn
ulice: Augustowska, Białostocka, Białowieska, Bracławska, Ciechocińska, Czeska, Dobra, Gołdapska, Graniczna, Łowicka, Opolska, Plażowa, Spacerowa, Spokojna, Spółdzielcza, Ustronie, Kardynała Stefana Wyszyńskiego /str. nieparzysta od nr 1 wzwyż/, aleja: Marszałka Józefa Piłsudskiego /str. nieparzysta od nr 73 wzwyż i str. parzysta od nr 60 wzwyż/.

49. Szkoła Podstawowa Nr 12, ul. Edwarda Turowskiego 3, 10-685 Olsztyn
ulice: Franciszka Barcza /str. nieparzysta/, Ignacego Krasickiego /od ul. Melchiora Wańkowicza do ul. Franciszka Barcza/, Edwarda Turowskiego

50. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, sala nr 12 (parter), ul. Melchiora Wańkowicza 1, 10-684 Olsztyn
ulice: Franciszka Barcza /str. parzysta/, Włodzimierza Puchalskiego, Melchiora Wańkowicza /str. nieparzysta od nr 3 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 wzwyż/, aleja: Generała Władysława Sikorskiego /od nr 17 do nr 27/.

51. Przedszkole Miejskie Nr 32, ul. Stanisława Murzynowskiego 24, 10-684 Olsztyn
ulice: Ignacego Krasickiego /od ul. Synów Pułku do ul. Melchiora Wańkowicza/, Stanisława Murzynowskiego /bez nr 22/.

52. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jaroty", ul. Melchiora Wańkowicza 9, 10-684 Olsztyn
ulice: Metalowa, Stanisława Murzynowskiego /nr 22/, Mieczysława Orłowicza /str. nieparzysta od nr 7 wzwyż/, Synów Pułku /od ul. Mieczysława Orłowicza do ul. Ignacego Krasickiego/, Melchiora Wańkowicza /str. nieparzysta od nr 9 wzwyż/.

53. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, sala nr 40 (parter), ul. Melchiora Wańkowicza 1, 10-684 Olsztyn
ulice: Mieczysława Orłowicza /str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 wzwyż/, Eugeniusza Paukszty, Synów Pułku /od al. Generała Władysława Sikorskiego do ul. Mieczysława Orłowicza/, Melchiora Wańkowicza /nr 1, 1A, 1B/.
54 Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie, sala koralowa (parter), ul. Edwarda Mroza 25, 10-692 Olsztyn Stały nie ulice: Juliana Dadleza, dr Stanisława Dorantta, Stanisława Flisa, Bolesława Laszki, Edwarda Mroza, Podgórna

55. Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie, sala poziomkowa (parter), ul. Edwarda Mroza 25, 10-692 Olsztyn
ulice: Jana Janowicza, Floriana Piotrowskiego

56. Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 6, biblioteka dla dorosłych (parter), ul. Jarocka 65, 10-699 Olsztyn
ulice: Kujawska, Mazowiecka, Biskupa Tadeusza Płoskiego, Pomorska, Srebrna, aleja: Generała Władysława Sikorskiego nr 33

57. Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 6, biblioteka dla dzieci (parter), ul. Jarocka 65, 10-699 Olsztyn
ulice: Brylantowa, Diamentowa, Grafitowa, Jarocka /str. nieparzysta od nr 65 wzwyż/, Nefrytowa, Perłowa, Szmaragdowa, Rubinowa, Złota

58. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kormoran”, ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 2, 10-693 Olsztyn
ulice: Gen. Kazimierza Sosnkowskiego, Mjr. Henryka Sucharskiego, Gen. Władysława Andersa, Rotmistrza Witolda Pileckiego

59. Przedszkole Miejskie Nr 5, sala kraina uśmiechu (parter), ul. Gen. Stanisława Maczka 11, 10-693 Olsztyn
ulice: Marcina Antonowicza, Bartąska, Jerzego Bukowskiego, Gen. Stefana Grota Roweckiego, Gen. Franciszka Kleeberga, Stanisława Lewandowskiego, Gen. Stanisława Maczka

60. Przedszkole Miejskie Nr 5, hol (I piętro), ul. Gen. Stanisława Maczka 11, 10-693 Olsztyn
ulice: Ks. Edmunda Friszke, Gen. Józefa Hallera, Grażyny Langowskiej, Maryny Okęckiej-Bromkowej, Mieczysława Pimpickiego, Ks. Jerzego Popiełuszki

61. Rada Osiedla „Generałów”, ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 9/„S”, 10-693 Olsztyn
ulice: ks. Roberta Bilitewskiego, Gen. Tadeusza Kutrzeby, Gen. Leopolda Okulickiego, majora Jana Piwnika, Prof. Stanisława Swianiewicza, Biskupa Tomasza Wilczyńskiego /str. parzysta od nr 18 do nr 38/.

62. Szkoła Podstawowa Nr 30 im. M. Zientary-Malewskiej (stołówka-parter), ul. Pieczewska 10, 10-699 Olsztyn
ulice: Dolna, Kazimierza Jaroszyka, Franciszka Kręcickiego, Okólna, Pieczewska, Zakole

63. Szkoła Podstawowa Nr 30 im. M. Zientary-Malewskiej, sala C 102 (muzyka)-parter, ul. Pieczewska 10, 10-699 Olsztyn
ulice: Zbigniewa Herberta, Jarocka /str. nieparzysta od nr 1 do nr 63 i str. parzysta cała/.

64. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jaroty” Administracja Osiedla Jaroty, ul. Kazimierza Jaroszyka 14, 10-687 Olsztyn
ulice: Ks. Jana Hanowskiego, Fryderyka Leyka, Biskupa Tomasza Wilczyńskiego /str. parzysta nr 4, 6, 8, 14, 16 i str. nieparzysta od nr 21 do nr 31/, skwer: gen. Augusta Fieldorfa-Nila

65. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jaroty” Administracja Osiedla Pieczewo, ul. Bolesława Jeziołowicza 11, 10-690 Olsztyn
ulice: Bolesława Jeziołowicza, Henryka Panasa, Leona Sobocińskiego

66. Przedszkole Miejskie Nr 15 im. Wandy Chotomskiej, hol (parter), ul. Jana Boenigka 5, 10-686 Olsztyn
ulica: Jana Boenigka /str. parzysta/.

67. Przedszkole Miejskie Nr 15 im. Wandy Chotomskiej, sala gimnastyczna (I piętro), ul. Jana Boenigka 5, 10-686 Olsztyn
ulice: Jana Boenigka /str. nieparzysta/, Jerzego Burskiego

68. Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF, sala nr 9 (parter), ul. Bolesława Jeziołowicza 2, 10-690 Olsztyn ulice: Ludwiki Stramkowskiej, Biskupa Tomasza Wilczyńskiego /str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta nr 2/, Stanisława Żurawskiego; Marii Dąbrowskiej

69. Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF, sala nr 16 (parter), ul. Bolesława Jeziołowicza 2, 10-690 Olsztyn
ulice: Leonarda Turkowskiego, Ryszarda Wachowskiego

70. Szkoła Podstawowa Nr 34 im. Józefa Malewskiego, ul. Ernesta Wiecherta 14, 10-691 Olsztyn
ulice: Johanna Gottfrieda Herdera, Wincentego Witosa /od nr 1 do nr 5/.

71. AAI-Polska AIKIDO, ul. Immanuela Kanta 15A, 10-691 Olsztyn
ulice: Bajkowa, Bolka i Lolka, Czerwonego Kapturka, Jasia i Małgosi, Ignacego Krasickiego /od nr 1 do nr 15/, Kopciuszka, Misia Uszatka, Myszki Miki, Zbigniewa Nienackiego, Pszczółki Mai, Igora Sikiryckiego, Smerfów, Balbiny Świtycz-Widackiej

72. Osiedlowy Dom Kultury S. M. „Jaroty”, Klub „Akant”, ul. Immanuela Kanta 11, 10-691 Olsztyn
ulica: Immanuela Kanta

73. Poradnia Lekarza Rodzinnego Bogusława Solnica Podmiot Leczniczy Bogusława Solnica, ul. Balbiny Świtycz-Widackiej 3, 10-691 Olsztyn
ulice: Władysława Gębika, Królewny Śnieżki, Kubusia Puchatka, Calineczki

74. Szkoła Podstawowa Nr 34, im. Józefa Malewskiego, ul. Johanna Gottfrieda Herdera 3, 10-691 Olsztyn
ulice: Ernesta Wiecherta, Bpa Tomasza Wilczyńskiego /str. nieparzysta od nr 5a do nr 19/, Wincentego Witosa /od nr 6 wzwyż/.

75. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. R. Knosały, sala nr 11 (parter), ul. Stanisława Moniuszki 10, 10-275 Olsztyn
ulice: Bolesława Limanowskiego, Marii Zientary-Malewskiej /str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i 9A oraz str. parzysta od nr 2 do nr 8/ Juliusza Kossaka, Mieczysława Niedziałkowskiego /od nr 1 do nr 13/ plac: Powstańców Warszawy

76. Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Aleksandra Puszkina 11, 10-295 Olsztyn
ulice: Jagiellońska /str. nieparzysta od nr 25 do nr 43/, Antoniego Małeckiego /bez nr 8 i nr 10/, Mieczysława Niedziałkowskiego /od nr 14 do nr 24/, Aleksandra Puszkina /str. nieparzysta od nr 11 wzwyż i str. parzysta od nr 2 wzwyż/, Stefana Żeromskiego /nr 5A, nr 6/.

77. Zespół Szkół Samochodowych im. A. M. Bocheńskiego, sala nr 111 (parter), al. Wojska Polskiego 17, 10-224 Olsztyn
ulice: Jagiellońska /str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 6/, Jana Kasprowicza, Antoniego Małeckiego /nr 8 i nr 10/, Nad Jarem, Aleksandra Puszkina /str. nieparzysta od nr 1 do nr 9/, Zamknięta, Stefana Żeromskiego /od nr 1 do nr 5 i od nr 37 wzwyż/.

78. Zespół Szkół Samochodowych im. A. M. Bocheńskiego, sala nr 102 (parter), al. Wojska Polskiego 17, 10-224 Olsztyn
ulice: Artyleryjska /od ul. 15 Dywizji do al. Wojska Polskiego/, Jarosława Dąbrowskiego, Dragonów, 15 Dywizji, Gietkowska, Bolesława Prusa, Rataja /od nr 1 do nr 10/, Stanisława Wyspiańskiego, aleja: Wojska Polskiego /od nr 1 do nr 20 i od nr 49 wzwyż bez nr 84, 90, 92, 94/.

79. Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Hieronima Skurpskiego, ul. Jagiellońska 8, 10-271 Olsztyn
ulice: Jagiellońska /str. parzysta od nr 8 do nr 46 i str. nieparzysta od nr 17 do nr 23a/, Klasztorna, Kolejowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Stefana Okrzei, Henryka Sienkiewicza, Andrzeja Struga, Stefana Żeromskiego /od nr 7 do nr 36/.

80. Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych, ul. Parkowa 1, 10-233 Olsztyn ulice: Jana Baczewskiego, Juliana Fałata, Oficerska, Parkowa, Radiowa, Sportowa, aleja: Wojska Polskiego /od nr 21 do nr 48 i nr 84, 90, 92, 94/.

81. Centrum Edukacji „Oskar” Przedszkole „Patryk”, ul. Wiśniowa 11, 10-321 Olsztyn
ulice: Agrestowa, Czereśniowa, Jesienna, Jeżynowa, Letnia, Malinowa, Morelowa, Morwowa, Porzeczkowa, Tracka, Marii Zientary-Malewskiej /str. nieparzysta od nr 49 do nr 65/, Wiśniowa, Wiosenna /str. nieparzysta cała i str. parzysta od nr 6 wzwyż/, Zimowa

82. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. R. Knosały, sala nr 8 (parter), ul. Stanisława Moniuszki 10, 10-275 Olsztyn
ulice: Fryderyka Chopina, Mieczysława Karłowicza, Stanisława Moniuszki, Ignacego Paderewskiego, Władysława Reymonta, Juliusza Słowackiego, Karola Szymanowskiego, Marii Zientary-Malewskiej /str. nieparzysta od nr 11 do nr 31 i str. parzysta od nr 10 wzwyż/.

83. Szkoła Podstawowa Nr 9, hol (parter), ul. Ludwika Zamenhofa 14, 10-280 Olsztyn
ulice: Cicha, Doktor Aliny Erdmanowej, Jagiellońska /str. parzysta od nr 48 do nr 50/, Poprzeczna /str. nieparzysta od nr 1 wzwyż i str. parzysta od nr 8 wzwyż/, Tarasa Szewczenki, Marii Zientary-Malewskiej /str. nieparzysta od nr 33 do nr 47/, Ludwika Zamenhofa /bez nr 11 i nr 13/.

84. Szkoła Podstawowa Nr 9, sala gimnastyczna (parter), ul. Ludwika Zamenhofa 14, 10-280 Olsztyn
ulice: Edwarda Abramowskiego, Borowa, Bydgoska, Chełmińska, Jagiellońska /str. nieparzysta od nr 55 wzwyż i str. parzysta od nr 52 wzwyż/, Poprzeczna /str. parzysta od nr 2 do nr 6/, Św. Franciszka z Asyżu, Toruńska, Turystyczna, Wadąska, Wiosenna /nr 2/, Wrzosowa, Ludwika Zamenhofa /nr 11 i nr 13/.

85. Szkoła Podstawowa Nr 5, im. Sybiraków, al. Sybiraków 3A, 10-256 Olsztyn
ulice: Gdańska, Katowicka, Malborska, Macieja Rataja /str. nieparzysta od nr 15 wzwyż i str. parzysta od nr 50 wzwyż/, Wrocławska

86. III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, al. Sybiraków 3, 10-256 Olsztyn
ulice: Jagiellońska /str. nieparzysta od nr 45 do nr 53/, Tczewska, aleja: Sybiraków

87. Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych (bursa szkolna), Bałtycka 37A, 10-144 Olsztyn
ulice: Bałtycka /str. nieparzysta od nr 5 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 10/, Biała, Błękitna, Czarna, Jeziorna, Kapitańska, Różowa, Zielona, Żółta, aleja: Roberta Schumana, plac Ofiar Katastrofy Smoleńskiej

88. Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie, ul. Niepodległości 44, 10-045 Olsztyn Zakład leczniczy Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie

89. Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie, al. Wojska Polskiego 30, 10-226 Olsztyn Zakład leczniczy Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie, al. Wojska Polskiego 30, Centrum Opieki Paliatywnej im. Jana Pawła II

90. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie, ul. Żołnierska 18, 10-561 Olsztyn
Zakład leczniczy nie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

91. Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie, al. Wojska Polskiego 35, 10-228 Olsztyn

Zakład leczniczy nie Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie

92. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie, al. Wojska Polskiego 37, 10-228 Olsztyn
Zakład leczniczy nie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie

93. Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie, ul. Jagiellońska 78, 10-357 Olsztyn
Zakład leczniczy nie Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie

94. Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie, al. Warszawska 30, 10-082 Olsztyn
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie

95. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny Polski Związek Niewidomych w Olsztynie, ul. Paukszty 57, 10-685 Olsztyn
Dom pomocy społecznej nie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny Polski Związek Niewidomych w Olsztynie, Dom Pomocy Społecznej

96. Dom Pomocy Społecznej „Kombatant” w Olsztynie, ul. Juliana Fałata 23K, 10-211 Olsztyn
Dom Pomocy Społecznej „Kombatant” w Olsztynie

97. Dom Pomocy Społecznej i Dom Opieki „Laurentius” w Olsztynie, ul. Hozjusza 19, 11-041 Olsztyn
Dom Pomocy Społecznej i Dom Opieki „Laurentius” w Olsztynie

98. Dom Pomocy Społecznej w Olsztynie, ul. Bałtycka 37a, 10-144 Olsztyn
Dom Pomocy Społecznej w Olsztynie

99. Dom Pomocy Społecznej „BARKA” w Olsztynie, ul. Jacka Kuronia 5, 10-165 Olsztyn
Dom Pomocy Społecznej „BARKA” w Olsztynie

100. Areszt Śledczy w Olsztynie, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3, 10-575 Olsztyn
Areszt Śledczy w Olsztynie

101. Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego w Olsztynie, ul. Opolska 42, 10-626 Olsztyn
Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego w Olsztynie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages