Piątek, 3 lipca 2020. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Zawsze blisko pacjentów

2019-10-10 07:22:00 (ost. akt: 2019-10-10 12:27:31)

Autor zdjęcia: archiwum szpitala

W naszym plebiscycie Wielkie Serce to czytelnicy wybierają lekarzy, pielęgniarki, położne i placówki służby zdrowia, które cenią i którym ufają.

Do naszej akcji Wielkie Serce szukamy pielęgniarek i lekarzy właśnie o... wielkich sercach. Kto powinien zdobyć ten tytuł?

Kolejną nominację otrzymała pani Katarzyna Kulczyńska-Hanusewicz pracująca w Samodzielnym Publicznym Zespole Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie.

Pani Katarzyna w służbie zdrowia pracuje od 38 lat i słyszała już wiele podziękowań z ust pacjentów, jednak tego typu nominacja jest jej pierwszą. W uzasadnieniu przesłanym przez naszą Czytelniczkę czytamy:

"Pani Katarzyna jest niezwykle lubiana i doceniana przez pacjentów, zawsze uśmiechnięta, pomocna, cierpliwa, wsłuchująca się w ich potrzeby. Zawsze dla pacjentów i zawsze blisko nich. Jest pracownikiem bardzo sumiennym, zdolnym, obdarzonym bardzo wysoką kulturą osobistą".

Początkowo pracowała jako pielęgniarka odcinkowa, a od 2000 roku jako specjalistka pielęgniarstwa zachowawczego. Awans zawodowy otrzymała w 2007 roku, obejmując stanowisko pielęgniarki koordynującej Oddziału Rehabilitacji Pulmonologicznej z Ośrodkiem Rehabilitacji Dziennej. Ukończyła specjalizację w dziedzinie organizacji i zarządzania, uzyskując tytuł specjalistki organizacji i zarządzania w 2006 roku.

Jej wieloletnie doświadczenie, a także szerokie zainteresowania związane z pielęgniarstwem i pokrewnymi mu dziedzinami odzwierciedlają bardzo wysoką znajomość zagadnień związanych z powierzeniem jej zarówno pod względem merytorycznym jak i praktycznym obowiązków na stanowisku pielęgniarki oddziałowej.
Skutecznie wpływa na podnoszenie jakości pracy całego zespołu pielęgniarskiego, wdraża innowacje do pracy zawodowej. Włożyła duży wkład w opracowanie i wdrożenie standardów, procedur i instrukcji zakładowych praktycznej opieki pielęgniarskiej.

Ponadto jest inicjatorką wielu programów profilaktyczno-zdrowotnych zarówno dla dorosłych jak i młodzieży. Uczestniczy w akcjach i szkoleniach promujących zdrowie dla pacjentów szpitala i mieszkańców Olsztyna. Aktywnie uczestniczyła w pracach Samorządu Pielęgniarek i Położnych w Olsztynie.
Została odznaczona odznaką honorową "Za zasługi dla ochrony zdrowia".

Aby zagłosować na Katarzynę Kulczyńską-Hanusewicz, pielęgniarkę koordynującą Oddział Rehabilitacji Pulmonologicznej z Ośrodkiem Rehabilitacji Dziennej w Samodzielnym Publicznym Zespole Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie, należy wysłać SMS o treści go.pl.4 na numer 72051 (koszt 2,46 zł z VAT za SMS).Wystartowała nasza akcja Wielkie Serce. Nasi czytelnicy wybiorą w niej lekarzy i placówki służby zdrowia, które cenią i którym ufają.

Patronat nad Wielkim Sercem objęli:
Artur Chojecki, wojewoda warmińsko-mazurski
Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego
Andrzej Zakrzewski, dyrektor warmińsko-mazurskiego oddziału NFZ

Prosimy o zgłaszanie kandydatur w następujących kategoriach

POWIATOWE
Lekarz
Pielęgniarka/położna
Przychodnia/gabinet

REGIONALNA
Przyjazny Szpital

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres:
powiat bartoszycki: bartoszyce@gazetaolsztynska.pl
powiat braniewski : braniewo@gazetaolsztynska.pl
powiat działdowski: dzialdowo@gazetaolsztynska.pl
powiat ełcki: elk@gazetaolsztynska.pl
powiat giżycki: gizycko@gazetaolsztynska.pl
powiat gołdapski: goldap@gazetaolsztynska.pl
powiat iławski: ilawa@gazetaolsztynska.pl
powiat kętrzyński: ketrzyn@gazetaolsztynska.pl
powiat lidzbarski: lidzbarkw@gazetaolsztynska.pl
powiat mrągowski: mragowo@gazetaolsztynska.pl
powiat nidzicki: nidzica@gazetaolsztynska.pl
powiat nowomiejski: nowemiasto@gazetaolsztynska.pl
powiat olecki: olecko@gazetaolsztynska.pl
powiat ostródzki: ostroda@gazetaolsztynska.pl
powiat piski: pisz@gazetaolsztynska.pl
powiat szczycieński: szczytno@gazetaolsztynska.pl
powiat węgorzewski: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl
Elbląg i powiat elbląski: gazeta@dziennikelblaski.pl
Olsztyn i powiat olsztyński: wydawca@gazetaolsztynska.pl

Regulamin dostępny tutaj.

Już teraz możecie państwo zagłosować w kategorii Przyjazny Szpital na stronie gazetaolsztynska.pl i na naszych stronach powiatowych (bartoszyce.wm.pl, braniewo.wm.pl, itd).

Przyjazna Przychodnia/gabinet:


Wielkie Serce: Pielęgniarka/położna


Wielkie Serce: Lekarz
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages