Poniedziałek, 23 listopada 2020. Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

Olsztyn będzie kształcić kadrę zarządzającą i menedżerską

2019-10-04 08:38:23 (ost. akt: 2019-10-04 14:52:28)

To prestiżowy i najbardziej rozpoznawalny kierunek studiów EMBA na świecie. To studia dla kadry menedżerskiej. W ich trakcie słuchacze będą m.in. doskonalić umiejętności zarządcze i przywódcze. O nowym kierunku studiów podyplomowych w Olsztynie rozmawiamy z Bartoszem Straszakiem I Prorektorem COLLEGIUM HUMANUM - Szkoły Głównej Menedżerskiej.

Czym jest Executive Master of Business Administration (MBA)?
Studia podyplomowe Executive Master of Business Administration (MBA) organizowane przez Collegium Humanum i Apsley Business School w Londynie są jednymi z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych na świecie kwalifikacji menedżerskich przeznaczonych dla ludzi otwartych na osobisty rozwój umiejętności przywódczych oraz osiągnięcia sukcesu w różnych obszarach zarządzania oraz biznesu.
Program studiów Executive MBA pozwala na efektywne uzupełnienie wykształcenia akademickiego i rozwój praktycznych umiejętności zarządczych oraz nadzorczych.

Studia menadżerskie MBA są popularne w całej Europie, a teraz dzięki Collegium Humanum dostępne będą również w Olsztynie. Do kogo skierowany jest ten kierunek studiów?

Executive MBA jest przeznaczony przede wszystkim dla kadry kierowniczej wyższego szczebla, członków organów statutowych spółek prawa handlowego i skarbu państwa, dyrektorów spółek handlowych, menedżerów lub tych, którzy chcą zajmować kierownicze stanowiska, w celu jak najlepszego wykorzystania ich wiedzy oraz umiejętności w różnych dziedzinach biznesu.

- Co zyskują absolwenci tych studiów?

Absolwenci studiów podyplomowych MBA nabywają spełnienie kryterium wykształcenia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem skarbu państwa i myślę, ze to największy atut naszych studiów. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że w państwa regionie jest spore zainteresowanie uzyskaniem uprawnień do zasiadania w radach nadzorczych, stąd nasza propozycja realizacji studiów w Olsztynie.

Kiedy będzie można rozpocząć studia na MBA w Olsztynie?

Studia MBA w Olsztynie rozpoczną się w ostatni weekend października. W tym tygodniu zostało podpisane partnerstwo na realizację studiów w salach konferencyjnych hotelu Kopernik w Olsztynie. Mam nadzieję, że nasza oferta, oparta na wiedzy i doświadczeniu, spotka się z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców - przedsiębiorców, samorządowców, polityków, naukowców a także każdego, kto chce inwestować w swój samorozwój. Liczę, że niebawem będę mógł powitać liderów tego regionu podczas zjazdu inauguracyjnego. Zachęcam do skorzystanie z tej unikatowej oferty dla Warmii i Mazur.


http://m.wm.pl/2019/10/orig/mba-grafika-581566.jpg

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages