Poniedziałek, 16 grudnia 2019. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Dobre tempo budowy i połowa sprzedanych mieszkań. Zobacz, jak w śródmieściu Olsztyna powstaje Villa Nova

2019-09-20 08:58:22 (ost. akt: 2019-09-20 11:07:29) Artykuł sponsorowany

Już niemal połowa z 54 mieszkań znalazła swoich właścicieli w nowo powstającym budynku Villa Nova. Realizowana nieopodal skrzyżowania ulic Pstrowskiego z Dworcową (przy dawnym Tesco) inwestycja, jest obecnie na etapie wylewania stropu nad halą garażową. Oprócz świetnej lokalizacji i bardzo atrakcyjnych cen – już od 5190 zł/m2, kameralny budynek posiadać będzie wiele zalet. Wśród nich są: mieszkania z prywatnymi ogródkami na parterze, obszerne balkony, wózkownie, rowerownie, windy, niska zabudowa (tylko 3 piętra), a także szeroki przekrój metraży lokali – od 31 do 74 m2.

Realizowana przez doświadczonego dewelopera TJM Development inwestycja, rozpoczęła się w lipcu 2019 roku, a zakończy przekazaniem kluczy w marcu 2021 r. Budynek Villa Nova powstaje na naturalnym wyniesieniu wzdłuż ślepej odnogi ulicy Pstrowskiego, prowadzącej wyłącznie do terenu zamkniętego osiedla. W jego pobliżu znajdują się m.in. market Kaufland z pełną ofertą usług i punktami gastronomicznymi oraz stacja BP.

CO WYRÓŻNIA VILLA NOVA?

Villa Nova to 54 mieszkania, w których wszystkie - już nawet te 31-metrowe – posiadają oddzielną sypialnię. W mieszkaniach największych – 74-metrowych, poza salonem z częścią kuchenną, uzyskaliśmy miejsce na 2 sypialnie i 2 łazienki. Aby zapewnić mieszkańcom poczucie przestrzeni - poza łazienkami, które w większych mieszkaniach również posiadają okna - we wszystkich otworach okiennych zaprojektowano wysokie drzwi balkonowe, które w prawie wszystkich lokalach (poza metrażami 31 m2) prowadzą do obszernych balkonów.

http://m.wm.pl/2019/09/orig/w2-578485.jpg

Właściciele mieszkań swoje samochody będą mogli zaparkować w hali garażowej, w której zlokalizowanych będzie 55 wygodnych - szerokich na 280 centymetrów - miejsc postojowych. Warto również wspomnieć, że do każdego z mieszkań na parterze przynależeć będą prywatne ogródki, które znajdować się będą aż 3 metry powyżej poziomu drogi i okolicznego terenu. To wciąż nie wszystko, bo przy wejściach do klatek schodowych na parterze, znajdować się będą wózkownie z miejscami na dziecięce wózki, natomiast rower będzie można pozostawić w jednej z 3 rowerowni.

Zainteresowani? Jeżeli tak, to koniecznie zapoznajcie się z tabelą dostępnych mieszkań, których z każdym tygodniem ubywa. Rzuty i ceny mieszkań znajdziecie na stronie www.villa-nova.net

http://m.wm.pl/2019/09/orig/w1-578480.jpg


SPRZEDAŻ MIESZKAŃ NA PÓŁMETKU

Na tę chwilę zarezerwowanych zostało już 26 spośród 54 lokali. 23 lipca rozpoczęliśmy z klientami podpisywanie umów deweloperskich, które gwarantują nabywcom ustanowienie i przeniesienie na nich prawa odrębnej własności lokalu po zakończeniu budowy przez dewelopera. Tego samego dnia uruchomione zostały również przez bank BPS otwarte rachunki powiernicze, na które trafiać będą wpłacane przez nabywców mieszkań środki, za wykonanie określonych w harmonogramie etapów budowy. Do tej pory zawarliśmy z naszymi klientami przed notariuszem 20 takich umów deweloperskich.

Dużo dzieje się również na placu budowy, gdzie na ukończeniu jest wznoszenie podziemnej hali garażowej, która w tym tygodniu zyskuje strop. Od tego momentu Villa Nova, wychodząc z ziemi, piąć się będzie wyłącznie w górę.

Jeżeli macie pytania, śmiało skontaktujcie się z naszym doradcą – Piotrem Jagiełło – tel. 723 011 611, e-mail: piotr.jagiello@broker-nmid.pl, który pomoże Wam również w załatwieniu kredytu mieszkaniowego. Zapraszamy także do naszego biura sprzedaży mieszczącego się na al. Sikorskiego 19/117 w Olsztynie. Najświeższe informacje z budowy znajdziecie zawsze na profilu inwestycji Villa Nova na Facebooku – www.facebook.com/VillaNovaOlsztyn


Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages