środa, 15 lipca 2020. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

Dobra karta kredytowa. Jaka powinna być?

2019-09-10 20:49:58 (ost. akt: 2019-09-10 20:50:56) Artykuł sponsorowany

W czerwcu tego roku odnotowany został spory wzrost ilości wydawanych kart kredytowych. W porównaniu do roku ubiegłego było to aż 10,9 proc w ujęciu liczbowym. Czy Ty również rozważasz taką opcję? Jeżeli tak, to koniecznie dowiedz się, jakie czynniki sprawiają, że karta kredytowa jest godna uwagi. Wskazówki znajdziesz w poniższym tekście!

Dane BIK – spory wzrost zainteresowania kartami kredytowymi

Karty kredytowe to nadal jedno z popularnych rozwiązań, po które sięga statystyczny Polak. Jak wynika z najnowszych informacji BIK, w czerwcu tego roku banki wydały aż 103,8 tys. kart kredytowych na łączną kwotę przyznanych limitów 565 mln zł. Jest to spory wzrost w porównaniu do czerwca 2018 roku. Zainteresowanie zwiększyło się 10,9 proc. w ujęciu liczbowym, a także o 7,4 proc. w ujęciu wartościowym. Na karty kredytowe decydujemy się coraz częściej!

Karta kredytowa – kiedy jest to korzystne?

Wybór kart kredytowych powinien być w pierwszej kolejności uzależniony od indywidualnych potrzeb konsumenta. Decyzja ta przynosi profity, jest jednym z najtańszych sposobów na korzystanie z pieniędzy banku, wtedy, kiedy jest właściwie użytkowana.

To bardzo dobre wsparcie wtedy, kiedy płynność finansowa jest zachwiana i konieczna jest dodatkowa gotówka. To opcja dla tych, którzy nie są zainteresowani szybkim, tanim kredytem. Karta kredytowa stanowi dodatkowo znakomitą formę uniknięcia formalności związanych z wnioskowaniem o kredyt. Są to środki pieniężne w zasięgu ręki, zawsze wtedy, kiedy nadejdzie czarna godzina.
Znasz już najważniejsze plusy takiego rozwiązania. A czy wiesz, na jakie aspekty karty zwracać swoją uwagę podczas jej wyboru?

Dobra karta kredytowa, czyli jaka?

Warto dobrać kartę do własnych potrzeb i tego, w jaki sposób gospodarujemy swoimi wydatkami. Szeroką ofertę proponuje Santander Consumer Bank – bank od kredytów. Do wyboru są między innymi produkty takie jak: Visa TurboKARTA, Karta Visa Comfort, Karta Visa Comfort Plus. Dlaczego warto? Powodów jest co najmniej kilka! Przede wszystkim dlatego, że można ją zdobyć zupełnie bez wychodzenia z domu. Poza tym daje możliwość korzystania z ofert promocyjnych Visa Oferty.
Przy wyborze najlepszej opcji trzeba też zwrócić uwagę na okres bezodsetkowy. W przypadku kart Santander Consumer Bank jest to nawet 54 dni. Na plus jest tu także to, że każdy klient ma całodobowy dostęp do informacji o karcie m.in. w Bankowości internetowej czy mobilnej. Podczas wyboru odpowiedniej oferty warto także zwrócić uwagę, czy w ramach oferty masz możliwość korzystania z karty za darmo i spłaty zadłużenia w ratach. To również masz w Santander Consumer Banku!

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages