Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Dzięki informacjom przekazanym przez internautów udało się ustalić podejrzanych o kradzież w Olsztynie

2019-09-02 15:38:11 (ost. akt: 2019-09-03 13:15:25)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

We wtorek (2 września) olsztyńscy policjanci zwrócili się z prośbą o pomoc w ustaleniu sprawców przywłaszczenia telefonu komórkowego, do którego doszło w jednym ze sklepów na terenie centrum handlowego przy ul. Wilczyńskiego w Olsztynie. Dzień później podejrzani zostali zatrzymani.

AKTUALIZACJA

Prośbę policji o przekazanie informacji na temat sprawców opublikowaliśmy wczoraj (2 września) na naszej stronie internetowej. Dzięki informacjom przekazanym przez internautom udało się ustalić podejrzanych. Brawo!

— Uwaga! Znamy już dane osób odpowiedzialnych za przywłaszczenie telefonu komórkowego. Jeszcze dziś w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie będą tłumaczyć się ze swojego zachowania. Dziękujemy za Waszą pomoc w ustaleniu sprawców. Liczba Waszych informacji jest dowodem na to, że nie jesteśmy obojętni — czytamy w komunikacie policji na twitterze.Łupem sprawców stał się wart kilkaset złotych telefon komórkowy. Policja dysponuje nagraniem z monitoringu sklepowego, na którym dokładnie widać zachowanie sprawców.

Nikt z nas nie chciałby znaleźć się w takiej sytuacji, dlatego nie bądźmy obojętni na tego typu zachowania. Jeśli rozpoznajesz kogoś z nagrania, poinformuj o tym fakcie olsztyńską jednostkę policji.

Informacje na temat sprawców kradzieży można przekazać osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie przy ul Partyzantów 23, oraz telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 89 522 34 24. Wiadomość na temat rozpoznania sprawców przestępstwa można także przekazać drogą mailową: joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Policja zapewnia anonimowość!

Źródło: KMP Olsztyn


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages