Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Rekordzista Guinnessa w pamięci pokaże, jak się uczyć!

2019-09-03 08:22:00 (ost. akt: 2019-09-03 15:03:00)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Chcesz szybko i łatwo uczyć się języków, dat historycznych, wymienianek z przyrody czy geografii? Przyjdź na spotkanie z Jędrzejem Cytawą, Mistrzem świata i rekordzistą Guinnessa w nauce języków oraz zapamiętywaniu liczb. Organizatorem wydarzenia jest Akademia w Olsztynie. Wstęp bezpłatny!

Nie będzie miejsca na teorię, przejdziemy od razu do praktyki — podkreśla Ireneusz Górski z Akademii w Olsztynie, organizator wydarzenia.
A już 17 września będzie się działo, oj działo! Na zaproszenie Akademii do Olsztyna przyjedzie Jędrzej Cytawa – Mistrz świata i rekordzista Guinnessa w nauce języków oraz zapamiętywaniu liczb. Cytawa oficjalnie pobił czterokrotnie rekord Guinnessa oraz kilka rekordów światowych w zapamiętywaniu. Jest także finalistą programu TVN „The Brain”, gdzie „z głowy” podawał daty historyczne z ostatnich 3 tysięcy lat.

W auli I LO im. Adama Mickiewicza w Olsztynie (ul. Mickiewicza 6) Mistrz świata zaprezentuje swoje umiejętności Powie jak w 3 miesiące nauczyć się języka hiszpańskiego (co sam zrobił) oraz jak szybko i łatwo uczyć się „do szkoły”.
— To właśnie Jędrzej Cytawa uczy naszych trenerów — zaznacza Ireneusz Górski. — Tym razem szkolenie jest zaadresowane do dzieci i ich rodziców. Mistrz świata pokaże jak się uczyć i zapamiętywać.

Mistrz świata technikami pamięciowymi zajmuje się od 1996 r. Jest laureatem Memoriad (mistrzostw w zapamiętywaniu). Oficjalnie został uznany przez Polską Księgę Rekordów za kontrolera od spraw rekordów w zapamiętywaniu. Przeprowadził ponad 100 kursów i obozów pamięciowych poszerzając wiedze w przeróżnych dziedzinach, doprowadzając poznaną wiedze do perfekcji stworzył szereg metod pozwalających zapamiętywać szybciej, więcej i nad program.
Jest także autorem wielu programów komputerowych przyśpieszających naukę. Jako jedyny tak młody wykładowca w Polsce posiada tak dużą wiedze w zakresie treningu pamięci, sprawdzoną na własnym przykładzie.

W jaki sposób można spotkać się z mistrzem świata? Wystarczy wcześniej zarezerwować miejsce, dzwoniąc bezpośrednio do Akademii przy ul. Ratuszowej w Olsztynie na tel. 89 521 87 45. Liczba miejsc jest ograniczona. Wstęp jest bezpłatny.

Akademia w Olsztynie — organizator tego wydarzenia— inicjuje kursy efektywnej nauki, techniki zapamiętywania, koncentracji i szybkiego czytania dla dzieci i dorosłych. Jest liderem w Olsztynie jeśli chodzi o instytucje mające największy wpływ na życie mieszkańców Olsztyna.

Akademia w Olsztynie jest niepubliczną placówką oświatową i działa pod nadzorem Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Akademia powstała w 2003 roku i prowadzi zajęcia we własnych, dobrze wyposażonych salach szkoleniowych w centrum Olsztyna przy ul. Ratuszowej 3/1
AT

Program seminarium:

— pokaz technik pamięciowych oraz możliwości umysłu wyćwiczonego.
— wytłumaczenie zasad pracy mózgu przy nauce języków
— dlaczego zapominamy
— co zapamiętujemy łatwo
— co jest trudno zapamiętać
— jak zapamiętywać by zapamiętać trwale
— wypomnienie błędów w obecnej edukacji i tradycyjnych technik uczenia się
— udowodnienie skuteczności metody oraz jej przyswajalności przez każdego
— poznanie technik pamięciowych w zakresie uczenia się języków obcych

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Eva #2789338 | 83.5.*.* 11 wrz 2019 09:54

  Super! Żeby wszyscy byli tak ambitni, mielibyśmy mądrzejsze społeczeństwo i może polityków

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Katarzyna #2785958 | 37.248.*.* 4 wrz 2019 11:27

  Świetna sprawa! Mój syn chodził do szkoły kształcenia technik pamięciowych Edu w Warszawie i wiem, że odpowiednie techniki są bardzo ważne, aby lepiej się uczyć i przynoszą duże efekty. Szkoda, że mamy daleko do Olsztyna, bo takie spotkanie mogłoby być bardzo ciekawe.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Marcin #2785827 | 88.156.*.* 3 wrz 2019 22:40

  Świetny temat. Do zobaczenia!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages