Piątek, 3 lipca 2020. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Punkt IKEA w Olsztynie zostanie zamknięty

2019-08-27 18:32:31 (ost. akt: 2019-08-27 15:27:11)

Autor zdjęcia: materiał prasowy

Mieszkańcy Olsztyna przyzwyczaili się już do obecności punktu konsultacyjnego IKEA w naszym mieście. Niestety, mamy złą wiadomość. Punkt spotkań IKEA Gościnnie w Olsztynie przestanie funkcjonować z końcem sierpnia 2019 roku.

Celem punktu IKEA Gościnnie w Olsztynie było dotarcie do mieszkańców miasta, w którym nie ma obecnie sklepu stacjonarnego IKEA. W punkcie mieli okazję poznać produkty i rozwiązania IKEA dla domu, znaleźć inspiracje oraz skorzystać z doradztwa pracowników.

— Dziękujemy wszystkim odwiedzającym punkt IKEA Gościnnie w Olsztynie za liczne spotkania i rozmowy. Mieliśmy okazję spotkać się nie tylko z naszymi klientami, ale również z osobami, które z różnych powodów nie korzystały wcześniej z oferty IKEA. Dzięki temu mogliśmy zwiększyć dostępność naszych produktów i usług dla mieszkańców Olsztyna. To był dla nas inspirujący czas, który pozwolił nam jeszcze lepiej poznać potrzeby i oczekiwania konsumentów — powiedziała Małgorzata Dobies-Turulska, Dyrektor sklepu IKEA Gdańsk.

Zobacz także: Zamiast Tesco będzie IKEA? Zamiast Tesco będzie IKEA? Sprawdziliśmy dla was: Jeden z czytelników zapytał nas, czy w miejscu zamkniętego już Tesco przy ul. Pstrowskiego w Olsztynie powstanie IKEA.
I dodaje: — Powodem jego zamknięcia jest chęć usystematyzowania i zdefiniowanie naszych punktów spotkań z klientami. Osoby dotychczas w nim zatrudnione mają możliwość kontynuowania pracy w naszym sklepie w Gdańsku lub w innych lokalizacjach IKEA w Polsce. Natomiast mieszkańców Olsztyna zapraszamy do najbliższego sklepu IKEA w Gdańsku, gdzie mogą zainspirować się i skorzystać z wielu różnych rozwiązań aranżacji wnętrz. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ułatwiających dokonywanie zakupów, jak transport produktów czy planowanie kuchni w domu u klienta. Oczywiście, istnieje również możliwość zamówienia mebli przez internet lub telefon.

Punktu spotkań IKEA Gościnnie w Olsztynie przestanie funkcjonować z końcem sierpnia 2019 roku.

Projekt był pilotażowym rozwiązaniem, który powstał z inicjatywy pracowników sklepu IKEA w Gdańsku jako jeden ze zwycięskich projektów wewnętrznego konkursu IKEA „Milion na innowacje”.

Źródło: IKEA

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (39) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. pytanie do gazety olsztyńskiej #2783420 | 194.242.*.* 29 sie 2019 13:12

  czemu usunięty został komentarz w którym padło pytanie o to dlaczego dziennikarz nie zapytał p. dyrektor co znaczą słowa "Powodem jego zamknięcia jest chęć usystematyzowania i zdefiniowanie naszych punktów spotkań z klientami. " Jak rozumieć tę autocenzurę?

  Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Itd #2783378 | 81.190.*.* 29 sie 2019 11:25

   Osoby pracujące w punkcie w Olsztynie zapraszamy do pracy w Gdańsku

   Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. ols #2783148 | 88.156.*.* 28 sie 2019 21:50

   Ikea bardzo podnosi ceny. Miałem upatrzonych kilka produktów miesiąc dwa wcześniej. Teraz te produkty są droższe. Ceny ciągle w górę. Tylko takie złudzenie że jest tanio.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   1. klient #2782993 | 5.173.*.* 28 sie 2019 15:54

    Nie ma problemu. W naszym regionie jest dużo innych producentów mebli. Gdyby tylko zechcieli otworzyć w centrach kilku miast otworzyć swoje sklepy firmowe, to efekt byłby podobny. Tylko, że nasi producenci np. Wójcik Meble albo Szynaka potrafią produkować, ale nie potrafią handlować na lokalnym rynku.

    Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   2. Jaro #2782886 | 37.47.*.* 28 sie 2019 12:50

    No i dobrze, w tym punkcie i tak można było załatwić to samo, co przez internet, więc pożytku żadnego.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   Pokaż wszystkie komentarze (39)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages