Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Uwaga! Zmiany na olsztyńskich ulicach

2019-05-03 18:18:56 (ost. akt: 2019-05-03 16:42:50)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: arch. red.

W związku z remontami na kilku ulicach zmieniona została organizacja ruchu. Wykonawcy robót proszą o zwrócenie uwagi na zmieniające się oznakowanie i zachowanie ostrożności.


Zmiany na ul. Pstrowskiego

Wykonawca robót informuje, że na inwestycji pod nazwą "Budowa drogi wojewódzkiej nr AAA w Olsztynie na odcinku od ul. Pstrowskiego do węzła drogowego Pieczewo (S51)" 07.05.2019 r. nastąpi zmiana organizacji ruchu na odcinku ulicy Pstrowskiego.

Prace drogowe na ul. Reymonta

W związku z pracami drogowymi na ul. Reymonta w pobliżu skrzyżowania z ul. Jagiellońską autobusy linii 116 kursujące w kierunku krańca "Track" przekierowane zostały na objazd ulicami: Jagiellońska - Poprzeczna. Funkcjonowanie przystanku "Reymonta" na ul. Reymonta zostało czasowo zawieszone. Zmiany obowiązywać będą do dnia 04.05.2019 r. (sobota). Na trasie objazdu linii 116, jako stały funkcjonować będzie przystanek "Wrocławska" na ul. Jagiellońskiej w kierunku ul. Poprzecznej.

Uwaga! Zmiana terminu z 2 maja na 7 maja 2019 r.

Zobacz także: To już pewne! W końcu pojedziemy ul. Partyzantów w Olsztynie [ZDJĘCIA] To już pewne! W końcu pojedziemy ul. Partyzantów w Olsztynie [ZDJĘCIA] Kilkanaście dni temu pisaliśmy o tym, że wraz z końcem kwietnia kierowcom zostanie udostępniona cała ulica Partyzantów. Nasze informacje potwierdziły się...
W związku z kolejnym etapem prac przy budowie ul. Towarowej związanych z układaniem warstw ścieralnych 7 maja planowana jest zmiana organizacji ruchu (wcześniej planowana na 2 maja).

Zmiana będzie polegać na przełożeniu ruchu wzdłuż ul. Towarowej z jezdni prawej (kierunek od ul. Dworcowej w kierunku węzła Wschód) na jezdnię lewą. Dodatkowo zlikwidowane zostanie rondo w obrębie skrzyżowania ul. Towarowej z ul. Sprzętową.
Rondo na skrzyżowaniu z ul. Cementową pozostaje bez zmian.

Wykonawca przebudowy prosi kierowców o zwrócenie szczególnej uwagi na zmieniające się oznakowanie. Termin wprowadzenia zmian może zostać przesunięty.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (7) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Z Gutkowa #2727090 | 213.184.*.* 6 maj 2019 08:08

  Kiedy powstanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Żurawiej z Bałtycką? To chyba jedno z nielicznych skrzyżowań, które się aż prosi o sygnalizację. W chwili obecnej jest tam obmywające sumienie osób decydujących o ruchu drogowym w mieście lustro, które nic nie daje a zimą, gdy jest mróz jest nieprzydatne!!!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Jarkowe podziękowania dla Pana Arbuza #2726702 | 81.190.*.* 5 maj 2019 12:33

  FAKT 1+2: Zgodnie z rządowymi ostrzeżeniami temperatura w majowy długi weekend spadła w Olsztynie poniżej zera, a rządząca miastem koalicja PO+PSL wyłączyła w budynkach komunalnych centralne ogrzewanie. FAKT 2: Co prawda Donald Tusk obiecał kiedyś ciepłą wodę w kranach, ale o kaloryferach nie było już mowy. PYTANIE: Na kogo nie zagłosują w najbliższych wyborach zziębnięci mieszkańcy Olsztyna?

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. NieNiedzielnyKierowca #2726285 | 188.146.*.* 4 maj 2019 11:39

   Informacje o organizacji ruchu są tragiczne, trzeba się domyslac bo znaki albo stoją jeden na drugim lub są postawione w beznadziejnych miejscach tak czy inaczej popieram modernizację

   Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. El #2726279 | 83.5.*.* 4 maj 2019 11:16

   Cieszę się, że się coś dzieje w Olsztynie, że cały czas modernizują drogi. Jeszcze tylko w najbardziej nefrologicznych miejscach przydałyby się skrzyżowania bezkolizyjne. Zapewne chodzi o kasę, ale jest w nich sens, nikt tego nie podważy. A kilka takich miejsc w Olsztynie jest. Wtedy bylibyśmy w tej części najbardziej cywilizowanej Europy.

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages