Wtorek, 28 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Kariny, Lesława

Odpocznij od rat na święta

2019-04-10 12:00:00 (ost. akt: 2019-04-10 13:41:58) Artykuł sponsorowany

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkanocne, jak wiadomo, jest to czas kiedy głębiej niż zazwyczaj musimy sięgnąć do naszych portfeli. Nie jest to na pewno okres tak wzmożonych zakupów jak przed Bożym Narodzeniem, jednak przyjęcie w domu gości i zorganizowanie świąt zawsze kosztuje.

Na szczęście z pomocą mogą przyjść specjaliści z firmy Lender Finanse, których oferta kredytu konsolidacyjnego pozwoli odpocząć od rat w trakcie świąt, a w portfelu zostanie więcej pieniędzy.

Na czym zatem polega taka forma spłaty zadłużenia? – Kredyt konsolidacyjny polega na połączeniu już zaciągniętych kredytów. My jesteśmy w stanie połączyć raty w różnych bankach w jedną i to mniejszą niż wszystkie razem wzięte. Co ważne, klient może przy tym dobrać dodatkową gotówkę. – mówi pan Andrzej Kollwitz, właściciel Lender Finanse. – Taka forma kredytowania pozwala wydłużyć termin spłaty, a jednocześnie zyskuje się niższe oprocentowanie. W portfelu zostanie więcej pieniędzy. Dodatkowo zyskuje się komfort spłaty tylko jednej raty i nie trzeba pamiętać już o kilku przelewach naraz, na różne numery kont i w różnych bankach. W przypadku terminowej spłaty, zwiększa się wiarygodność w bankach i wzrasta zdolność do zaciągania kolejnych zobowiązań. Pierwszą ratę można również odłożyć na kolejny miesiąc, tym samym zyskując czas i dodatkowe fundusze przy niespodziewanych wydatkach – dodaje Pan Andrzej Kollwitz. Kredytów konsolidacyjnych można wiele, a procedura trwa bardzo szybko – To jest kwestia dwóch, może trzech godzin, aby przejść przez wszystkie formalności. Wystarczy mieć przy sobie wyciągi z konta, na które wpływa wynagrodzenie oraz dowód osobisty, a na decyzję banku czeka się maksymalnie jeden dzień. – tłumaczy właściciel.

Jeśli więc kredyt konsolidacyjny to forma spłaty zadłużenia, z której chcesz skorzystać warto udać się do nowo otwartego punktu Lender Finanse w Olsztynie, który mieści się przy ul. Kościuszki 6. Jest to profesjonalny oddział pośredniczący, w którym pracują doświadczeni doradcy kredytowi, którzy są w stanie zaoferować pełen wachlarz możliwości.
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages