Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Dołącz do zespołu Decathlon Olsztyn!

2019-04-12 08:00:00 (ost. akt: 2019-04-12 07:59:17) Artykuł sponsorowany

Kochasz sport tak jak my? Lubisz żeglować? Uwielbiasz jazdę na rowerze? Nie wyobrażasz sobie dnia bez aktywności fizycznej? A do tego na co dzień rozpiera Cię energia, działasz w myśl zasady mówię – robię i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych?

Jeśli odpowiesz „tak” na jakiekolwiek z powyższych pytań, to zapewniamy Cię, że w Decathlon poczujesz się jak u siebie. Oczywiście pod warunkiem, że u siebie w domu trzymasz sprzęt i odzież, dzięki którym możesz uprawiać swoją ulubioną dyscyplinę sportu.

Nasza historia i misja


Pierwszy sklep firmy Decathlon powstał w 1976 r. we Francji. W Polsce pierwsze otwarcie miało miejsce w 2001 r. na warszawskim Targówku, a obecnie w naszym kraju istnieje już ponad 50 sklepów Decathlon, zatrudniających ok. 3500 osób. Naszą misją jest umożliwianie jak największej liczbie ludzi czerpania radości i korzyści płynących z uprawiania sportu. Pragniemy, aby każdy mógł sobie pozwolić na zakup sprzętu i odzieży sportowej, niezależnie od zasobności portfela czy miejsca zamieszkania, w związku z tym nieustannie doskonalimy swoją ofertę. Nasze produkty dostępne nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również w sklepie online, dzięki czemu możemy realizować swoją misję na terenie całego kraju.

Sprzedajemy sprzęt sportowy dla każdego


Każdy sport wymaga trochę innych umiejętności, w związku z tym sprzęt i odzież muszą zapewnić użytkownikowi inny rodzaj wsparcia. Dlatego w swojej ofercie mamy tak wiele produktów, które są projektowane i testowane przez ekspertów-pasjonatów w naszych centrach testowych. Pochodzą między innymi od takich marek jak Artengo, Domyos, Fouganza, Kalenji, Nabaiji, Quechua, Tribord, Wed’ze. Trzymamy pieczę nad całym procesem, od projektu, przez produkcję i logistykę. Pozwala to zapewnić naszym użytkownikom produkty najwyższej jakości z innowacyjnymi rozwiązaniami, a przy tym w przystępnych cenach.

Wyróżnia nas prawdziwa pasja


W naszej ofercie posiadamy produkty zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Najważniejsza dla nas jest motywacja użytkowników do tego, żeby wyjść z domu i zacząć się ruszać. Jeśli czujesz taką samą motywacje i miłość do sportu i, co więcej, masz ochotę zarażać swoją pasją innych, to koniecznie zgłoś się do nas.

A czy znasz drugi taki sklep, gdzie Klienci, zarówno dzieci, jak i dorośli, jeżdżą na deskorolkach i hulajnogach, grają w ping-ponga, kopią piłkę między regałami i sprawdzają, jak rozkłada się namioty?

Dla Decathlon sport to zdrowie… i dbanie o środowisko


Dlatego nasz nowy sklep w Olsztynie został zaprojektowany zgodnie z ideą EKO KONCEPT. Wykorzystane w nim najnowsze technologie pozwolą na zmniejszenie zużywanej energii, recykling wody i dbanie o ochronę środowiska. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom nasz obiekt będzie wytwarzał o 70% mniej CO2 niż porównywalny sklep.

Dołącz do TEAMU DECATHLON OLSZTYN


Sklep Decathlon Olsztyn będzie znajdował się przy ulicy Stanisława Dorantta. Powierzchnia handlowa sklepu wyniesie aż 3000 m2. Dlatego już teraz zbieramy drużynę 70 osób z Olsztyna i okolic.
W Decathlon sam decydujesz o swojej ścieżce rozwoju ponieważ wierzymy w ludzi i ich potencjał.
Akceptujemy prawo do popełniania błędów. Możemy podejmować decyzję, mylić się, próbować ponownie i osiągać sukces. Każdego dnia wspólnie kształtujemy naszą firmę. Razem uprawiamy sport i świętujemy nasze sukcesy.

Każdemu pracownikowi gwarantujemy możliwość rozwoju swoich sportowych pasji, Kartę MultiSport i dofinansowanie do treningów. Ponadto mają dostęp do opieki medycznej czy zniżek na produkty Decathlon. Mogą również stać się posiadaczem akcji Decathlon, a w okresie świątecznym czekają na nich karty przedpłacowe oraz wiele innych benefitów.

Aplikuj i Sprawdź się w sporcie z Decathlon Olsztyn!

➡️Po szczegóły zapraszamy poniżej:

✔️Doradca sportowy: https://bit.ly/2D3Edlq

✔️Lider sportu: https://bit.ly/2G21MfbPolub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages