Niedziela, 19 stycznia 2020. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

O rolnictwie i nie tylko, mówili politycy PiS-u podczas konferencji w Olsztynie

2019-03-19 17:11:29 (ost. akt: 2019-03-19 17:19:40)

Autor zdjęcia: Karol Kiłyk

We wtorek (19.03) w Biurze Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości w Olsztynie odbyła się konferencja prasowa. Wziął w niej udział m.in. minister Krzysztof Jurgiel, numer dwa na liście PiS-u w wyborach do Parlamentu Europejskiego z okręgu obejmującego województwo podlaskie i warmińsko-mazurskie.

Podczas konferencji obecni byli również posłowie Adam Ołdakowski, Jerzy Małecki, Jerzy Gosiewski oraz prezes olsztyńskiego okręgu PiS Jerzy Szmit. Tematem konferencji były zbliżające się wybory do Europarlamentu.

Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości mówili o programie wyborczym, w którym znalazło się między innymi: bardziej wyrównane finansowanie gospodarstw rolnych w ramach dopłat bezpośrednich, utrzymanie płatności związanych z produkcją czy wzmocnienie pozycji rolników w łańcuchu dostaw żywności.

Poseł Jerzy Małecki zachęcił również do wzięcia udziału w wyborach. — W naszym okręgu frekwencja jest jedną z najniższych w Polsce. Chciałbym zaapelować o udział w wyborach — mówił poseł Jerzy Małecki.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages