Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Jeśli kuchnia, to z ATLASEM

2019-03-08 15:07:16 (ost. akt: 2019-03-08 15:15:01) Artykuł sponsorowany

To w tym miejscu tworzą się rodzinne historie. Bezpieczna i wygodna kuchnia to marzenie każdego z nas. Od czego zacząć? Najlepiej od wizyty u specjalistów od aranżacji, którzy stworzą projekt łączący funkcjonalność z najnowszymi trendami.

Podczas urządzania mieszkania trzeba zwrócić uwagę na wiele czynników. W przypadku kuchni jest to szczególnie istotne, bo w niej domownicy spędzają najwięcej czasu. Urządzaniem kuchni najlepiej zająć się, gdy pomieszczenie jest jeszcze w stanie surowym. Jeśli chcemy z kolei zmienić już istniejącą, projekt powinien być przemyślany. Dobrym rozwiązaniem jest skonsultowanie się z fachowcem.

To, jakie materiały czy styl wnętrza wybierzemy, zależy od nas. Jednak to profesjonalista najszybciej zaproponuje nam kompleksowe rozwiązania, które połączą funkcjonalność z estetyką. Kuchnia powstanie na podstawie projektu, który zostanie sporządzony według naszych potrzeb, marzeń i wyobrażeń.

— Od 12 lat zajmuję się projektowaniem kuchni i sprzedażą mebli kuchennych pod zabudowę –podkreśla Sebastian Prokopowicz, właściciel firmy Pro-Line Studio, dystrybutor marki ATLAS Kuchnie w Olsztynie. – U nas klienci mogą zamówić nie tylko projekt kuchni, ale także całościowe aranżacje pomieszczeń.
Jak podkreślają eksperci, najwygodniejsza współczesna kuchnia to taka, w której nie brakuje miejsca. Ważne są kształty, kolory, stylistyka dodatków. Kuchnie, w których strefa gotowania płynnie łączy się z salonem, wymagają wizualnego ładu. W tym przypadku pomieszczenie to staje się precyzyjnie zaplanowanym warsztatem. Ogromne znaczenie mają więc starannie wybrane detale — blaty, fronty, systemy ułatwiające przechowywanie.


Śniadanie z widokiem na salon


Dzisiaj nie ma problemu z materiałami, okuciami czy zawiasami. Producenci nie obniżają lotów, więc te detale są długowieczne i działają bezawaryjnie.

Problem pojawia się, gdy trzeba dokonać zakupu mebli. W salonie ATLAS Kuchnie otrzymamy pełną ofertę. Począwszy od projektu wstępnego, następnie finalnego, dobranie sprzętu AGD, wreszcie na montażu kończąc. Wszystko pod okiem i kontrolą fachowców, ale przy aktywnym udziale klienta. Profesjonaliści przedstawią rozwiązania, wskażą modele sprzętów, materiały, wytłumaczą przykładowe korzyści płynące z zastosowanych technologii. Ostatecznie jednak decyzja należy do klienta.

Mała czy duża – nie ma znaczenia

Nie ważne czy chcemy urządzić kuchnię małą, np. 6 mkw. czy dużą – 60 mkw. Każda może stać się sercem domu dzięki innowacyjnym rozwiązaniom.Zabudowa niestandardowa


ATLAS Kuchnie realizuje także projekty dotyczące nietypowej zabudowy. Jest tylko jeden warunek – wszystko musi być przemyślane i technologicznie dozwolone. Bo co nam po nowej, pięknej kuchni, gdy po kilku tygodniach od montażu zaczną opadać fronty?

Nad tym czuwają projektanci i technolodzy z fabryki. Każdy projekt jest badany pod względem technologicznym, nie ma więc obaw, że coś pójdzie nie tak. Przedstawiciele producenta zapewniają, że są w stanie zrealizować każdy, nawet najbardziej wymagający pomysł. ATLAS Kuchnie wykonuje nietypowe bryły, dopasowane do kształtów pomieszczenia. W ofercie są też szafy przesuwne w różnych systemach, co pozwala na aranżację nie tylko kuchni, ale praktycznie całego mieszkania.

Ważna jest gwarancja i serwis


Dobre firmy oferują korzystne warunki umowy. Tak też jest w tym przypadku. Dożywotnia gwarancja na wszystkie systemy jezdne i pięcioletnia na meble i ich montaż. Jeśli razem z meblami zakupimy w studiu kuchennym sprzęt AGD –będzie on objęty wydłużoną gwarancją.

Ponadczasowa jakość i styl


Kuchnie marki ATLAS mogą służyć latami. To świetna opcja dla osób, które nie dysponują dużymi, stałymi środkami finansowymi, a chcą mieć ładną, wygodną i wyposażoną w nowoczesne urządzenia kuchnię. Pro-Line Studio jest salonem patronackim marek Bosch i Siemens. Sprzęt jest eksponowany w salonie, można przyjść, sprawdzić jak działa. Co ważne – ekspozycja jest regularnie aktualizowana, w zgodzie z najnowszymi trendami technologicznymi.


Zdaniem eksperta ważne jest rozpoznanie potrzebSebastian Prokopowicz, właściciel firmy Pro-Line Studio, dystrybutor marki ATLAS Kuchnie w Olsztynie

— Naszym priorytetem jest dobre rozpoznanie potrzeb klienta – jakie ma przyzwyczajenia, czy często gotuje, czy w jego kuchni musi znaleźć się strefa gospodarcza, spiżarka. Te sprawy ustalamy podczas pierwszej rozmowy. Potem jedziemy na pomiary i wykonujemy zdjęcia całego pomieszczenia. Na tej podstawie powstaje projekt dopasowany nie tylko do potrzeb klienta, ale także do całego wnętrza. Po zaakceptowaniu projektu klient otrzymuje od nas dokumentację techniczną zawierającą m.in. wytyczne dotyczące przyłączy hydraulicznych i elektrycznych. To niezwykle ważne kwestie. Zdarzało się bowiem, że wchodziliśmy do pomieszczenia, w którym przyłącza już były. Jeśli ich przebieg nie był zgodny z naszym projektem, trzeba było kuć ściany, co podnosiło koszt całej inwestycji. Dlatego także przyłącza najlepiej zaplanować jeszcze na etapie projektu. Dopiero po tak precyzyjnych przygotowaniach możliwy jest montaż mebli i sprzętu. Cały proces kończy się podpisaniem protokołu odbioru kuchni. Warto zdecydować się na kompleksowe rozwiązania, czyli zamówić wszystko w jednym salonie. W ten sposób zaoszczędzimy czas i skorzystamy z promocyjnych cen.Chcesz się dowiedzieć więcej przyjdź lub zadzwoń: PRO-LINE STUDIO, al. Sikorskiego 17, tel. 607-37-20-85.
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages