Sobota, 4 kwietnia 2020. Imieniny Benedykta, Izodory, Wacławy

Zmiany w funkcjonowaniu przystanków na ul. Towarowej w Olsztynie

2019-02-27 16:00:00 (ost. akt: 2019-03-01 13:07:23)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

W rejonie ul. Towarowej zmieniona została organizacja ruchu. W związku z tym konieczne było także wprowadzenie zmian w funkcjonowaniu przystanków, przy których zatrzymują się autobusy miejskie.

Zobacz także: Uwaga kierowcy! Kolejne zmiany na ul. Towarowej w Olsztynie Uwaga kierowcy! Kolejne zmiany na ul. Towarowej w Olsztynie W związku ze wznowieniem (po okresie zimowym) prac na budowie ul. Towarowej w Olsztynie wykonawca planuje zmiany w organizacji ruchu. Zmiany mają nastąpić...

W związku z wprowadzoną w dniu 27.02.2019 r. (środa) zmianą w organizacji ruchu w rejonie ul. Towarowej, polegającą na udostępnieniu dla ruchu obydwu jezdni w każdym kierunku na odcinku od ul. Składowej do ul. Sprzętowej, likwidacji tymczasowego ronda na skrzyżowaniu Towarowa/Leonharda oraz utworzeniu tymczasowego ronda na skrzyżowaniu Towarowa/Sprzętowa, wprowadzone zostaną również zmiany w funkcjonowaniu przystanków komunikacji miejskiej:

"Obi" na ul. Towarowej w kierunku ul. Sprzętowej, obowiązujący dla linii 106 - przeniesienie ok. 150 m, za skrzyżowanie z ul. Stalową (w miejsce nowej zatoki autobusowej). Zmiana dla przystanku "Obi" obowiązuje od dnia 27.02.2019 od ok. godz. 11:30;

"Składowa" na ul. Towarowej w kierunku ul. Leonharda, obowiązujący dla linii 106, 121 - przeniesienie ok. 150 m, za skrzyżowanie z ul. Składową (powrót do lokalizacji podstawowej oraz wznowienie funkcjonowania dla linii 141). UWAGA: zmiana dla przystanku "Składowa" obowiązywać będzie od dnia 28.02.2019 r. od początku kursowania linii dziennych.

Źródło: ZDZiT

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages