Piątek, 6 grudnia 2019. Imieniny Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Zabójstwo dwóch osób pod Olsztynem. Sąd nie wypuścił Hindusa z aresztu

2019-01-18 14:54:15 (ost. akt: 2019-01-18 15:44:44)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tesktu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tesktu

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

W piątek (18 stycznia) Sąd Okręgowy w Olsztynie utrzymał w mocy postanowienie sądu pierwszej instancji o zastosowaniu na okres trzech miesięcy tymczasowego aresztowania wobec Jacoba K. podejrzanego o zabójstwo dwóch osób.

Zobacz także: Tragedia pod Olsztynem: Zarzut podwójnego zabójstwa i areszt dla obywatela Indii Tragedia pod Olsztynem: Zarzut podwójnego zabójstwa i areszt dla obywatela Indii Na trzy miesiące aresztowany został 28-letni obywatel Indii podejrzany o zabójstwo dwóch osób i zranienie jednej osoby nożem. Do tragedii doszło w niedzielę...


Sąd Rejonowy w Olsztynie w dniu 24 grudnia 2018 r. uwzględnił wniosek prokuratora i zastosował tymczasowe aresztowanie wobec Jacoba K. podejrzanego o to, że w dniu 23 grudnia 2018 r. w jednej z miejscowości na terenie gminy Olsztynek dokonał zabójstwa dwóch osób.

Zobacz także: Obywatel Indii podejrzany o podwójne zabójstwo złożył zażalenie na areszt Obywatel Indii podejrzany o podwójne zabójstwo złożył zażalenie na areszt Obywatel Indii podejrzany o zabójstwo dwóch mężczyzn pod Olsztynkiem złożył zażalenie na areszt. Do tragedii doszło w gospodarstwie agroturystycznym w...
Sąd podjął taką decyzję z uwagi na duże prawdopodobieństwo, że podejrzany popełnił zarzucane mu przestępstwa i realnie grozi mu za to surowa kara.

Ponieważ istnieją obawy bezprawnego utrudniania postępowania poprzez wpływanie na relacje świadków, ukrywanie się lub ucieczkę, w ocenie sądu jedynie zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania zapewni prawidłowy tok postępowania.

Postanowienie w tej sprawie jest prawomocne.

Źródło: Sąd Okręgowy w Olsztynie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (11) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Ale mi Sprawiedliwosc Wielka ? #2666017 | 84.138.*.* 19 sty 2019 22:30

  Ksiadz Popieluszko nie byl zadnym morderca I pomimo tego wzieli go Lajdacy wywiezli i go Bestialsko zamordowali , A Taki lachudra ktory zamordowal dwie osoby ile posiedzi ??????????????????

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. abcd #2665404 | 83.29.*.* 18 sty 2019 16:34

  Wyszukaj w sieci: "Brak kary śmierci w kodeksie karnym jest pogardą dla ofiar"

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (9)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages