Wtorek, 22 września 2020. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Wszystko w rodzinie u Jaracza

2018-12-19 23:00:00 (ost. akt: 2018-12-24 09:22:12)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Pokój lekarski w londyńskim szpitalu. Dr Mortimore przygotowuje swoje wystąpienie na sympozjum neurologów. Dr Connolly przygotowuje świąteczne przedstawienia dla pacjentów.

Dr Bonney chce wesprzeć swego kolegę przed tremującym wystąpieniem, ale przede wszystkim mu przeszkadza. Przychodzi też pani Mortimore i sir Drake, prezes zarządu szpitala. Czas leci, a atmosfera się piekielnie zagęszcza. Tak zaczyna się farsa brytyjskiego specjalisty od komedii Raya Cooneya.

Wszystko w rodzinie Teatr Jaracza zaprasza na premierę w sobotę 29 grudnia oraz w sylwestra. Spektakl będzie można oglądać przez całą połowę stycznia. Wszystko w rodzinie wyreżyserował Giovanny Castellanos, autor takich scenicznych frekwencyjnych przebojów jak „Klaun” i „Boeing, boeing”. — To, co zobaczyliście to dopiero początek — powiedział reżyser na konferencji prasowej, gdzie zaprezentował pierwsze sceny spektaklu. — Z chwilę wszystko się zagotuje. Jesteśmy w trakcie sklejania tego skomplikowanego mechanizmu jakim jest farsa. Jest bardzo dynamiczna i urozmaicona. To jedna z najbardziej skomplikowanych intryg Cooneya — fajne wyzwanie dla aktorów i fajna zabawa dla widzów. Oczywiście dla tych, którzy lubią komedie.


Castellanos dodał, że ta historia dobrze oddaje charakter ludzkiej natury. — Lubimy się śmiać, gdy koledze nie wszystko wychodzi — wyjaśnia. — A tutaj na scenie czyjeś życie się wali. Wszystko w rodzinie jest dobrym podsumowaniem roku teatralnego w olsztyńskim teatrze. My też potrzebowaliśmy trochę śmiechu i zabawy. 


MZG


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages