Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Debata: Piotr Grzymowicz i Czesław Jerzy Małkowski [VIDEO]

2018-10-29 15:40:31 (ost. akt: 2018-10-30 12:57:05)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

To prawdziwy pojedynek na szczycie! Zanim olsztynianie podejmą decyzję o tym, któremu z kandydatów powierzyć władanie miastem, możemy lepiej poznać tych, którzy chcą przejąć stery w swoje ręce.

Piotr Grzymowicz i Czesław Jerzy Małkowski mają za sobą wieloletnią współpracę, bo — przypomnijmy — Grzymowicz przez sześć lat pełnił funkcję zastępcy prezydenta Małkowskiego.

Ich drogi rozeszły się w 2007 roku i od tego czasu do walki o głosy olsztynian stawali kilkukrotnie. Do historii przeszła już przegrana Małkowskiego w 2014 roku, kiedy to mimo przewagi w pierwszej turze, w drugiej przegrał zaledwie o włos.

W tegorocznych wyborach w pierwszej turze Piotr Grzymowicz utrzymał niewielką przewagę nad Czesławem Jerzym Małkowskim. Kandydaci uzyskali odpowiednio 24758 i 22465 głosów.
Fot. Zbigniew Woźniak


W czasie debaty zadaliśmy po trzy pytania obu kandydatom. Potem Piotr Grzymowicz i Czesław Jerzy Małkowski przepytywali siebie wzajemnie. Debatę prowadził Mateusz Przyborowski, szef Działu Informacji Multimedialnej "Gazety Olsztyńskiej".Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages