Wtorek, 13 listopada 2018. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Skład rad miejskich i rad gmin w powiecie olsztyńskim

2018-10-23 13:10:12 (ost. akt: 2018-10-23 14:44:55)
zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Zestawienie zawiera imiona i nazwiska osób, które będą pełnić funkcje radnych w radach mieskich i gminnych w powiecie olsztyńskim.

Gmina Barczewo
Skład Rady Miejskiej
Halina Helena Bronka
Aleksandra Ciechanowicz-Osiecka
Krzysztof Stanisław Dowgiałło
Sebastian Białecki
Adam Dowgiałło
Bogumiła Lisowska
Balbina Buras
Urszula Mosakowska
Andrzej Jan Turek
Krystyna Celina Mańkowska
Tomasz Kaczor
Piotr Groszkowski
Maria Sidor
Grzegorz Matłoka
Bartosz Wacław Pontus

Gmina Biskupiec
Skład Rady Miejskiej
Krzysztof Cieślak
Andrzej Staszak
Ryszard Zieliński
Sylwia Ewa Iwańska
Janusz Henryk Szczawiński
Michał Skrajnowski
Marek Staniszewski
Marcin Matwiejec
Katarzyna Małgorzata Modlak
Paweł Gacioch
Alina Jolanta Radziszewska
Mariusz Józef Gutowski
Elżbieta Kostka
Angelika Barbara Zygmuntowicz
Tomasz Dudzic

Gmina Dobre Miasto
Skład Rady Miejskiej
Katarzyna Włodarska
Joanna Patrycja Wasilewska
Jerzy Pakisz
Elżbieta Maria Bilińska-Wołodźko
Ryszard Michał Janik
Zdzisława Marianna Kobylińska
Mariusz Borek
Mirosław Zadroga
Edmund Wawirowicz
Wioletta Nowak
Anna Małgorzata Barbachowska
Kamil Mateusz Tracewicz
Bartosz Kurantowicz
Ryszard Bolesław Łańko
Małgorzata Teresa Konczalska

Gmina Dywity
Skład Rady Gminy
Dorota Elżbieta Pszczoła
Sabina Józefa Robak
Urszula Derlacz
Zbigniew Andrzej Glezman
Krzysztof Kulas
Danuta Kryszałowicz
Agnieszka Sakowska-hrywniak
Bogusława Kamińska
Bogumiła Brewka
Bogdan Stanisław Rudnicki
Tadeusz Bielicki
Renata Kaszubska
Janusz Józef Jędrzejewski
Anna Sadrina-Ostrowska
Magdalena Marta Kilkowska

Gmina Gietrzwałd
Skład Rady Gminy
Andrzej Królikowski
Stanisław Zdunek
Bożena Struczewska-Czajkowska
Arkadiusz Skerda
Kornelia Jabłońska
Grzegorz Rupiński
Paweł Szydłowski
Dominika Klaudia Małachowska
Teresa Gotczenia
Janusz Jan Tkaczyk
Henryk Przemysław Dębowski
Eugenia Ratowska
Michał Puszczało
Dariusz Marian Welsyng
Ewa Barbara Małkiewicz

Gmina Jeziorany
Skład Rady Miejskiej
Krzysztof Nachiło
Andrzej Szuwalski
Jacek Andrzej Ciborski
Krzysztof Michalski
Karolina Pieńko
Piotr Paweł Szunejko
Mariusz Szutkowski
Jan Kowalczyk
Bogusław Leszek Wierzbicki
Józef Kaniuga
Wiesław Jan Żywicki
Marcin Jan Sielecki
Lech Kowalczyk
Teresa Parzonka
Cezary Ciborski

Gmina Jonkowo
Skład Rady Gminy
Grzegorz Adamowicz
Jacek Jatkiewicz
Lech Krzysztof Przegaliński
Bożena Łochajewska
Agnieszka Januszkiewicz
Zdzisław Januszewski
Katarzyna Kiljańska
Barbara Katarzyna Brdak
Tomasz Zalewski
Beata Piłat
Sławomir Wydymus
Marek Leszek Zieliński
Bartłomiej Robert Kolasa
Arkadiusz Przemysław Przewłocki
Janina Krystyna Tyburska

Gmina Kolno

Bogdan Ryszard Adamski
Marcin Mariusz Marczak
Edward Skoczeń
Krystyna Krasuska
Grzegorz Bogusław Bąk
Alicja Celej
Anna Horzempa
Jarosław Stanisław Sękulski
Jacek Kamil Kruk
Jolanta Białasiewicz
Krzysztof Karasiński
Marcin Czarneta
Paweł Ziółkowski
Antoni Paweł Kaese
Anna Maria Rynkowska

Gmina Olsztynek
Skład Rady Miejskiej
Michał Przemysław Grzeszczak
Roman Andrzej Lewandowski
Robert Paweł Dumka
Robert Waraksa
Alicja Marianna Woźnicka
Irena Łucja Pisarewicz
Mariusz Zakrzewski
Ryszard Lachowicz
Ryszard Orłowski
Andrzej Wojda
Krzysztof Antoni Kowalski
Andrzej Salwin
Jerzy Andrzej Głowacz
Rafał Krystian Draszek
Stefan Pieńkowski

Gmina Purda
Skład Rady Gminy
Andrzej Jan Zienkiewicz
Andrzej Chojnowski
Aneta Joanna Piątkowska
Adam Czarniecki
Przemysław Wojciech Grenda
Bożena Ciesielska
Teresa Anna Chrostowska (wygrała wybory na wójta gminy)
Urszula Wioleta Sałacka
Genowefa Brach
Jerzy Zbigniew Pykało
Jolanta Aleksandra Wilga
Zdzisław Franciszek Brodzik
Bożena Teresa Ślubowska
Tomasz Jacek Żuchowski
Alfred Franciszek Studniak

Gmina Stawiguda
Skład Rady Gminy
Grzegorz Bolewski
Andrzej Piotr Górka
Anna Stawarczyk
Justyna Reisenberg
Joanna Mutke
Rafał Tomasz Guske
Sławomir Filipowicz
Grzegorz Niski
Grzegorz Tomasz Kołakowski
Daniel Bruski
Paweł Jan Palczewski
Katarzyna Nosek
Michał Rzeszutek
Piotr Gajdasz
Szczepan Birkos

Gmina Świątki
Skład Rady Gminy
Franciszek Tomasz Płotnikowski
Mateusz Banaszek
Ewa Urszula Cieślak
Aneta Aleksandra Nowosielska
Tomasz Szewczyk
Nadzieja Ewa Wiśnicka
Arkadiusz Bieńkowski
Edyta Elżbieta Waszczuk
Iwona Ewa Zapał
Mariola Wesołowska
Joanna Agnieszka Pietras
Agnieszka Ewa Kuch
Anna Penger
Pelagia Maria Wojciul
Jolanta Agata Przerwa
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kaborno #2615209 | 83.18.*.* 2 lis 2018 09:32

    Będzie tej pani bardzo trudno. Stara-nowa rada oby się dogadali, niektórzy nowi radni robili wszystko przekupienia wyborców aby wygrać np z Prejłowa. Wierzę w mądrość starej nowej rady , że będą mądrze podchodzić do funkcji jaką obejmą w nowej kadencji a to jest 5 lat, i będą współpracować z Panią Wójt dla dobra naszej pięknej Gminy.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. wyborca... #2611370 | 178.36.*.* 27 paź 2018 17:28

    w gminie BARCZEWO w miejscowosci Wipsowo to sie działo wybory wykupione przez nowa radną za gorzałe ,pili ile sie dało tak stawiała nowa radna ,przekupiła tym mieszkanców

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. głos z Kaborna #2607734 | 95.40.*.* 23 paź 2018 21:49

    Serdeczne gratulacje dla Pani Teresy Anny Chrostowskiej!!! Ale też współczucie, bo wiadomo, co to jest posprzątać po mężczyznach...My w Kabornie mamy tylko nadzieję, że teraz nie będzie się na drogi gruntowe piachu sypać, bo wystarczył dzień deszczu i mamy nieprzejezdną breję. Bardzo prosimy o jakąś naprawę przed zimą, bo w roztopy utoniemy. Serdecznie pozdrawiam.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  4. PO - ZSL stara bieda #2607726 | 31.0.*.* 23 paź 2018 21:37

    kontynuujemy 10 procentowe bezrobocie.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages