Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Nowoczesne Centrum Medyczne w Olsztynie

Artykuł sponsorowany

W Olsztynie powstał nowoczesny, zaawansowany technologicznie i architektonicznie budynek przeznaczony pod usługi medyczne. Liczy się dla ciebie komfort pracy i wygoda twojego pacjenta? To miejsce jest stworzone właśnie na twoją działalność medyczną.

Centrum Medyczne Jarocka 86 cmjarocka.pl to nowoczesne i przestronne wnętrza wykończone w wysokim standardzie. Budynek wyposażony jest we wszystkie instalacje niezbędne do prowadzenia działalności medycznej, z zastosowaniem rozwiązań przyjaznych pacjentom w tym dostosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Ten obiekt powstał z myślą o branży medycznej. Wszystko na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i energooszczędnych instalacji. Wnętrza zaprojektowano zgodnie z najnowszymi wytycznymi dla placówek medycznych. Budynek posiada pozytywną opinię Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Olsztynie.

To także znakomita lokalizacja pod względem komunikacyjnym - blisko znajdują się przystanki transportu miejskiego (tramwaj, autobus), a także nowo powstająca obwodnica. Budynek znajduje się w sąsiedztwie wielkopowierzchniowych obiektów handlowych, doskonale widoczny jest z głównej ulicy osiedla Jaroty, ulicy Płoskiego. Ogólnodostępny parking zewnętrzny oraz dostępność parkingu podziemnego, zapewniają komfort prowadzenia działalności.

Aktualnie w Centrum Medycznym Jarocka 86 swoją siedzibę mają dwie specjalistyczne przychodnie. Flebomedica (flebomedica.pl) specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce i leczeniu chorób żył kończyn dolnych, proktologii z zastosowaniem skleroterapii oraz laseroterapii wykonywanej operacyjnie w trybie chirurgii jednego dnia. W Centrum Psychiatrii Anima (anima.olsztyn.pl) świadczone są porady psychologiczne i psychiatryczne (również w ramach umowy z NFZ). Placówka oferuje leczenie zaburzeń nerwicowych, terapie grupowe, psychoterapię, a także w ramach leczenia środowiskowego przeprowadza bezpłatne wizyty w domu pacjenta. W budynku znajduje się także Apteka sieci Dbam o Zdrowie.

W Centrum Medycznym pozostało do wynajęcia na 1 piętrze 372 m² w pełni przystosowanej powierzchni medycznej. Całość jest gotowa do zagospodarowania i wynajęcia od zaraz. Nie wymaga żadnego wkładu prac wykończeniowych. Więcej szczegółów znajduje się na stronie cmjarocka.pl

DO WYNAJĘCIA:

● 372 m² gotowej powierzchni medycznej
● 11 gabinetów o powierzchni 14 - 21m²
● przestronne poczekalnie, hol główny z recepcją
● w pełni wyposażone łazienki dla pacjentów i personelu
● pomieszczenia gospodarcze w tym specjalne pomieszczenie na odpady medyczne znajdujące się w garażu podziemnym
● wydzielona strefa dla pracowników z odrębnym wejściem (pomieszczenie do wypoczynku, biuro, szatnia i toalety)
● 6 miejsc postojowych w garażu podziemnym na wyłączność najemcy
● parking przed budynkiem na 22 miejsca
● obiekt w pełni dostosowany dla osób niepełnosprawnych
● wyposażony w windę o wymiarach 110x210cm
● wysokość pomieszczeń 3m

Doskonała lokalizacja:
● blisko obwodnicy
● przy głównej ulicy na Jarotach
● w sąsiedztwie obiektów handlowych i rozwijającego się osiedlaPolub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages