To oni chcą rządzić w naszym imieniu
2018-09-18 01:00:00(ost. akt: 2018-09-19 13:03:16)
Na stronie Państwowej Komisji Wyborczej pojawiły się na razie zarejestrowane listy kandydatów na radnych z dwóch komitetów: Koalicji Obywatelskiej i KWW Piotra Grzymowicza. Kolejne listy będziemy publikować jak tylko pojawią się na stronie PKW. Przypomnijmy, że termin rejestracji list minął 17 września o północy.
Ważniejsze daty kalendarza wyborczego
>do dnia 26 września 2018 r.
przyznanie przez Państwową Komisję Wyborczą jednolitych numerów dla list tych komitetów wyborczych, które zarejestrowały listy kandydatów co najmniej w połowie okręgów w wyborach do wszystkich sejmików województw
przyznanie przez Państwową Komisję Wyborczą jednolitych numerów dla list tych komitetów wyborczych, które zarejestrowały listy kandydatów co najmniej w połowie okręgów w wyborach do wszystkich sejmików województw
>do dnia 26 września 2018 r. do godz. 24:00
zgłaszanie gminnym komisjom wyborczym kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast
zgłaszanie gminnym komisjom wyborczym kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast
>do dnia 8 października 2018 r.
zgłaszanie przez wyborców niepełnosprawnych zamiaru głosowania korespondencyjnego, w tym przy pomocy nakładek na karty do głosowania sporządzonych w alfabecie Brailleʼa
zgłaszanie przez wyborców niepełnosprawnych zamiaru głosowania korespondencyjnego, w tym przy pomocy nakładek na karty do głosowania sporządzonych w alfabecie Brailleʼa
>do dnia 16 października 2018 r.
składanie przez wyborców wniosków o dopisanie ich do spisu wyborców w wybranym obwodzie głosowania na obszarze gminy właściwej ze względu na miejsce ich stałego zamieszkania
składanie przez wyborców wniosków o dopisanie ich do spisu wyborców w wybranym obwodzie głosowania na obszarze gminy właściwej ze względu na miejsce ich stałego zamieszkania
>w dniu 19 października 2018 r. o godz. 24:00
zakończenie kampanii wyborczej
zakończenie kampanii wyborczej
>w dniu 20 października 2018 r.
przekazanie przewodniczącym obwodowych komisji wyborczych spisów wyborców
przekazanie przewodniczącym obwodowych komisji wyborczych spisów wyborców
>w dniu 21 października 2018 r. godz. 7:00–21:00
KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
OKRĘG nr 1
1 SZEWCZYK Robert Jan 37
2 WÓJCIK Wiktor 55
3 KOŁODZIEJSKI Adam Andrzej 51
4 KOWALEWSKA Anna 46
5 DROHOMIRECKA-JUSTYNA Bożena Alicja 53
6 DEJA Barbara Maria 64
7 FABIANOWICZ Marek 43
2 WÓJCIK Wiktor 55
3 KOŁODZIEJSKI Adam Andrzej 51
4 KOWALEWSKA Anna 46
5 DROHOMIRECKA-JUSTYNA Bożena Alicja 53
6 DEJA Barbara Maria 64
7 FABIANOWICZ Marek 43
OKRĘG nr 2
1 SMOLIŃSKA-LETZA Izabela Barbara 43
2 ZAKRZEWSKA Ewa Renata 63
3 MISIEWICZ Joanna Dorota 64
4 KMIEĆ Sławomir 50
5 OSTOJA-LNISKI Rafał 31
6 KRZTOŃ Wojciech Dariusz 41
7 SKOKOWSKI Jarosław 53
8 GÓRALCZYK Janusz 54
9 JACKIEWICZ-GARNIEC Małgorzata Teresa 57
2 ZAKRZEWSKA Ewa Renata 63
3 MISIEWICZ Joanna Dorota 64
4 KMIEĆ Sławomir 50
5 OSTOJA-LNISKI Rafał 31
6 KRZTOŃ Wojciech Dariusz 41
7 SKOKOWSKI Jarosław 53
8 GÓRALCZYK Janusz 54
9 JACKIEWICZ-GARNIEC Małgorzata Teresa 57
OKRĘG nr 3
1 ŁUKASZEWSKI Łukasz Jacek 38
2 PELINKO Szymon Adam 29
3 KAMIŃSKA Marta 32
4 BOGDANOWICZ-BARTNIKOWSKA Małgorzata 61
5 TUMASZ Marcin 45
6 BARTKOWSKA Grażyna Anna 57
7 FILIPSKA Elżbieta 59 Olsztyn
8 GALIBARCZYK Marcin Grzegorz 33
2 PELINKO Szymon Adam 29
3 KAMIŃSKA Marta 32
4 BOGDANOWICZ-BARTNIKOWSKA Małgorzata 61
5 TUMASZ Marcin 45
6 BARTKOWSKA Grażyna Anna 57
7 FILIPSKA Elżbieta 59 Olsztyn
8 GALIBARCZYK Marcin Grzegorz 33
OKRĘG nr 4
1 KLONOWSKI Paweł Radosław 32
2 GŁAŻEWSKI Tomasz Jan 55
3 CIUNEL Halina Teresa 69
4 BRANICKI Tomasz Stanisław 59
5 CIESIELSKA-JASIŃSKA Dagmara Karolina 32
6 WILAMOWSKA-TROCHIM Beata 48
7 BOENKE Tomasz 43 n
8 JANIK Daniel 33
9 BURCZYK Irena 78
2 GŁAŻEWSKI Tomasz Jan 55
3 CIUNEL Halina Teresa 69
4 BRANICKI Tomasz Stanisław 59
5 CIESIELSKA-JASIŃSKA Dagmara Karolina 32
6 WILAMOWSKA-TROCHIM Beata 48
7 BOENKE Tomasz 43 n
8 JANIK Daniel 33
9 BURCZYK Irena 78
KWW PIOTRA GRZYMOWICZA
OKRĘG nr 1
1 GRZYMOWICZ Piotr Władysław 64
2 ZDUNEK Marian 70
3 PETRYNA Irena 68
4 KOCBACH Teresa 57
5 PASŁAWSKA-HURŁO Marta Lidia 37
6 KACZKOWSKI Jacek 24
7 KUROWSKA Kornelia 46
2 ZDUNEK Marian 70
3 PETRYNA Irena 68
4 KOCBACH Teresa 57
5 PASŁAWSKA-HURŁO Marta Lidia 37
6 KACZKOWSKI Jacek 24
7 KUROWSKA Kornelia 46
OKRĘG nr 2
1 DĄBKOWSKI Zbigniew 59
2 ANTOSIK Maja Edyta 43
3 NAŁĘCZ Wiesław 71
4 BAGIŃSKA Ewa 45
5 KLIMAS Piotr Sławomir 49
6 MAZIUK Joanna Iwona 46
7 GĘSICKI Bogdan 43
9 JURAK Marian Jerzy 63
2 ANTOSIK Maja Edyta 43
3 NAŁĘCZ Wiesław 71
4 BAGIŃSKA Ewa 45
5 KLIMAS Piotr Sławomir 49
6 MAZIUK Joanna Iwona 46
7 GĘSICKI Bogdan 43
9 JURAK Marian Jerzy 63
OKRĘG nr 3
1 JABŁOŃSKA Wanda Agnieszka 54
2 GOŁĘBICKA Małgorzata Wioletta 42
3 WAKAR Marcin Michał 41
4 GESZCZYŃSKA Urszula Maria 38
5 MICHALSKI Mirosław Mariusz 60
7 ŁUKSZA Zofia Leokadia 64
2 GOŁĘBICKA Małgorzata Wioletta 42
3 WAKAR Marcin Michał 41
4 GESZCZYŃSKA Urszula Maria 38
5 MICHALSKI Mirosław Mariusz 60
7 ŁUKSZA Zofia Leokadia 64
OKRĘG nr 4
1 GORNOWICZ Mirosław Antoni 64
2 ZABOROWSKA-BORUCH Halina 51
3 KOWALEWICZ Kamil 34
4 MIKULSKA Halina 66
5 BULEJAK Wioletta 52
6 SŁUPECKI Robert Stanisław 42
7 BAUKNECHT Aleksander Witold 33
8 WINCEL Marcin 39
9 FABISIAK Irena Elżbieta 68
2 ZABOROWSKA-BORUCH Halina 51
3 KOWALEWICZ Kamil 34
4 MIKULSKA Halina 66
5 BULEJAK Wioletta 52
6 SŁUPECKI Robert Stanisław 42
7 BAUKNECHT Aleksander Witold 33
8 WINCEL Marcin 39
9 FABISIAK Irena Elżbieta 68
KWW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
OKRĘG nr 1
1 FLIS Krystyna 71
2 STANULEWICZ Korneliusz Aleksander 20
3 PUŁAWSKA Aleksandra 28
4 WDOWIAK Grzegorz 30
5 SZCZĘSNOWICZ Grzegorz Marian 47
2 STANULEWICZ Korneliusz Aleksander 20
3 PUŁAWSKA Aleksandra 28
4 WDOWIAK Grzegorz 30
5 SZCZĘSNOWICZ Grzegorz Marian 47
OKRĘG nr 2 - brak
OKRĘG nr 3
1 MAŁKOWSKI Czesław Jerzy 67
2 PRZEGROCKI Arkadiusz 41
3 BORMAŃSKA-GADOMSKA Sylwia 40
4 KOZANECKI Kordian 24
5 JASKÓLSKA Apolonia Barbara 26
6 ACHRAMOWICZ Krzysztof Jan 39
7 BILICKA Brygida 44
2 PRZEGROCKI Arkadiusz 41
3 BORMAŃSKA-GADOMSKA Sylwia 40
4 KOZANECKI Kordian 24
5 JASKÓLSKA Apolonia Barbara 26
6 ACHRAMOWICZ Krzysztof Jan 39
7 BILICKA Brygida 44
OKRĘG nr 4
1 ROGIŃSKA-STANULEWICZ Monika Joanna 42
2 SIEDLAR Edward 59
3 FROŃ Damian 25
4 JACZEWSKA Lucyna 60
5 CZAPLIŃSKA Anna Maria 21
6 PASZKOWSKA Beata Aneta 22
7 KORDALSKI Ryszard 60
2 SIEDLAR Edward 59
3 FROŃ Damian 25
4 JACZEWSKA Lucyna 60
5 CZAPLIŃSKA Anna Maria 21
6 PASZKOWSKA Beata Aneta 22
7 KORDALSKI Ryszard 60
Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
życie #2590721 | 188.147.*.* 28 wrz 2018 18:56
Szczęsnowicz to strażnik miejski z Olsztyna
odpowiedz na ten komentarz
Jadwiga_Misiak #2582968 | 213.76.*.* 18 wrz 2018 12:18
Sami młodzi. Nie związani z urzędem miasta, wojewódzkim, marszałkowskim, etc., nie korzystający z miejskich i publicznych dotacji. Silni, pracowici, chętni do pracy na rzecz Olsztynian. Widzę przyszłość, tylko nie widzę w jakich jest barwach.
Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) odpowiedz na ten komentarz
Tylko Czesław #2582956 | 213.184.*.* 18 wrz 2018 12:07
CJM !!!
Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz
zatorzak #2582915 | 82.139.*.* 18 wrz 2018 10:53
Bublewicz na Prezydenta Miasta to żenada.
Ocena komentarza: warty uwagi (32) odpowiedz na ten komentarz
alma #2582711 | 159.205.*.* 18 wrz 2018 02:01
Większość tych nazwisk jest mi nieznana ...
Ocena komentarza: warty uwagi (11) odpowiedz na ten komentarz