Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

5 zalet mieszkania za miastem, na przykład w Kieźlinach

2018-09-20 09:00:00 (ost. akt: 2018-09-14 09:49:50) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Mat. promocyjne

Powiedzmy to sobie już na początku i szczerze: to NIE jest oferta dla mieszczuchów. To jest oferta dla ludzi bezgranicznie zakochanych w wolności, swobodzie i otwartych przestrzeniach. To propozycja nie do odrzucenia dla tych, którzy ponad wszystko w życiu cenią sobie kontakt z naturą i spokój.

1. Przestrzeń

130 metrów kwadratowych w przeliczeniu na mieszkanie w bloku daje dwa, a czasem trzy regularne lokale. Jeśli dodać do tego 400 metrów kwadratowych działki — mamy już wystarczająco dużo przestrzeni dla 4-osobowej rodziny, psa i kota. Ten dom to oferta szczególnie interesująca dla ludzi kierujących się zasadą „wolnoć, Tomku, w swoim domku”: jeśli kochamy spokój — nie grozi nam hałaśliwy sąsiad z dołu; jeśli naszą domeną są częste, głośne spotkania towarzyskie — nie będziemy denerwować sąsiada z góry. Po prostu wolność i swoboda.

2. Atrakcyjna lokalizacja

Ulica Edyty Stein w Kieźlinach jest jedną dłuższych. Nie jest to ulica główna, ale też nie peryferie — w sam raz, by życie Kieźlin mieć na wyciągnięcie ręki, ale nie mieszkać w jego centrum. Działka usytuowana jest na wzgórzu, dzięki czemu z okien i tarasu rozciąga się przepiękny, niczym nie przesłonięty widok na pobliskie rozlewisko. Taki nasz własny, prywatny, ale prawdziwy dom nad rozlewiskiem…! Ogólnie trzeba wiedzieć, że tereny wokół objęte są programem ochronnym Natura 2000, który szczególnie upodobały sobie ptaki. A zatem prawdziwa gratka, nie tylko dla ornitologów…

3. Jeszcze bardziej atrakcyjna cena

Biorąc pod uwagę fakt, że ceny mieszkań w Olsztynie są wciąż bardzo wysokie — 390 tysięcy złotych za cały dom to w przeliczeniu 3 tys. zł za metr kwadratowy, czyli nierzadko pół metra w mieszkaniu w Olsztynie. A my w tej cenie zyskujemy przecież jeszcze garaż i działkę… Już widzę te donice wzdłuż podjazdu; te surfinie zwieszone spod zadaszenia nad wejściem, majestatycznie poruszające się w takt wiatru; te choinki wzdłuż ogrodzenia. I ten dąb na tyłach ogrodu, który będzie rósł razem z nami. Wokół posesji już zieleni się trawnik, a podjazd wyłożony jest polbrukiem.

4. Pokój, pokój — cały rząd pokoi…!

Parter to przestronny salon z aneksem kuchennym — to tu będzie się toczyć nasze życie. Tu będą się odbywać wszystkie nasze rodzinne spotkania, uroczystości, a czasem zwyczajne rodzinne narady. A w tle wesoło skwierczy ogień w kominku. Piętro to z kolei rząd sypialni i spora łazienka. W tym domu każdy znajdzie swoje miejsce, z ulubionym widokiem za oknem, od najlepszej strony świata.

5. Olsztyn na wyciągnięcie ręki

Jeśli nawet nie masz samochodu — ta oferta jest wciąż dla ciebie! Kieźliny są świetnie skomunikowane z Olsztynem. Można tu dojechać od ulicy Jagiellońskiej lub od Wojska Polskiego. Z domu do przystanku jest zaledwie 200 m. Jeśli pracujesz w centrum Olsztyna — autobus zawiezie cię dosłownie w kilkanaście minut. No i droga dojazdowa jest nowa, utwardzona i w najbliższym czasie nie grozi jej żaden remont.

Ponieważ najlepiej jest wszystko sprawdzić na własne oczy — zapraszamy do kontaktu: 602-170-195 lub 602-405-052.
mmb

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages