Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Czy Czesław Jerzy Małkowski daje znak swoim wyborcom?

2018-08-30 08:59:24 (ost. akt: 2018-08-30 09:21:57)

Autor zdjęcia: Karol Kiłyk

W centrum Olsztyna otwarte zostało biuro Czesława Jerzego Małkowskiego. Czy to znak, że będzie ubiegał się o fotel prezydenta miasta? Co sądzicie na ten temat?

Biuro Czesława Małkowskiego mieści się przy ul. Mrongowiusza. W witrynie widnieje plakat z hasłem "Przede wszystkim Olsztyn". Przypomnijmy, że w poniedziałek do wyborów samorządowych zgłoszony został komitet KWW Czesława Małkowskiego.

Zobacz także: W tych wyborach karty rozdają partie zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu Dużo mniej komitetów lokalnych wystartuje w tegorocznych wyborach samorządowych. A są miasta i gminy w regionie, gdzie nie zarejestrował się żaden komitet....
Czy komitet wystawi tylko kandydatów do rady miasta, czy też Małkowski wystartuje w wyborach na prezydenta miasta? W poniedziałek próbowaliśmy się skontaktować z byłym prezydentem i zapytać o jego wyborcze plany, ale nie odbierał od nas telefonu. Z informacji, do jakich dotarła „Gazeta Olsztyńska”, wynika natomiast, że decyzja w tej sprawie ma zostać ogłoszona w ciągu kliku najbliższych dni.

Na pewno sprawa wszystkich kandydatów wyjaśni się najpóźniej 26 września, bo wtedy upływa termin zgłaszania komisjom kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów.

Przypomnijmy, ze w wyborach samorządowych w 2014 r. Małkowski w II turze przegrał walkę o fotel prezydenta Olsztyna z Piotrem Grzymowiczem.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (234) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. MlodaMama #2591348 | 83.9.*.* 29 wrz 2018 22:45

  A ja stawiam na P. MALKOWSKIEGO. Dla mnie jest człowiekiem godnym zaufania i przynajmniej on słucha i pomaga ludziom. A Pan Grzymowicz niestery nie robi na mnie wrażenia. Na mieszkanie czeka się kilkanaście lat nawet w trudnych sytuacjach życiowych ten Pan ma to gdzieś. Wiem bo sama się starałam i nawet umówiłam się na rozmowę...ten Pan to kula która siedzi, a mówi za niego asystentka. Ludzkim człowiekiem który nie pozjadal rozumow jest Pan Małkowski, który wychodzi do ludzi rozmawia z nimi w autobusach interesuje się po prostu swoimi ludźmi. Pan Małkowski uczył mnie historii w szkole podstawowej, tak wspaniałego człowieka po prostu nie ma już w naszym mieście. Z ogromną dumą zagłosuje na Pana MALKOWSKIEGO ponieważ dla mnie ta wielka afera wokół niego była dlatego że ten Pan chciał coś zrobić pożytecznego a nie pchać sobie we własne kieszenie i mam nadzieję że teraz wygra a Pan Grzymowicz nie zrobi kampanii jak w poprzednich wyborach a mianowicie obsmarowujac Pana MALKOWSKIEGO kampania to plan działania a nie opisywanie własnych przekonań co do drugiego kandydata i manipulowaniem społeczeństwa... PANIE CZESLAWIE TRZYMAM KCIUKI I CZEKAM NA NOWY PIĘKNY STADION !!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. wyborca #2590868 | 83.9.*.* 28 wrz 2018 22:59

  A proces lustracyjny byłego posła Krzyśkowa to się skończył? Ktoś coś wie? On teraz prezesem jest znowu w agencji energetycznej? To prawda?

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. ago777 #2569778 | 195.136.*.* 1 wrz 2018 20:53

  Stary komuch kiedyś nie pozwalał moherom odmawiać różańca a teraz najświętszy. Co za obłuda? A mohery idą za nim jak baranki na ........................................ .........

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Aga #2569667 | 89.228.*.* 1 wrz 2018 16:56

   degenerat

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. do vib #2569256 | 95.160.*.* 31 sie 2018 21:20

   Osoba publiczna wzorem moralności? W jakim kraju ty żyjesz!? To jest Polska! Co powiesz o Tusku i jego platfusach, którzy przez 8 lat okradali Polskę, same Afery i skandale?!

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   Pokaż wszystkie komentarze (234)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages