Takiego wyniku nikt się w olsztyńskiej strefie kibica nie spodziewał... [ZDJĘCIA]

2018-06-24 19:30:51(ost. akt: 2018-06-24 23:08:32)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Po ponad 90 minutach gry Polaków w olsztyńskiej strefie kibica zapanował bezbrzeżny smutek.
PRZECZYTAJ KONIECZNIE: To była prawdziwa katastrofa

To była prawdziwa katastrofa

Dzisiejszy (24 czerwca) mecz Japonii i Senegalu zakończył się remisem. Wiadomo było więc, że spotkanie z Kolumbią Polacy wygrać po prostu muszą.

Olsztynianie do strefy kibica przyszli pełni energii i wiary w naszą reprezentację. Pierwsze minuty wskazywały zresztą na to, że była to wiara uzasadniona, bo nasi reprezentanci świetnie sobie radzili.

Niestety, im dalej w las... Polacy tracili bramki, a kibice nadzieję. Na naszym facebookowym profilu czytelnicy dzielili się swoimi opiniami na temat gry naszej reprezentacji. I z każdą minutą były one coraz mniej pochlebne...

- Niech oni już skończą. Proponuje oddać walkowerem mecz z Japonią. Nie ma sensu dalej się kompromitować - pisał pan Piotr.

Byli jednak i kibice lojalni wobec naszej narodowej drużyny. Do samego końca. - Tacy z was kibice to po co oglądacie?Prawdziwy kibic jest na dobre i złe, czy wygrywasz, czy przegrywasz - komentował pan Sebastian.

Pani Natalia z kolei uspokajała: - Szkoda chłopaków. Robią co mogą. Wygrywa lepszy. To jest sport.

Niestety, spektakularna porażka nie pozostawiła wątpliwości. Kolumbia była lepsza. A nas czeka ostatni mecz. I, tradycyjnie, będzie to mecz o honor, nic więcej.