środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Magdalena Kozoń: "To, co robię, to moja pasja i hobby". Szukamy Mistrza Urody!

2018-06-12 08:31:16 (ost. akt: 2018-06-12 08:55:29)
Magdalena Kozoń, właścicielka Salonu Urody Lena Beauty, kocha swoją pracę

Magdalena Kozoń, właścicielka Salonu Urody Lena Beauty, kocha swoją pracę

Autor zdjęcia: Arch. salonu

Kim jest Mistrz Urody? To fachowiec w każdym calu. Szukamy najlepszych salonów kosmetycznych i fryzjerskich w regionie. Bo warto docenić tych, dzięki którym czujemy się piękni! O tytuł walczy m.in. Salon Urody "Lena Beauty" w Biskupcu.

Czekoladowy masaż twarzy, terapia mikroigłowa czy makijaż na każdą okazję — w Salonie Urody "Lena Beauty" w Biskupcu każdy znajdzie coś dla siebie. I będzie mieć pewność, że trafił w dobre ręce! Właścicielka salonu Magdalena Kozoń jest kosmetologiem z powołania.

— To, co robię, to moja pasja i hobby. Lubię wykonywać swoją pracę i nie czuję się zmęczona. Monotonia też mi nie grozi — opowiada.
Mimo że pani Magda kilka lat temu skończyła studia, nie zamierza spocząć na laurach. Cały czas pogłębia swoją wiedzę. Twierdzi, że szkolenia napędzają ją do pracy.

W zawodzie kosmetologa pracuje 9 lat. — Zdobywałam doświadczenie pracując w jednym z salonów w Lidzbarku Warmińskim. Później pracowałam w gabinecie SPA. A cztery lata temu założyłam swój salon — opowiada.

Jakie usługi cieszą się największą popularnością? — To zależy od pory roku. Teraz na czasie jest pedicure klasyczny, hybrydowy i zabiegi na twarz. Czekoladowy masaż twarzy to relaks i odżywienie. Czekolada jest bogata w witaminy i minerały, działa przeciwstarzeniowo i sprawia, że uwalniają się w nas hormony szczęścia — opowiada pani Magda.

I choć jej oferta jest skierowana do kobiet i mężczyzn, to ci drudzy mają opory, żeby przestąpić prób gabinetu. — Szczególnie mężczyźni 40+ — zauważa właścicielka Salonu Urody "Lena Beauty". — Ci panowie uważają, że to jest niemęskie. Za to młodsi mężczyźni nie tylko korzystają z zabiegów, ale także opowiadają o nich w towarzystwie.

To właśnie m.in. ten salon został zgłoszony do naszego konkursu Mistrz Urody. — To jest już dla mnie wielkie wyróżnienie i nagroda. Widzę, że moja praca przynosi efekty — nie kryje radości pani Magdalena.

Klientki nie szczędzą pochwał na stronie salonu na Facebooku:

Pani Marta: „Jestem zachwycona profesjonalizmem tego miejsca, w każdym calu, od jakości usług, wystroju wnętrz, nastrojowej muzyki i przemiłej obsługi pięknej pani Magdy. Pierwszym zabiegiem na jaki się zapisałam, aby sprawdzić nowe miejsce to był manicure hybrydowy. Przytulny gabinet, delikatne oświetlenie. Bardzo cieszę się, że mam salon, w którym liczy się człowiek i słucha się jego oczekiwań”.
Pani Dorota: „Rewelacja, pełen profesjonalizm, miła atmosfera”.
Pani Monika: „Najlepsza, uzależniająca, raz pójdziecie i już zawsze będziecie wracać”.
Pani Halina: „Profesjonalna i miła obsługa. Polecam”.
Nasz konkurs jest po to, żeby docenić tych, dzięki którym czujemy się piękni. Indywidualne podejście do klienta, niepowtarzalna atmosfera i wysoka jakość usług — tych atutów szukamy w salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Bo, zanim powierzymy komuś swoje włosy lub ciało, musimy najpierw mu zaufać.

at

Szukamy najlepszych w swoim fachu!:
Trwa nasz konkurs na Mistrza Urody. Wyłonimy najpopularniejsze salony fryzjerskie i kosmetyczne w regionie. Dlatego czekamy na zgłoszenia salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Wystarczy wysłać e-mail odpowiednio do miejsca zamieszkania, np. dla powiatu bartoszyckiego będzie to: bartoszyce@gazetaolsztynska.pl. Kandydatury z Olsztyna i powiatu olsztyńskiego prosimy wysyłać na: ro@gazetaolsztynska.pl.
Tytuły Mistrza Urody w obu kategoriach w poszczególnych powiatach otrzymają lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów (głosowanie odbywa się sms-ami). Najpopularniejsze w województwie zostaną te salony, które dostaną największą liczbę głosów w regionie.
Głosowanie trwa do 30 czerwca do godz. 23.59. Laureatów zaprezentujemy na łamach „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”, w naszych tygodnikach lokalnych i na naszych stronach internetowych.Regulamin: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages