Wtorek, 20 sierpnia 2019. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Podróże małe i duże

2018-06-10 13:55:19 (ost. akt: 2018-06-11 14:21:23)

Galeria Bakałarz (Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Olsztynie, ul. Natalii Żarskiej 2) zaprasza we wtorek 12 czerwca 2018 r. o godz. 17.00 na wernisaż wystawy malarstwa Jarosława Korzeniewskiego „Podróże małe i duże”.

Jarosław Korzeniewski (ur. 1969 r. w Olsztynie) – absolwent UŚ w Katowicach: Wydział Artystyczny w Cieszynie, dyplom z malarstwa pod kierunkiem prof. J. Wrońskiego. W pracy twórczej posługuje się różnymi technikami malarskimi – od klasycznego malarstwa olejnego, poprzez dynamiczne kompozycje wykonywane suchymi pastelami, po ilustracje książkowe. Zajmuje się również grafiką komputerową.

Jarosław Korzeniewski: Podróże to pretekst do zetknięcia się z inną przestrzenią architektoniczną i lokalnym kolorytem (w symbolicznym, jak i dosłownym znaczeniu). Czerpanie z tej inności owocuje większą wrażliwością i szerszym spojrzeniem na indywidualną twórczość. Prezentuję na tej wystawie prace będące inspiracją właśnie takich odległych wypraw, jak i tych małych, lokalnych podróży – stąd nazwa wystawy „Podróże małe i duże”.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages