Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

„FOSa Prezentacje”, czyli dzieło sztuki z trampkami w tle

2018-06-07 08:00:00 (ost. akt: 2018-06-07 10:25:50)

Autor zdjęcia: arch. organizatora

Nietuzinkowi artyści i pasjonaci. Już dziś, 7 czerwca, czeka nas wernisaż wystawy „FOSa Prezentacje". Jeśli chcecie zobaczyć wyjątkowe prace i porozmawiać z twórcami zajrzyjcie do Planety 11. Start o godz. 17.30.

„FOSa Prezentacje” to inicjatywa, która ma upowszechnić pasje i talenty niezwykłych ludzi. Podczas wernisażu będziemy mogli podziwiać twórczość czwórki nietuzinkowych artystów i pasjonatów.
— Federacja FOSa to wspólnota organizacji i działaczy społecznych, pomagających osobom w najtrudniejszej sytuacji życiowej — tłumaczy Bartłomiej Głuszak, prezes zarządu Federacji FOSa. — Towarzyszymy we wprowadzaniu zmiany w życiu społeczności lokalnych, rodzin i osób indywidualnych. Obecnie w całym województwie pracujemy z kilkoma tysiącami osób. Ważny jest dla nas każdy człowiek, pracujemy w oparciu o jego zasoby i potencjały. Z tej idei zrodziła się inicjatywa „FOSa Prezentacje”. Dzięki niej upowszechniamy pasje i talenty niezwykłych ludzi, którzy stanęli na naszej drodze.

http://m.wm.pl/2018/06/orig/fosa-prezentacje-plakat-v3-471561.jpg

Oto artyści, których prace zobaczymy w Planecie 11.


Ewa, która potrafi wyczarować ze zwykłych trampek dzieło sztuki, a jej fotografie serc, które widzi wszędzie, są pełne emocji.

Joanna, absolwentka pracowni malarstwa prof. Wojciecha Sadley'a na UWM w Olsztynie. Malarstwo to jej pasja i forma na wyrażenie siebie i sposób na pracę i relaks. Od wielu lat maluje na szkle. Spod jej pędzla wychodzą piękne patery, kielichy, wazony, misy, szklanki itp.

Mateusz, sporą część swojego życia spędził w malowniczej, mazurskiej miejscowości. Owady i ogólnie przyroda, to jego hobby i pasja, dlatego powstają wciąż nowe fotografie, ukazujące niezwykły świat owadów w skali makro.

Kinga, uwielbia przyrodę i rzeczy nietypowe.
— Hobbystycznie zajmuję się wyrobem biżuterii z tego co się pod rękę nawinie - łańcuch rowerowy? Nakrętki? Zawleczki od puszek? Stary, zepsuty kabel? Z wszystkiego można zrobić piękną ozdobę - wystarczy chcieć, a chcieć to móc! — podkreśla.

Wystawę będzie można oglądać do 30 czerwca.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages