Niedziela, 17 lutego 2019. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza

Sklep i półki są, ale towaru brak

2018-05-26 08:10:00 (ost. akt: 2018-06-11 10:36:17)

Autor zdjęcia: Paweł Kicowski

Do naszej redakcji zgłosili się mieszkańcy ul. Leśnej w Olsztynie. Byli nieco zaniepokojeni, a jeszcze bardziej zirytowani stanem sklepu Rast, w którym do tej pory robili zakupy. Ich zdaniem sklep, który mieści się w dość atrakcyjnej lokalizacji, powoli przestaje spełniać swoją funkcję.

Dlaczego? Bo, jak poinformowali czytelnicy, na sklepowych półkach coraz więcej jest wolnych miejsc. A wtedy o rozczarowanie klienta nietrudno. Nasi rozmówcy zastanawiali się nawet, czy właściciel ma może zamiar porzucić działalność handlową i stąd właśnie brak dostaw.

O przyczyny takiej sytuacji chcieliśmy zapytać przedstawicieli sieci handlowej działającej na terenie Olsztyna. Niestety, mimo wielu prób, pod olsztyński numer nie udało nam się dodzwonić.

Zadzwoniliśmy zatem do sklepu przy ulicy Leśnej. Tam również nie uzyskaliśmy odpowiedzi na nurtujące klientów pytania. Pracownica, która odebrała telefon, poprosiła o kontakt z biurem prasowym sieci Carrefour. I stamtąd, do czasu zamknięcia numeru, nie doczekaliśmy się odpowiedzi.

Przypomnijmy, że francuska sieć jest operatorem Rastów od kilku lat. Co ciekawe, mimo stopniowego wprowadzania do asortymentu produktów sygnowanych własną marką, nie zdecydowano się na zmianę szyldów w olsztyńskich sklepach.

dbp

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages