Niedziela, 17 lutego 2019. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza

Czas docenić tych, dzięki którym czujemy się piękne i piękni

2018-05-21 09:56:15 (ost. akt: 2018-06-04 18:02:25)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Któż nie chce ładnie wyglądać? Każdy chce. Mogą nam w tym pomóc między innymi fryzjerzy i kosmetyczki. Rozpoczynamy plebiscyt "Mistrz Urody”, który pozwoli nam wyłonić najpopularniejsze salony fryzjerskie i kosmetyczne w regionie warmińsko-mazurskim.

Plebiscyt "Mistrz Urody" prowadzimy we wszystkich powiatach naszego województwa. Tytuły "Mistrza Urody" w obu kategoriach w poszczególnych powiatach otrzymają lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów (głosowanie odbywa się poprzez wysyłanie sms-ów). Najpopularniejsze w województwie zostaną salony, które dostaną największą liczbę głosów w regionie.

Głosowanie trwa do 30 czerwca 2017 r. do godz. 23.59. Przez cały czas trwania plebiscytu można zgłaszać kandydatury. Można je wysyłać na adresy mailowe naszych powiatowych tygodników. W przypadku Olsztyna i powiatu olsztyńskiego prosimy pisać na: redakcja@gazetaolsztynska.pl

Laureatów zaprezentujemy na łamach ,,Gazety Olsztyńskiej'', ,,Dziennika Elbląskiego'' i naszych tygodników lokalnych oraz na naszych stronach internetowych. 
Regulamin: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages