Wtorek, 19 lutego 2019. Imieniny Bettiny, Konrada, Mirosława

W Leroy Merlin pomożemy ci stworzyć dom i ogród marzeń

2018-05-10 05:56:59 (ost. akt: 2018-05-09 14:30:43)
Paweł Skrouba, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin

Paweł Skrouba, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin

Budujesz dom? Odświeżasz swoje cztery kąty, a może planujesz urządzić ogród? Wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia domu i ogrodu swoich marzeń, znajdziesz w nowym GIGAmarkecie Leroy Merlin w Olsztynie. Na kilka miesięcy przed otwarciem sklepu jego dyrektor Paweł Skrouba opowiedział nam, na jakim etapie są prace, jak wygląda rekrutacja zespołu i jaką ofertę przygotowano dla klientów.

Olsztyn będzie pierwszym miastem w województwie warmińsko-mazurskim, w którym Leroy Merlin otworzy swój sklep i to od razu GIGAmarket. Co klienci w nim znajdą?
Nasz sklep powstaje przy skrzyżowaniu ul. Tuwima i al. Sikorskiego. Na 14 tys. mkw. klienci znajdą ponad 40 tys. artykułów budowlanych, wykończeniowych i dekoracyjnych. W skrócie – wszystko, co potrzebne do stworzenia domów i ogrodów marzeń. Wiemy, że prace budowlano-remontowe mogą być kłopotliwe i rodzić wiele dylematów, dlatego zaproponujemy kompleksową obsługę i fachową pomoc naszych doradców.

Z jakich usług będą mogli skorzystać klienci?
Przede wszystkim z fachowej pomocy na każdym etapie budowy czy remontu – od koncepcji po dobór materiałów, zakup, transport i montaż. Nasi projektanci pomogą w zaprojektowaniu i urządzeniu kuchni i łazienki. Aby zainspirować klientów przygotujemy propozycje gotowych rozwiązań w strefie aranżacji. Stawiamy na komfort zakupów, dlatego zakupione materiały budowlane będzie można wygodnie odebrać, wjeżdżając na skład budowlany własnym autem lub zamówić ich transport. Dużo udogodnień oraz specjalnych ofert zaproponujemy także klientom w ramach naszych programów lojalnościowych - DOM – dla klientów indywidualnych - i PRO – dla profesjonalistów.

Otwarcie GIGAmarketu wymaga wiele pracy. Co dla Ciebie jest największym wyzwaniem?
Trzeba działać na kilku płaszczyznach. Prace na placu budowy przebiegają zgodnie z harmonogramem. Jednocześnie rozpoczęło się kompletowanie zespołu. Dla mnie to największe wyzwanie, a zarazem największa przyjemność związana z otwieraniem nowego obiektu.

Jak duży będzie zespół GIGAmarketu Leroy Merlin Olsztyn? Jak można do niego dołączyć?
W sklepie zatrudnienie znajdzie ok. 170 osób. Chcemy, aby były to osoby głównie z Olsztyna i okolic. Szukamy osób z pomysłem, otwartych i lubiących kontakt z klientami. Dobrze, żeby nie bały się wyzwań i pracy zespołowej opartej na wzajemnym zrozumieniu i szacunku. Doświadczenie w handlu jest mile widziane, ale niewymagane. Zależy mi, aby mój zespół tworzyły osoby chcące się rozwijać. Niebawem ruszamy z rekrutacją na stanowiska operacyjne takie jak: Doradca Klienta, Koordynator, Logistyk oraz Kasjer. Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu już dziś zachęcam do śledzenia strony www.kariera.leroymerlin.pl, gdzie można znaleźć aktualne oferty pracy.

W firmie pracujesz od 10 lat. Jakim pracodawcą jest Leroy Merlin?
Hasłem Leroy Merlin jest „lider rynku dzięki ludziom” i to widać na każdym kroku. Człowiek jest w centrum uwagi, jest doceniany i szanowany, może rozwijać swoje umiejętności i nabywać nowe kwalifikacje. Właśnie tę możliwość rozwoju cenię sobie najbardziej. Zaczynałem od pracy na stanowisku kierownika działu glazury w sklepie w Białymstoku. Dzięki programom rozwojowym mogłem zdobywać nowe kwalifikacje i kompetencje, a w efekcie awansować. W Leroy Merlin cenię sobie także filozofię dzielenia się.

Na czym ona polega?
To dzielenie się doświadczeniem, obowiązkami i wypracowanymi zyskami. Tym, co wyróżnia Leroy Merlin, jest akcjonariat pracowniczy – każdy z pracowników może liczyć nie tylko na premie od wyników, ale może także stać się współwłaścicielem naszej firmy, dzięki czemu będzie oszczędzał na przyszłość.

Leroy Merlin to także pracodawca, który pomaga pracownikom realizować działania na rzecz lokalnych społeczności.
Tak, nie inaczej będzie w Olsztynie. Dzięki wsparciu Fundacji Leroy Merlin Polska pracownicy mogą otrzymać grant i zrealizować swój projekt społeczny w ramach wolontariatu pracowniczego. Leroy Merlin prowadzi także edukacyjne akcje skierowane do najmłodszych, takie jak Dzieciaki Sadzeniaki. To ogólnopolski projekt Leroy Merlin będący proekologicznymi warsztatami sadzenia roślin, z którego niebawem będą mogli skorzystać także uczniowie olsztyńskich szkół. Już dziś serdecznie zapraszam do przyłączenia się do tej akcji. Mam nadzieję, że dzięki niej w wielu maluchach zaszczepimy pasję do ekologii.

Skoro już jesteśmy przy pasjach, to jakie jest twoje hobby?
Lubię sport. Śmiało mogę o sobie powiedzieć, że jestem prawdziwym fanem siatkówki. Osobiście kibicowałem drużynie AZS Indykpol Olsztyn w meczu o brąz w olsztyńskiej Uranii. Trzymam kciuki za kolejne zwycięstwa.Materiał promocyjny
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages