środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Kuchnia? Tu mówisz "kocham"

2018-04-16 16:21:06 (ost. akt: 2018-04-16 16:22:45) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: mat. reklamowe zleceniodawcy

To tutaj toczy się życie. Tutaj prowadzisz ciekawe rozmowy o tych mniej ważnych, jak i ważniejszych sprawach. Przede wszystkim jednak przygotowujesz oraz spożywasz posiłki i... mówisz "kocham" wychodząc do pracy lub szkoły.

Kuchnia to serce domu. Skoro tutaj aż tyle się dzieje, miejsce to musi być piękne i oczywiście funkcjonalne. Otwierasz, wkładasz, wysuwasz, zamykasz. Setki czynności każdego dnia. Dlatego kuchnia musi być wykonana z najlepszych materiałów z jak najlepszym osprzętem.

Jesteś tradycjonalistą? W takim razie może zainteresują ciebie drewnopodobne wykończenia frontów? Możesz wybrać drewnianą strukturę w układzie pionowym lub poziomym, bo każdy szczegół decyduje o wyglądzie wnętrza.

A może jesteś zwolennikiem minimalizmu? Minimalistyczna biała kuchnia dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi pozostaje na czasie przez długie lata. Niepowtarzalny styl mogą jej nadać spersonalizowane dodatki takie jak np. uchwyty czy oszklenia. Lubisz, kiedy otacza cię nowoczesność? Dziś w modzie są kuchnie z elementami betonu strukturalnego, które nadadzą wyjątkowego klimatu każdemu wnętrzu. Jaki jest więc przepis na oryginalną, wygodną i funkcjonalną kuchnię?

W dobrze zorganizowanej kuchni wnętrza szafek utrzymują produkty spożywcze w idealnym porządku. Dlatego nowa kolekcja mebli kuchennych Atlas jest wyposażona w innowacyjny system organizacji wnętrza szafek. System ten daje możliwość układania produktów zarówno na półkach wewnątrz szafki jak i na stelażu znajdującym się na drzwiach. Podczas otwierania tylne półki przesuwają się do przodu, co ułatwia szybkie znalezienie przesuwanego produktu. Nie musisz więc przerzucać wszystkich produktów, aby dotrzeć to tego jednego, którego potrzebujesz na ten moment. A może zainteresuje ciebie wysuwana spiżarnia? To prawdziwa rewolucja w sposobie przechowywania produktów spożywczych. Można ją obracać w obie strony o 90 stopni, co znacznie poprawia funkcjonalność kuchni.

Najlepszy smak skomponujesz z Atlas Kuchnie. To nie tylko producent mebli kuchennych, ale swego rodzaju przewodnik po ich interesującym świecie. Atlas Kuchnie to aż 900 brył szafek zarówno dolnych, jak i górnych, barkowych oraz do zabudowy sprzętu AGD. To także 40 modeli frontów dostępnych w ponad 200 kolorach i pięciu typach wykończeń.

Atlas to nie tylko jednak meble kuchenne. Już od kilku lat firma wdraża strategię spójnej oraz komplementarnej oferty wyposażenia wnętrz. W ten sposób powstają jednorodne wzorniczo projekty zabudowy nie tylko do kuchni, ale również innych przestrzeni mieszkalnych takich jak jadalnie, garderoby czy home office.


W Olsztynie salon Atlas Kuchnie znajduje się przy al. Sikorskiego 17. Tutaj czekają na państwa profesjonalni doradcy, którzy pomogą wybrać kuchnię odpowiednią do potrzeb i oczekiwań oraz opracują indywidualny projekt.Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages