Wtorek, 19 lutego 2019. Imieniny Bettiny, Konrada, Mirosława

"Mały Książę. Mała Księżniczka". Twoje dziecko na okładkę!

2018-03-31 08:00:00 (ost. akt: 2018-05-20 12:46:07)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Nasza akcja Mały Książę, Mała Księżniczka od lat cieszy się wielką popularnością. Nic dziwnego! Właśnie podczas tej akcji jest szansa, żeby ukochana pociecha sięgnęła po książęcą koronę.

Dlaczego warto wziąć udział w naszym plebiscycie? — To doskonała pamiątka i świetna zabawa — mówią zgodnie rodzice naszych laureatów. Ale nie tylko! Zwycięzcy powiatowi trafią na okładkę "Tygodni w Olsztynie i Powiecie", regionalni "Gazety Olsztyńskiej" Kto wygra? O tym zadecydują nasi czytelnicy!

W naszej zabawie mogą wziąć udział dzieci dzieci urodzone 27.03.2008 i później. Zgłaszać je mogą rodzice lub opiekunowie prawni.

Jak to zrobić? Należy wysłać jego zdjęcie na adres e-mail

redakcja@gazetaolsztynska.pl

Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby naszego konkursu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu.

Akcja rozpoczęła się 27 marca i potrwa do 26 maja 2018 roku. Zostanie przeprowadzona we wszystkich powiatach. W każdym zostaną wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka 2018 roku. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów. Kandydatury można zgłaszać do 23 maja 2018 roku do godziny 12.

MAŁA KSIĘŻNICZKA - RANKINGMAŁY KSIĄŻĘ - RANKING
Regulamin: kliknij tutaj

Partnerzy:Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages