środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Strzał w dziesiątkę, czyli Sto na sto

2018-03-27 00:00:30 (ost. akt: 2018-03-27 13:19:43) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

Urządzasz mieszkanie, budujesz dom, a może chcesz “zdrowo” odświeżyć pokój dla malucha czy nastolatka? Zrób to z marką Sto, której produkty można już kupić w olsztyńskim salonie StoExpert.

Solidny i dobrze wykończony dom to ważny element dążenia do zapewnienia sobie i swojej rodzinie jak najlepszych warunków do życia. To jednak nie wszystko. Piękne otoczenie i nowoczesny wystrój to także istotna część tej życiowej układanki.

I tu liczy się nie tylko kolor ścian czy ich struktura. Farby czy tynki muszą być też trwałe i bezpieczne, na przykład dla alergików. Pamiętajmy jednak, że na to co się dzieje w środku budynku, wpływ ma także jego elewacja, np. ocieplenie. Co jednak wybrać, który produkt, który system, gdy oferta jest tak ogromna? Chcesz trafić sto na sto? Wybierz... markę Sto.

Ładnie, efektownie….
80 procent bodźców zmysłowych odbieramy oczami, zatem liczy się pierwsze wrażenie. W tej kwestii kolory odgrywają wyjątkowo ważną rolę. Dobór kolorów wpływa na nasze dobre samopoczucie i komfort. Ciepłe kolory kojarzą się ze spokojem i bliskością, jasne optycznie powiększają pomieszczenia, ciemne pomniejszają. Wykorzystajmy to urządzając wnętrza naszych domów!

Nie tylko kolory, także struktury i materiały tworzą charakter pomieszczenia. Im bardziej subtelna struktura i materiał, tym większa szlachetność. Im większa chropowatość, tym bardziej rustykalny charakter. Warto więc sięgnąć po powłoki dekoracyjne. Eleganckie połyskujące powierzchnie marmurowe (StoCalce Marmorino) czy metaliczne (StoColor Metallic) doskonale sprawdzą się w reprezentacyjnym pomieszczeniu. Powłoki z efektem przetarć (StoCalce Venziano, StoCalce Fondo, StoLevell Calce FS) i techniki lazurowania nadadzą pomieszczeniu lekkości, naturalności i śródziemnomorskiego blasku. Dla uzyskania stylu wiejskiego domku najlepiej nadaje się tynk modelowany lub surowy (StoDecolit).… i modnie
Wnętrzarskim hitem sezonu są wysokiej klasy, eleganckie i ozdobne tapety (StoTap Infinity). Ich efekt dekoracyjny podkreślimy malując powierzchnię na dowolny kolor (np. farbą StoColor Opticryl). Indywidualny charakter nadadzą pomieszczeniu modne dziś beton, rdza czy kamień, których efekt można uzyskać za pomocą szpachli, tynków i farb Sto oraz odpowiednich technik.

Sto na elewacji
Ocieplony dom to dziś nie tylko kwestia ekonomii, ale i ekologii. Dobrze ocieplona i chroniona elewacja to niższe zapotrzebowanie na energię, a co za tym idzie, niższe rachunki i ochrona środowiska. Firma Sto oferuje systemy na styropianie (StoTherm Classic) i wełnie mineralnej (StoTherm Mineral), tradycyjne i podwieszane (StoVentec R, StoVentec Glass). Dzięki różnorodnym sposobom ich wykończenia - tynki, farby, szkło, kamień, okładziny o wyglądzie cegły, deski czy ryfli- także elewacja może wyglądać wyjątkowo. Udekorowanie budynku sztukaterią StoDeco (profile, gzymsy) z lekkiego i trwałego Verolithu dopełni całości.

Ochrona elewacji przed brudem, algami i grzybami to ważny aspekt estetyczny i ekonomiczny. Farba StoColor Lotusan chroni przed brudem, który spłukiwany jest z powierzchni elewacji wraz z deszczem a farba StoColor Dryonic powoduje bardzo szybkie wysychanie elewacji, dzięki czemu ani brud ani brzydkie, zielone algi nie pojawią się na jej powierzchni, która tym samym na długo pozostanie czysta i trwała …i to bez użycia środków biobójczych.

Nowoczesne materiały i technologie to w efekcie ładny, solidny i zdrowy dom, który zapewni nam dobre samopoczucie, komfort i bezpieczeństwo. Pamiętajmy również, że taki dom czy mieszkanie łatwiej nam będzie wynająć lub sprzedać.

Zapraszamy do Sto!

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages