środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Wyślij kupony i wygraj niezwykłą kolację walentynkową

2018-01-29 12:53:11 (ost. akt: 2018-01-29 12:55:35)

Można tu dojechać lub dopłynąć. Z jednej strony główna ulica, z drugiej malownicze zachody słońca nad Drwęckim. Czytelnicy mogą się tu wybrać razem z nami!

Najpierw oddajmy głos gościom. Co sądzą o restauracji Lalo? Na stronie internetowej możemy przeczytać wiele ciekawych komentarzy. — Wstąpiliśmy na obiad, jadąc trasą Augustów-Gdańsk. I to był świetny widok. Urocza lokalizacja, ładny wystrój i widok za oknem restauracji. Jedzenie smaczne, miła obsługa. Dziękujemy — napisała Anula.

Daniami serwowanymi w Lalo zachwycił się też Mariusz. — Chef ma bardzo ciekawe pomysły, a jakość wykonania nie budzi żadnych zastrzeżeń. Przykładowo popcorn z kaszy gryczanej, krem z białych warzyw, tatar z polędwicy z jelenia — rewelacja! Najlepsze miejsce w Ostródzie — przekonywał. — Nie spodziewałam się tego po tak małej miejscowości. Zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia — dodała Agnieszka.

To opinie gości. Większość z nich zwraca uwagę nie tylko na to, co serwuje szef kuchni, ale i na położenie lokalu. A Lalo dosłownie „wchodzi” w Jezioro Drwęckie, a taras jest wspaniałym punktem widokowym na zatokę. Stąd można podziwiać najpiękniejsze zachody słońca.

Dla naszych czytelników restauracja Lalo przygotowała niespodziankę. To kolacja dla dwóch osób w walentynkowy wieczór 14 lutego. Do tego nocleg ze śniadaniem w pobliskim hotelu Promenada.

Jak zdobyć zaproszenie? Wystarczy przynieść lub przesłać trzy prawidłowo wypełnione kupony. Żeby wzięły udział w konkursie, trzeba je dostarczyć do piątku 9 lutego do godz. 14. Na kupony (są publikowane w poniedziałki, czwartki i piątki, dziś na str. 9) czekamy w redakcjach „Gazety Olsztyńskiej” i „Gazety Ostródzkiej”. Zwycięzca zostanie wybrany 12 lutego.
bcl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages