Sobota, 15 sierpnia 2020. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Szerlok Plons i zimna mgła opanują Warmiolandię. Sprawdź program na rodzinne ferie!

2018-01-18 00:42:12 (ost. akt: 2018-01-16 20:47:47) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Po raz kolejny Warmiolandia Kraina Warmisia, zaskoczy wszystkich swoich gości, ciekawym programem na ferie zimowe. Jedna z największych sal zabaw dla dzieci w Polsce, zaprezentuje pełną zagadek serię przygód detektywistycznych oraz naukową ucztę dla ciekawskich, z tajemniczym surowcem w tle. Start już 22 stycznia, przy ul. Lubelskiej 29G w Olsztynie.

Od poniedziałku do piątku, w godz. od 12 do 16, poza licznymi atrakcjami oferowanymi przez gigantyczną krainę zabaw, będzie można wziąć udział w specjalnie przygotowanym programie warsztatów. A wszystko to w cenie biletu wejścia.

„Naukowa zadyma u Ryzyka-Fizyka”, 22.01-26.01.2018 r., godz. 12-16

Wszystkich ciekawskich zabierzemy do świata tajemniczego surowca, który wytwarza tzw. „zimną mgłę”. Według naukowców materiał ten w swojej naturalnej postaci, można znaleźć w kosmosie, m.in. na planetach Mars i Wenus. W trakcie wykonywania eksperymentów, ze względu na niską temperaturę (poniżej -70°C), zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności. Nasz wątpliwie utalentowany profesor, nadzwyczaj-niezwyczajny Ryzyk-Fizyk, przedstawi kilka zupełnie nowych doświadczeń z użyciem tajemniczego materiału – tłumaczy Bartłomiej Opolski, manager Warmiolandii.

„Biuro detektywistyczne Szerloka Plonsa”, 29.01-02.02.2018 r., godz. 12-16

Szerlok Plons, domniemany krewny, a zarazem najbardziej oporny uczeń słynnego angielskiego detektywa Sherlocka Holmes’a, przygotuje trzy zagadki do rozwiązania.

Rozwikłanie każdej z nich zbliży uczestników do uzyskania unikalnej legitymacji „Małego Detektywa”- dodaje Bartłomiej Opolski.

1. Zagadka lampy Alladyna
2. Pokój tajemnic (Escape room)
3. Sprawa Szeryfa Marchewki

Jeżeli emocji będzie mało, po wizycie w Krainie Warmisia, można udać się na kreatywną zabawę do Warmiolandii Mądre Klocki, mieszczącej się w Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Na dzieci i dorosłych czekać tam będzie 50 000 klocków o wielorakiej strukturze, podzielonych na siedem, różnorodnych stref budowania.

Ta wyjątkowa rozrywka, rozwija u dzieci m.in., twórcze myślenie przestrzenne, wyobraźnię i koncentrację. Jest to jedyny taki obiekt na Warmii i Mazurach.

Dowiedz się więcej o atrakcjach w trakcie ferii na www.warmiolandia.pl

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages