Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Bo nigdy nie jest za późno na szukanie siebie. Wyjątkowa wystawa w Olsztynie

2017-12-17 08:20:00 (ost. akt: 2017-12-16 20:07:57)

Autor zdjęcia: Agnieszka Porowska

Przed tygodniem, 7 grudnia w olsztyńskim Pałacu Młodzieży miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Rozświetlona sala, a po bokach kilkanaście zasłoniętych plansz.

Były odsłaniane stopniowo w trakcie imprezy. W tak oryginalny sposób zaprezentowano fotografie seniorek na co dzień biorących udział w zajęciach dziennego domu Senior-Wigor na Redykajnach. A same zdjęcia to wynik sesji, którą późnym latem zorganizowała Agnieszka Baranowska. Wszystko odbyło się pod hasłem „W każdej seniorce drzemie bogini”.

A było tak... Kilka miesięcy temu paniom przedstawiono pokrótce sylwetki kilkunastu greckich bogiń, a one same na zasadzie burzy mózgu decydowały, która rola do której najbardziej pasuje. — Od razu wiedziałyśmy, że np. nasza zawsze elegancka Zenia najlepiej sprawdzi się w roli Afrodyty. Ja natomiast wiedziałam, że dobrze mi będzie w roli Hekate — opowiadała Wanda Skibicka.

Po kilku godzinach charakteryzacji i zdjęć panie mogły wrócić do domu. Od tej pory codziennie spotykały się w Senior- Wigor, jednak zdjęć nie pokazano im przed wernisażem. Przed tygodniem stały przed planszami i tak jak widzowie, nie wiedziały, czego się spodziewać. — Ten moment, kiedy odsłaniano moje zdjęcie, zapamiętam na zawsze. To tak, jakbym dostała drugie życie. Z fotografii patrzy na mnie dostojna bogini, która jest mną. Aż trudno w to uwierzyć — mówi wzruszona Elżbieta Pawłowska, na zdjęciu w roli Artremidy.

Przez cały czas paniom towarzyszyła prowadząca imprezę Ewa Cichocka z Czerwonego Tulipana. — Już podczas sesji zaskoczyły mnie pewnością siebie. Tą wystawą chciałyśmy pokazać, że senior też może być piękny, że nigdy nie jest za późno na szukanie siebie. Piękno nie ma wieku — podkreślała Cichocka.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ga #2399526 | 88.156.*.* 17 gru 2017 09:21

    Nie zaczyna się zdanie od "bo". Tylko wyjątkowo.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages