Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Innowacyjna metoda terapii boreliozy BioRife również w Olsztynie

2017-10-24 11:08:05 (ost. akt: 2017-10-25 09:57:48)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Borelioza jest paskudną, podstępnie działającą chorobą. Najczęściej odkleszczową. Niekiedy nawet nie wiemy, że ukąsił nas ten maleńki pajęczak. Powoduje szereg objawów, które odbierają radość życia. Obecnie w Polsce coraz większą popularnością cieszą się Centra BioRife, w których można skorzystać z innowacyjnej terapii boreliozy.

Centra założyli inż. Tomasz Kawałkowski i lekarz Radosław Bałaj. Obaj wcześniej chorowali na boreliozę. Pan Tomasz trafił do szpitala z podejrzeniem udaru – miał problemy z mową, chodzeniem, niedoczulicę, poważne kłopoty z krótką pamięcią. Badanie krwi w kierunku boreliozy wykazało chorobę. Pacjent dostał receptę antybiotykową, ale były przeciwwskazania, więc szukał innego ratunku. Znalazł go w technologii stosowanej od wielu lat w walce z boreliozą w USA nazywaną maszyną Rife'a.

Przypadek dr. Radosława Bałaja był nieco inny – leczony antybiotykami nie przestał szukać alternatywy w walce z tą trudną, dającą wiele objawów chorobą. Dziś dzięki terapii BioRife bez objawów, zdecydował się zaangażować z Tomaszem Kawałkowskim w rozwój centrów terapii BioRife.

– Lekarz, który sam doświadczył choroby, dużo lepiej rozumie pacjenta. Nawet gdy chory wie o boreliozie, nierzadko odbija się odbija się od służby zdrowia. Ta choroba to złożony problem medyczny i rutynowe myślenie przeszkadza w jego rozwiązaniu – podkreśla dr Bałaj.

Przez wiele miesięcy pracowali wspólnie z innymi specjalistami nad najbardziej efektywnym wykorzystaniem technologii Rife'a do walki z boreliozą. ponad 80 % osób z niej korzystających odczuwa znaczne zmniejszenie objawów i dolegliwości bólowych, a spora część z nich kończąc terapię nie ma objawów wcale. Do centrów BioRife zgłaszają się już nie tylko Polacy, ale przyjeżdżają chorzy z Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii i krajów skandynawskich. Na stronie biorife.pl można zobaczyć wywiady z osobami, które przeszły terapię.

Co ciekawe w Oddziałach Szczecin, Poznań i Warszawa pracują osoby, które poznały terapię najpierw od strony pacjenta. Dopiero gdy terapia umożliwiła im powrót do życia zawodowego, skorzystały z propozycji pracy w BioRife. Dziś służą radą i pomocą innym chorym.

Masz objawy – zgłoś się do Centrum.
Po bezpłatnej konsultacji nastąpi terapia urządzeniem Rife’a wytwarzającym precyzyjnie ustawione, całkowicie bezpieczne pole elektromagnetyczne o zmiennej, wcześniej programowej częstotliwości. Zalecanych jest 15 – 20 zabiegów.

BORELIOZA DZIAŁA PODSTĘPNIE
Nie trzeba lasu, by ukąsił kleszcz, wystarczają park lub trawnik. Często nie pamiętamy ukąszenia: rumień po nim pojawia się tylko w połowie połowie przypadków. Wiele nerwic i depresji wynika z nierozpoznania boreliozy; chorzy bywają posądzani o hipochondrię. Najczęstsze stany: przewlekłe zmęczenie, kłopoty z pamięcią i koncentracją, obniżenie nastroju, bóle mięśniowo-stawowe. Centra BioRife można znaleźć:
–w Krakowie, Warszawie, Słupsku, Olsztynie, Szczecinie i Poznaniu.

Bezpłatne konsultacje lekarskie w Oddziale Olsztyn – 03-04 listopada 2017
Zapraszamy serdecznie wszystkich 03-04 listopada (piątek, sobota) do Oddziału Olsztyn przy ulicy Żeromskiego 2/2 na bezpłatne konsultacje lekarskie.

Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod numerem 513 061 157
Oddział Olsztyn: ul. Żeromskiego 2/2
Rejestracja telefoniczna: 513 061 157
e-mail: olsztyn@biorife.pl
www.biorife.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. eryk #2489670 | 80.55.*.* 23 kwi 2018 13:15

  hehe świetnie kasują komentarze, gdzie ktoś mówi, że to terapia do niczego się nie nadaje

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. KAPUŚ #2377672 | 83.9.*.* 19 lis 2017 19:06

  gdyby to było takie cudowne, to byłoby POWSZECHNE.......cuda,cuda i g. z tego

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages