Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Przepust zrobiony, a przejazd wciąż ograniczony. O co chodzi z ul. Pstrowskiego?

2017-10-11 14:31:24 (ost. akt: 2017-10-11 14:39:56)
Pstrowskiego przepust i pompowanie

Olsztyn-W nocy z czwartku na piątek na kilka godzin zamknięto ul. Pstrowskiego w Olsztynie - przy wyjeździe w kierunku Szczytna. Drogowcy będą odpompowywać wodę i budować przepust. W czasie prac będzie obowiązywać obja

Pstrowskiego przepust i pompowanie Olsztyn-W nocy z czwartku na piątek na kilka godzin zamknięto ul. Pstrowskiego w Olsztynie - przy wyjeździe w kierunku Szczytna. Drogowcy będą odpompowywać wodę i budować przepust. W czasie prac będzie obowiązywać obja

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Kierowcy narzekają, że na ulicy Pstrowskiego jezdnia wciąż jest zawężona. Postanowiliśmy sprawdzić, dlaczego mimo wykonanych prac droga wciąż nie jest całkowicie przejezdna.

W nocy z czwartku na piątek (5/6 października) drogowcy pracowali na ulicy Pstrowskiego. Pod jezdnią wybudowano przepust, który miał pomóc przy odpompowaniu wody nagromadzonej po obu stronach jezdni.

Choć od zakończenia prac minął blisko tydzień, to ulica wciąż nie jest całkowicie przejezdna, bo rozstawione są na niej zapory zawężające pasy ruchu. Czytelnicy dopytywali nas dlaczego tak jest.

Jak informuje Paweł Pliszka z Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie, rozlewisko po stronie tzw. ulicy Masztowej było bardzo duże. — Dlatego też drogowcy potrzebowali więcej czasu, by osuszyć teren — mówi Paweł Pliszka.

Ale są jednak dobre informacje — Dziś udało się naprawić odcinek jezdni, który podmyła woda. Położono nową warstwę asfaltu i jutro (12 października) powinny być zdjęte słupki ograniczające przejazd — poinformował Pliszka.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (6) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Asfalt #2348864 | 5.172.*.* 12 paź 2017 07:47

  "...Położono nową warstwę asfaltu... " ?? Ja tam nowej warstwy nie widziałem a jeżdzę tamtędy kilka razy dziennie. Załatano byle jak tylko dziury które zrobili, a miano nowa warstwa by można było napisać jakby stara była zerwana na całej długosći i szerokości jakiegoś odcinka. Ale Wy bijecie pokłony i w d...ę włazicie dla włodaża który pozwala Skańskiej odwodnienia spuszczać na pola koło Masztowej i Pstrowskiego i stąd problemy. Tego już nie napisaliście. Woda sie sama tam nie wytworzyła cudownie tylko z przez gamoni jacy teraz robią obwodnice, a kolejni gamonie próbują naprawić drogę połataną w 99 % już dawno. Nawet spadku nie zniwelowano na prawym pasie w stronę Szczęsna, a nie każdy jeździ terenowym autem i kiedyś ktoś pozwie szmaciarzy jak np Ferrari niskim tam zawiśnie (chodzi o zakręt w prawo tuż przed lasem na prawym pasie jest spadeko 30 % asfaltu)

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  1. cde #2348774 | 178.235.*.* 11 paź 2017 23:05

   " tzw. ul. Masztowa " ?

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Tewu #2348574 | 94.254.*.* 11 paź 2017 18:14

   Ta da.......i znowu sukces...aż łza sie w oku kręci ze wzruszenia

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. maryjan #2348527 | 89.228.*.* 11 paź 2017 16:45

   Co za zadziwiający zbieg okoliczności. Jak pismaki zaczęły węszyć o akurat udało się zakończyć pracę.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages