Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

“Warmia” ubezpiecza skutecznie2017-09-29 12:04:29 (ost. akt: 2017-10-16 11:50:48)

Autor zdjęcia: Warmia Biuro Ubezpieczeń

Warmia Biuro Ubezpieczeń w Olsztynie od dwudziestu lat skutecznie ubezpiecza swoich klientów od skutków małych i dużych katastrof. Jeśli więc szukasz solidnego ubezpieczenia, otrzymasz je właśnie tu. Warto też spytać znajomych, gdzie ubezpieczyli swoje mienie. Nie zdziw się, jeśli usłyszysz, że w…. Warmii. Dwadzieścia lat pracy na rynku ubezpieczeń robi swoje. 

Kiedy Jan Kochanowski pisał swoje pieśni, z pewnością nie było ubezpieczeń. Gdyby były napisał by prawdopodobnie tak: mądry Polak przed szkodą, a po szkodzie… spokojny. Spokój zapewniają oczywiście ubezpieczenia.

Majątek, zdrowie, podróże

W olsztyńskiej agencji Warmia ubezpieczyć możemy praktycznie wszystko. Każdy, kto tu przyjdzie, otrzyma indywidualnie dopasowaną ofertę.
— Nasza multiagencja ma w swojej ofercie m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, mienia, zdrowotne, turystyczne, rolne, życiowe, ubezpieczenie firmy, gwarancje finansowe — wylicza Zbigniew Komor, właściciel biura pośrednictwa Warmia. — Naszym największym atutem jest doświadczenie. Od dwudziestu lat ubezpieczamy naszych Klientów. Udało nam się skompletować najwyższej klasy kadrę specjalistów. Czujnie obserwujemy wszelkie zmiany, które pojawiają się na rynku ubezpieczeń. Dzięki temu nic nas nie zaskakuje. Szkolimy się, uczestniczymy w konferencjach. Gwarantem powodzenia jest stale uzupełniana wiedza, wprowadzanie do oferty nowych produktów. Nasza solidna praca przekłada się na sukces klienta. Jesteśmy więc jak naczynia połączone — dodaje Zbigniew Komor.
Wraz z potrzebami naszych klientów rozwijamy się, słuchamy ich oczekiwań , tak aby byli z nas zadowoleni. Jesteśmy zawsze dostępni. Klienci mogą liczyć na nasze wparcie niezależnie od zaistniałego problemu. W ciągu tych dwudziestu lat przekonali się, że można na nas polegać. Znajdujemy najlepsze rozwiązania i pomagamy w wyborze najkorzystniejszych ofert ubezpieczenia. 
Podejmujemy się również niestandardowych ryzyk: floty samochodowe, ubezpieczenie elektrowni wiatrowych, samolotów i ryzyk finansowych.W najbliższym czasie wejdą w życie nowelizacje dwóch bardzo ważnych ustaw: o obowiązkowych ubezpieczeniach komunikacyjnych oraz o ochronie danych osobowych.
— Zmiany zaskakują tylko wtedy, gdy nie jesteśmy na nie przygotowani. My, jako ubezpieczyciel, musimy być przygotowani, bo tylko wtedy dobrze obsłużymy naszych Klientów. Dlatego już się szkolimy, poznajemy szczegóły zmian w ustawach. Musimy wiedzieć na czym będą polegały zmiany, aby do nich dostosować ofertę — mówi Zbigniew Komor.


 Rodzinnie, na najwyższym poziomie
Warmia Biuro Ubezpieczeń jest firmą rodzinną. Wszyscy są profesjonalnie przygotowani. Nie ma więc żadnego znaczenia do którego pracownika firmy trafisz, bo w każdym przypadku otrzymasz najlepszą, najkorzystniejszą, dopasowaną według twoich potrzeb ofertę. 

Indywidualne podejście
Wchodząc do biura Warmia zapomnij o standaryzacji pakietów ubezpieczeniowych.
— Każdy klient jest u nas traktowany indywidualnie — zapewnia właściciel agencji. — Zdarza się, że Klient, który pierwszy raz do nas przychodzi, nie wie co wybrać? Co będzie dla niego najlepsze? I wtedy słyszę, że ma być “najtaniej”. Zastanawiamy się wówczas, czy “najtaniej” będzie tożsame z “najlepiej”. Jako odpowiedzialny, uczciwy agent z pewnością podpowiem, jakie wybrać warianty, aby było “najkorzystniej”. Na przykład — jeśli chcemy ubezpieczyć mieszkanie, pamiętajmy, że oprócz murów należy ubezpieczyć również wszystko co znajduje się wewnątrz. Najlepszym rozwiązaniem będzie formuła All Risk ( ubezpieczenia od wszystkich ryzyk w ubezpieczeniu mieszkania jak również AC pojazdów). Zapewnia ona min. wypłatę odszkodowania w przypadku: stłuczenia płyty indukcyjnej, uszkodzenie telewizora podczas zawieszania go na ścianie, zalania z każdej przyczyny. W swojej pracy spotykamy się z różnego rodzaju szkodami. Dlatego też słuchamy doradzamy i proponujemy najlepszą ochronę. Te indywidualne rozmowy są bardzo ważne — dodaje Zbigniew Komor.

Grupowo, a jednak w pojedynkę

Dobrym przykładem indywidualnego podejścia do Klienta jest ubezpieczenie grupy osób, która razem wybiera się w podróż czy na wycieczkę. W czasie indywidualnych rozmów okazuje się, że jeden turysta jest przewlekle chory, a inny martwi się o bezpieczeństwo dzieci. Pierwszy Klient chce mieć zagwarantowaną (w razie potrzeby) pomoc medyczną, drugi natomiast chce zapewnić dzieciom opiekę w przypadku gdyby zachorował.
Popularnym staje się ubezpieczenie kosztów rehabilitacji po nieszczęśliwym wypadku. Klient ma bezpośredni dostęp do lekarzy specjalistów.
NNW — ochrona dzieci w szkole i poza szkołą. Dla każdego z nich znajdziemy ubezpieczenie. 

Karta EURO26 i Legitymacja ISIC
Biuro ubezpieczeń Warmia ma także super propozycję dla studentów i osób od 5. do 30. roku życia. Mowa o Karcie EURO26 i Legitymacji ISIC.
— Hitem z pewnością jest ubezpieczenie w wersji Sport. To oferta dla tych, którzy lubią nie tylko zwiedzać. Szeroki zakres ubezpieczenia gwarantuje swobodę każdemu sportowcowi czy aktywnemu turyście, a podróżowanie z Kartą lub Legitymacją sprawi, że wakacyjny wypad będzie po prostu bardziej bezpieczny. Warto dodać, że dzięki temu ubezpieczeniu mamy też wiele innych zniżek np. w restauracjach, kinach, muzeach czy komunikacji miejskiej. I to nie tylko w Polsce, ale też w całej Europie — zapewnia Zbigniew Komor.
Musi być spełniony jeden warunek

Aby ubezpieczenie było skuteczne musi być spełniony właściwie tylko jeden, ale za to bardzo ważny warunek — umowę należy podpisać przed zdarzeniem. I choć to się wydaje oczywiste, zdarzają się jeszcze osoby, które o tym zapominają. Ubezpieczania złagodzą skutki zdarzeń i zapewnią komfort finansowy.

Bożena KraczkowskaBiuro ubezpieczeń Warmia znajduje się w Olsztynie, Pl. Pułaskiego 7/3 (C.H. MANHATTAN), tel./faks: 89 535 11 38, kom.: 600-954-165, adres e-mail: warmia@xl.wp.pl, warmia-ubezpieczenia.pl

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages