Niedziela, 9 grudnia 2018. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Dobre dla pierwszaków

2017-09-22 08:00:00 (ost. akt: 2017-09-22 08:46:00) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Akademia Nauki dobre kursy dla dzieci w Olsztynie

Pierwsza i druga klasa szkoły podstawowej to kluczowy okres w edukacji. W życiu Twojego dziecka pojawia się nowy nauczyciel, nieznane dotąd obowiązki, nowe przedmioty szkolne i koledzy. To, jak Twoja pociecha zaaklimatyzuje się w szkole, na długie lata będzie determinować jego podejście do nauki.

Najbardziej komfortowo w szkole czują się dzieci, które potrafią czytać, znają litery, liczą, mają dobrą pamięć, potrafią skoncentrować się na zadaniu. Postrzegane są jako zdolne, inteligentne, błyskotliwe.

Dlatego początek edukacji szkolnej to doskonały czas na wyrabianie nawyków dobrego i sprawnego uczenia się! Takie możliwości dają kursy Akademii Nauki w Olsztynie, na który Twoje dziecko rozwinie swój potencjał dzięki czterem filarom kursu:
• Nauka i rozwijanie sprawności czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego - zabawa w czytanie to coś, czego Twoje dziecko nie doświadczy w szkole. Czytanki poparte eksperymentami naukowymi, zabawy i gry wyrazami sprawią, że nauka czytania stanie się fascynująca. Specjalnie skonstruowany trening ze wskaźnikiem spowoduje podniesienie sprawności czytania Twojego Dziecka.
• Eksperymenty – te zajęcia wykraczają poza program szkoły podstawowej. Eksperymenty wprowadzą Twoje dziecko w świat chemii, fizyki i przyrody. Będzie ono badać właściwości wody i powietrza, obserwować preparaty pod mikroskopem, odkryje kwasy i zasady. A to wszystko tylko po to, by zainteresować Twoje dziecko nauką. To bardzo ważne na tym etapie edukacji.
• Pewne siebie dziecko jest bardziej otwarte na świat i szybciej uczy się nowych rzeczy. Wykorzystując gry, dramy i zabawę nauczymy Twoje dziecko współpracy i radzenia sobie z trudnościami.
• Gry i zabawy - Na każdych zajęciach dzieci bawią się i przeżywają emocjonujące przygody. Dzięki temu rozwijają wyobraźnię, pamięć, koncentrację i logiczne myślenie.

Akademia Nauki w Olsztynie jest niepubliczną placówką oświatową i działa pod nadzorem Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Akademia powstała w 2003 roku i prowadzi zajęcia we własnych, dobrze wyposażonych salach szkoleniowych w centrum Olsztyna przy ul. Ratuszowej 3/1.  Większość kursantów wybrała kursy Akademii z polecenia swoich przyjaciół i znajomych doceniających Akademię za efekty nauki, ciekawe zajęcia, fajnych trenerów i wysoką jakość obsługi.

Gazeta Olsztyńska uznała Akademię Nauki jako jedną ze 123 instytucji i firm, które mają największy wpływ na życie mieszkańców Olsztyna. Akademia jest partnerem Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskim przy organizacji Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki. Co roku w zajęciach Akademii z efektywnej nauki i jej pokazach naukowych „Fizyka dla Smyka” uczestniczy 10 tysięcy dzieci z Olsztyna i jego okolic.

Zapisz się z dzieckiem na bezpłatne lekcje pokazowe kursów dla uczniów kl. 1 i 2 w Akademii we wrześniu dzwoniąc na tel. 89 521 87 45 lub na www.efektywna-nauka.pl.

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages