Sobota, 17 lutego 2018. Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza

IV Targi Nieruchomości w Uranii

2017-09-16 19:09:00 (ost. akt: 2017-09-16 19:11:15)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

W Olsztynie trwa czwarta odsłona Olsztyńskich Targów Nieruchomości “Budowa Domu”. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem mieszkania, przyjdź do hali “Urania”.

Olsztyńskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu są jedyną w Olsztynie imprezą targową, która skupia wszystkie liczące się inwestycje z Olsztyna i jego okolic oraz firmy z branży kompleksowej budowy domu— od fundamentów po dach. Przed nami czwarta odsłona imprezy.

W zeszłym roku targi odwiedziło ok. 4000 osób, co jest najlepszą oceną wydarzenia. — Pozostają przy statystykach warto odnotować, że trzy poprzednie edycje targów zgromadziły łącznie 8000 uczestników — mówi Jakub Wesołowski, organizator IV Olsztyńskich Targów Nieruchomości. — Swoją ofertę zaprezentowało łącznie 80 wystawców — deweloperów, pośredników, w obrocie nieruchomościami, banków, pośredników finansowych, firm budowlanych oraz firm specjalizujących się w wyposażeniu i aranżacji wnętrz. Ponad to tylko na targach można będzie zaciągnąć kredyt na bardzo dobrych warunkach. Wybrane banki i pośrednicy kredytowi przygotowali bowiem ofertę tanich kredytów hipotecznych w promocyjnych oprocentowaniach — bez zbędnych marż i prowizji od kupującego. Nieruchomość będzie można też kupić od ręki bezpośrednio u dewelopera lub pośrednio u agentów Agencji Nieruchomości. Zachęcam osoby zainteresowane kupnem czy budową domu/mieszkania do skorzystania z tej możliwości. Osoby odwiedzające targi otrzymają pełen spis inwestycji wraz z mapami i podziałem na dzielnice Olsztyna i okoliczne powiaty — dodaje.

Co organizatorzy proponują w tym roku? — Przedstawione zostaną zarówno inwestycje rynku pierwotnego jak i wtórnego. Większość wystawców przygotuje promocyjne oferty, obowiązujące wyłącznie podczas trwania imprezy. Każdy kto odwiedzi w tych dniach targi będzie mógł porozmawiać z doradcami finansowymi, ale także ze specjalistami aranżacji i kompleksowego wykończenia wnętrz, budowy domu — mówi Jakub Wesołowski.

kr

IV Olsztyńskie Targi Nieruchomości odbędą się 16-17 września 2017 r., w godz. 10-16, Hala Urania, Olsztyn, ul. Piłsudskiego 44. Wstęp bezpłatny!
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Jan01 #2335927 | 46.76.*.* 25 wrz 2017 13:27

  w całym sektorze panuje koniunktura. Dużo się buduje, dużo udziela kredytów, a i tak należy być czujnym. Przy wyborze dewelopera nie można dać się złapać na czułe słówka, przy kredycie bardzo dokładnie przeanalizować rynek. Tym bardziej, że przy budowie domu kredyt hipoteczny wygląd trochę inaczej. ja zrozumiałem dużo z https://hipoteki.net/wiedza/kredyt-na-bu dowe-domu/ by nie dać się zaskoczyć i wiedzieć, o czym pośrednik kredytowy mówi.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. bob budowniczy #2329601 | 5.174.*.* 17 wrz 2017 08:02

  komuna 2

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages